FORUM
„Transseksualiści do szpitala psychiatrycznego”. Kontrowersyjna lekcja religii w II LO
person Mati963
01.01.2020 16:05

To jest dramat hahaha. Co za idiota opisal ten artykuł. No i co z tego, wolność slowa, niech sobie gada co chce, a ze Fic to gej to ma problem i szuka poklasku.

person
Mati963
na forum od listopada 2017
person krowa
22.09.2019 16:55

Popieram całkowicie księdza. Jego przeciwników odsyłam do Starego Testamentu. Czy Sodoma i Gomora to też wymysł Kościoiła. Był rok 1963 lub 1964 kiedy dowiedziałem się kto jest pedałem. Miał w towarzystwie drugiego zboczeńca. Podobno w łaźni parowej przyglądał się chłopakom. W mieście był łatwo rozpoznawalny. Miał charakterystyczny motocykl. Nazwisko lub przezwisko takie startuje w wyborach parlamentarnych. Kiedyś w pociągu usiłował mnie molestować pedał /Tak nazywano wtedy to zboczenie/ Jak oberwał kolanem w dziub to ma ło drzwi nie wywalił. Dlaczego- bo mnie molestował. Innym razem korzystałem z toalety publicznej - wyszedł za mną na chodnik. Miał szczęście. Było za dużo przechodniów nie zamkierzałem się tłumaczyć. Innym razem siedziałem na ławce nocą w dużym mieście. Usiłował przykleić się do mnie. W pore się zorientował, że nie jestem zboczeńcem. Przykłady moża by mnożyć. Ludzie ci mówią o wolności. Czy któryś z nich pomyślał, że ogranicza drugiemu wolność poprzez narzucenie mu swojej woli. Oby mi się więcej to nie przydarzyło.Mam prawo i obowiązek bronić swojej rodziny i wolności. Tych ludzi trzeba naprawdę leczyć a może odseperować od normalnego społeczeństwa. Jakim prawem chcą wychowywać dzieci skoro ich nie mogą spłodzić. Uwolnijmy nasz kraj od LGBT i gender, jeżeli chcemy aby nasze pokolenia były szczęśliwe. Dla ludzi takich jak PawełAdamowicz nie powinno być miejsca w Katedrze.

person
krowa
na forum od listopada 2017
person hadam
20.09.2019 11:44

Ludzie , trzeba tę czarna zaraze, tego raka na poslkim organiżmie pogonić, zamknąć kurek z pieniędzmi dla tych pijawek - od razu będzie na leczenie ludzi- 30000 Polaków umiera rocznie oczekując w kolejce do specjalisty. Połowa Krakowa należy do nich- komisja majątkowa do więzienia, a czarni do normalnej pracy. ZUS-u niepłaca , zarabiaja krocie w porównaniu z szarymi obywatelami, maja immunitet - nie sa karani za przestępstwa lub karani symbolicznie. Koniec dla tej kasty nierobów, pedofilów i homoseksualstów. Non possumus.

person
hadam
na forum od listopada 2017
person Garfieldo2
20.09.2019 09:39

mój wpis był trochę niefortunny bo można go źle zrozumieć, nie da się niestety edytowac wpisu więc szybko dodałem następny. podkreślam - nie miałem na myśli żadnej konkretnej osoby, nie to było moją intencją.miało być to odniesienie do częstych ostanio takich przypadków w określonej grupie społecznej. Przykładem molestowany chłopiec z filmu Sekielskich któremu rodzice nie wierzyli bo mieli księdza za wspaniałego.przepraszam jeśli ktoś to źle zrozumiał i poczuł się dotknięty.

person
Garfieldo2
na forum od listopada 2017
person marcink777
19.09.2019 13:07

Garfieldo2 w sumie nie powiniennem nawet komentować twojego wpisu bo sam dałeś o sobie najlepsze świadectwo. Ale z racji tego że spełnia on znamiona czynu zabronionego tj. pomówienie nie mogę zostać obojętny.

Widać że wobec braku argumentów wylewasz swoją frustrację i oczerniasz drugą osobę później dodajesz łaskawie, że dotyczyło to tylko (o zgrozo!) całej grupy. Kolejny przykład "otwartości, tolerancji i dobroci" prezentowanej przez lobby LGBT. Brawo.

person
marcink777
na forum od listopada 2017
person fafara
19.09.2019 12:36

Jaim prawem księżulo porusza takie tematy na lekcji religii wprowadzoej na siłę przez kolejne serwilistyczne rządu wobec kościoła katolickiego. Niech się zajmie pedofilia w kosciele i homoseksualizmen w tym środowisku, jakże częstym. Za czasów "komuny" czarni gadali o bogu, a nie o seksie , aborcji i homoseksulaizmie. Czapki z głów dla młodziezy tej szkoły, że zaprotestowali, a księzulo powinien natychmiast wylecieć z roboty- dyscyplinarnie. Czarna zaraza panoszy sie wszędzie , ssie pieniadze z kasy państwowej, juz niedługo szalety miejsskie będa miały swojego kapelana za 4700 netto. Młodziezy tak trzymajcie, wypiszcie się z religii, aby czarny nie mamił was bajami i nie straszył wyimaginowanym piekłem. Na msze nie chodzice , nie dawajcie na intencje i na tacę. Kasy mają czarni dość. Amen aleluja i d przodu

person
fafara
na forum od listopada 2017
person Garfieldo2
18.09.2019 16:01

to było oczywiście uogólnienie w stosunku do nazwy "odważny kapłan" a nie przytyk do jednej osoby

person
Garfieldo2
na forum od listopada 2017
person Garfieldo2
18.09.2019 15:59

marcink777 a do której z literek LGBT kwalifikuje się Twój odważny kapłan który lubi wsadzać paluchy w majtki chłopców lub dziewczynek z podstawówki?

person
Garfieldo2
na forum od listopada 2017
person tomasz
17.09.2019 22:15

czarna zaraza zatakowała Krosno.

person
tomasz
na forum od listopada 2017
person marcink777
17.09.2019 14:10

Pozdrawiam i wysyłam wyrazy otuchy i poparcia dla odważnego kapłana.

Nieprzypadkowo to kandydat LEWICY rozdmuchuje całą tą sytuację, a wtóruje mu w tym równie lewicowy i skrajnie upolityczniony portal Krosno24.

W dzisiejszych czasach lobby LGBT i towarzysząca mu zajadła propaganda zamykają usta i dyskredytują każdego wyrażającego poglądy które nie podobają się tej wąskiej ale wpływowej grupie. Całe to LGBT w swoich podstawach przypomina najgorsze ustroje jakie widziała nasza ziemia czyli nazizm i komunizm, tam również głównym celem było zanegowanie roli Boga, walka z kościołem, kapłanami i ludźmi głoszącymi "niepopularne" opinie, historia okazała jakim kosztem to wszystko się skończyło.

Kolejnym kuriozum jest to, że każdego uczyć chcą tolerancji wspomniani wyznawcy LGBT a sami są przykładem najczystszej agresji i zajadłości w zwalczaniu, wykluczaniu i hejtowaniu wszystkich którzy odważą się podważać jedyną dla nich słuszną hedonistyczną idee w której każdy z każdym może robić co mu się tylko podoba.

Dzisiaj kneblują usta księdząm a do czego dojdzie jutro ? może zabierać będą dzieci rodzicom o "niepoprawnych" poglądach.

Nie zostaje nam nic innego jak powiedzieć głośne i wyraźne NIE dla ideologi LGBT/Gender.

person
marcink777
na forum od listopada 2017
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA