DYSKUSJE
„Transseksualiści do szpitala psychiatrycznego”. Kontrowersyjna lekcja religii w II LO
black_crow
16.09.2019 06:01

Panie Kazanecki, historia bliźniaków których eksperyment doprowadził do samobójstwa jest prawdziwa. Nie wiem czy ksiądz opisał dokładnie o kogo chodzi ale w sieci jest sporo informacji na temat Davida Reimera i jego brata bliźniaka oraz eksperymentu przeprowadzonego przez Johna Moneya - jednego z twórców i propagatorów ideologii gender.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
poppy
15.09.2019 23:05

Widzę, że wszyscy chcecie słuchać o Bogu. Chcecie, aby wam mówiono, że wszycy są super i wszyscy pójdziemy do Nieba. A jak ksiądz mówi o szatanie i o jego dziełach i o piekle, to jest be. Gdzie wasza wiara mieszkańcy Krosna, gdzie wy podążacie. Czyżby spełniały się słowa na tym pokoleniu mówiące o tym, że jak Bóg przyjdzie drugi raz na ziemię, to czy znajdzie wiarę. Szeroka jest droga prowadząca do piekła. Natomiast do Nieba droga jest wąska i mało ludzi ją wybiera. Ludzie w dzisiejszych czasach są okropnie pogubieni, liczy się tylko pieniądz i "róbta co chceta". Opamiętajcie się, bo w tej chwili rozgrywa sie walka o waszą wieczność, niedajcie się szatanowi, który pod pozorem pięknych słówek sprowadza was na szeroką drogę prowadzącą w przepaść, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów.

poppy
na forum od marca 2019
Garfieldo2
15.09.2019 13:29

masz tu abajurek mapę pedofilii w Kościele. To przypadki potwierdzone.

https://polskatimes.pl/mapa-pedofilii-w-kosciele-w(...)

Otwórz i sprawdź swoją diecezję przemyską.

więc księdzu katechecie z Guzikówki proponowałbym trochę pokory.

Garfieldo2
na forum od listopada 2017
Garfieldo2
15.09.2019 13:15

"W których to kościołach diecezji przemyskiej księża są pedofilami?"

abajurek a czy ja pisałem że chodzi o diecezję przemyską??

ale jeśli już to:

"

"Kuria Metropolitalna w Przemyślu wydała oświadczenie dotyczące ks. Michała M., byłego proboszcza z Tylawy skazanego w 2004 r. za molestowanie seksualne dzieci. Stwierdzono w nim, że już w 2003 roku został on zwolniony z funkcji proboszcza i jednocześnie zabroniono mu przebywania na terytorium parafii Tylawa. Został mu też nałożony zakaz głoszenia słowa Bożego."

https://ekai.pl/przemysl-oswiadczenie-kurii-ws-byl(...)

Garfieldo2
na forum od listopada 2017
shadow1965
15.09.2019 11:03

abajurek33

To prawda, że już teraz LGBT ma większe prawa niż my HETERO ja naprawdę nie wiem, czego LGBT sobie jeszcze życzy. Jak wyrzucą z pracy zwykłego człowieka powiedzmy szczerze normalnego polaka np 100 osób to wszystko jest OK natomiast jak wyrzucą 1 geja to jest afera bo to mniejszość, bo to dyskryminacja i tym podobne bzdury. Wygląda na to, że 100 HETERO nie zostało zdyskryminowanych tylko ten jeden HOMO tak. Jakieś karty LGBT+ im się niby należą bo są zdeklarowanymi LGBT. To wygląda tak, jakby HETERO był tego drugiego sortu a dla LGBT otwiera się kariera. Czemu GEJ nie awansował, czemu nie dostał podwyżki? A ja się pytam czemu miliony normalnych polaków też nie dostały!!! BO GEJOWI SIĘ PO PROSTU NALEŻY TYLKO Z JEDNEGO TYTUŁU:

BO POPROSTU JEST GEJEM. LUDZIE, ZATRZYMAJMY TO!!!

Dla mnie może być nawet kosmitą ale dlaczego ma mieć z tego tytułu lepsze warunki niż zwykły HETERO? Ponoć w Polsce wszyscy ludzie są równi... tylko, że towarzystwo LGBT jest równiejsze - a na to w DEMOKRACJI nie ma zgody!!!

shadow1965
na forum od listopada 2018
abajurek33
15.09.2019 10:25

Wdziera się do nas nowe neomarksistowskie, tęczowe zagrożenie dla Rodziny, Polski, Kościoła. Ideologia LGBT jest podobnie zakłamana jak komunizm, a na miejscu Boga stawia się ateizm, żądze, zboczenia i dewiacje. Jest to zdecydowana mniejszość społeczeństwa, ale za to bardzo krzykliwa i agresywna. Robią wszystko, aby zastraszyć większość, pozbawić ją prawa do wygłaszania normalnych poglądów i narzucić im swoje zboczenia jako normę. My większość na to nie pozwolimy.

abajurek33
Konto zablokowane
shadow1965
15.09.2019 08:19

abajurek33

Ty tak bardzo wierzysz w uczciwość księży? Mam do ciebie jedno pytanie: Czy wierzysz w to, że jeden bezdomny z Warszawy oddał ojcu Rydzykowi dwa wypasione samochody a potem biedak zmarł? Bo ja wybacz jakoś w to nie wierzę. Odpowiedz szczerze na forum co by wszyscy przeczytali opinię człowieka o bezgranicznym zaufaniu do uczciwości naszych duchownych.

shadow1965
na forum od listopada 2018
staszkaklara
14.09.2019 22:40

Ludzie zacznijcie zyc wg przykazan

staszkaklara
na forum od listopada 2017
abajurek33
14.09.2019 20:55

W których to kościołach diecezji przemyskiej księża są pedofilami? Skoro wiesz to ujawnij. I przestań rzucać bezpodstawne oszczerstwa i oczerniać wspaniałch, mądrych kapłanów. Nauczyły was szmatławe media rzucania haseł, które łapiecie jak ryba przynętę.

abajurek33
Konto zablokowane
Garfieldo2
14.09.2019 19:54

ehh moze kiedyś jakis katecheta który ma trochę empatii zajmie się zorganizowaniem lekcji/katechezy poświęconej przeprosinom za przypadki pedofilii w kościele...

Garfieldo2
na forum od listopada 2017
/9
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA