DYSKUSJE
Krośnianka ze złotym medalem. Wygrała Debiuty Bikini Fitness w Krakowie
mscgs24
09.03.2018 23:08

"synergia" oj pojechałaś /pojechałeś po bandzie, z tą ortografią..., przeczytaj Swój wpis....

MarcoPolo ma rację  i wielu innych, takie coś zrobić ze swoim ciałem, to bezczeszczenie natury, ciała oraz dobrego smaku.

 Może jest powód do gratulacji za upartość, hart ducha, ale jest powód też do bata, za głupotę.  Totalny brak kobiecości, smaku, gustu i piękna.

mscgs24
na forum od listopada 2017
maldita
09.03.2018 12:19

Wymówki można wymyślać i powtarzać w nieskończoność.  Na siłowniach są instruktorzy/trenerzy personalni którzy pomogą na początku. Nie ma się czego bać. Bałabym się raczej że bez ruchu i odpowiedniego odżywiania w wieku np 40 lat można się czuć jak starzec i właśnie tą drogą prędzej doprowadzimy się do zawału. 

maldita
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
09.03.2018 11:55

n maldita

Statystyczny Polak dzisiaj to ma problem z wygospodarowaniem wolnego czasu na sen i odpoczynek, praca, rodzina , i inne obowiązki często gęsto wypełniają cały dzień . Fakt skutki są opłakane zdrowotnie (wyglądem statystyczny polak) dla "zagonionych codziennością" osób. Prawda jest taka że statystycznie to można wszystko ująć ale gdzie miejsce na błąd czyli pacjent niezdiagnozowany zacznie ćwiczyć na siłowni i zaliczy zawał serca ?

MarcoPolo
Konto zablokowane
maldita
09.03.2018 11:47

Proszę Cię... nie zauważyłam żeby na ulicy statystyczny Polak był fit, wręcz przeciwnie. Niestety. Póki co ekstrawagancja jest dbanie o sylwetke, diete, regularne ćwiczenia. One nie służą wbrew błędnej opinii, podbijaniu kultu ciała, tylko utrzymywaniu się w zdrowiu na długie lata. 

Ponad połowa chorób na które zapadamy wynika z naszego niezdrowego trybu życia. 

maldita
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
09.03.2018 11:16

maldita

Widzisz o tym pisałem, cwaniactwo, trolowanie , wyśmiewanie , pieniactwo to nasze cechy narodowe Polaków a przoduje brak zrozumienia i tolerancji w stosunku do innych osób troszku odstających figurą od tych FIT. Osób kt. nie koniecznie z własnej woli tak a nie inaczej wyglądają (schorzenia endokrynologiczne, problemy genetyczne itp tematy). Wyzywanie takim czy innym epitetem publicznie takich osób powinno być prawnie zabronione a już po ludzku niedopuszczalne .... Tyle w temacie. Nas czyni ludźmi ponoć rozum i stawia wyżej nad każdym zwierzęciem tyle tylko że osieroconego kota potrafi przygarnąć jak swoje psia suka , a czy człowiek potrafiłby to samo z chorym uczynić ?

MarcoPolo
Konto zablokowane
maldita
09.03.2018 10:50

Widać po komentarzach, że niewiele wiecie o siłowni, świniaczki z piwnym brzuszkiem. Pani Kasia jest bardzo szczupła i zrobienie takiej sylwetki wymagało od niej niewyobrażalnej dla was pracy + diety. Pociesze was, tych strachliwych, na codzień tych mięśni tak nie widać. Pewnie nawet nie zorientowalibyscie się, siedząc na fotelu dentystycznym, że ta laska, która raczycie czerstwym żartem, jest mistrzynią fitnessu. A wasz bicek, w porównaniu z jej, w ogóle nie istnieje. 

maldita
na forum od listopada 2017
MarcoPolo
09.03.2018 08:09

Jaka powaga tematów na portalu takie wpisy i ich ortografia .

MarcoPolo
Konto zablokowane
MarcoPolo
09.03.2018 07:59

synergia

Chwalić się nie muszę, taka jest prawda w świecie za studia płacą ciężkie pieniądze tylko u nas w Polsce jeszcze kształci się za darmoszke, dlatego na uczelniach kształcą na ilość a nie na jakość przyszłych emigrantów. Skoro ktoś moje wpisy troluje,  dlaczego ja mam nie zabawić się w ta samą grę ale jak widać myślenie polski naród pieniaczy boli i odgryza się dalej. Osobiście do Pani Kasi nic nie mam, niech się jej wiedzie. Co do języka polskiego to tym na chleb nie zarabiam a w świecie wart jest mniej niż  "?"  i słownik a to dobre .....

MarcoPolo
Konto zablokowane
synergia
08.03.2018 21:12

MarcoPolo...

Na początek zacznijmy od Twojego wykształcenia za 18 tysięcy - pochwal się swoimi osiągnięciami, które kupiłeś, bo jak widać jest to temat bardzo bliski dla Ciebie. 

A skoro można kupić studia... zakup słownik ortograficzny - zapewniam, ze będzie Cię to mniej kosztowało. Może „wydoisz” z niego trochę wiedzy hehe .

Zanim odpiszesz mi na tę wiadomość, sięgnij po niego, gdyż ciężko się z Tobą porozumieć w jakikolwiek sposób. 

synergia
na forum od marca 2018
MarcoPolo
08.03.2018 20:11

bolek19

Dorośnij człowieku, to już teraz samo życie a nie selfi ze skoliozą w telefonie w odbiciu lustrzanym. Ok będe dokładniejszy, za 18 tysi mies też można studiować zęby w kredycie studenckim na sponsorze bo kiedy czas na siłownie, wyjazdy itd przy studiach dziennych.   Fakt pozniej trzeba spłacić no ale co tam z NFZ może jakoś się wydoi - sztuką jest zbudować coś od zera a nie ślizgać się na tym jakoś to będzie albo starzy pomogą i nie pisz mi o składni ortografii bo to tak jak o budowie maszyny z Terminatora. Zwykła pusta paplanina o niczym i nikim , bo ten ktoś to nawet nie w kadrze narodowej klasy A , lans podobny jak 12 latki z przed paru tygodni. A w siłowni nowicjuszowi każdy paroletni mięśniak zainponuje podobnie jak w karzdym zawodzie o pare rzeczy mądrzejszy od niego tylko czy z takiej osoby budować herosa ? Odpowiedź sama , indywidualnie...

MarcoPolo
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA