Kaczyński w Krośnie. Nie takiego powitania się spodziewał videocam

W atmosferze strachu i zagrożenia odbyła się w Krośnie (6.10) konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Wziął w niej udział prezes partii Jarosław Kaczyński. "Czego się boi szary poseł?" – skandowała grupa ludzi.
Jaroslaw Kaczyński wchodzi do budynku w towarzystwie licznej obstawy
czytelnik

Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości odbyła się w sobotę wieczorem w szkole muzycznej przy ul. Paderewskiego. Na spotkanie zaproszono działaczy partii oraz kandydatów PiS w nadchodzących wyborach samorządowych.  – Wszyscy musieli potwierdzić swoje przybycie - mówi jeden z członków partii.

Już kilkadziesiąt minut wcześniej na okoliczny parking przyjechało kilka radiowozów, w okolicy kręcił się też nieoznakowany samochód policyjny. Główne wejście do szkoły zostało odgrodzone policyjną taśmą. Na chodniku przed wejściem stało kilkunastu funkcjonariuszy. Bocznego wejścia do budynku pilnowało natomiast kilkunastu ochroniarzy Służby Ochrony Państwa (dawny BOR).

Policyjne radiowozy przy ul.Paderewskiego
dariusz solecki

Przed budynkiem zgromadziła się grupa ok. 30 mieszkańców, w tym działacze Komitetu Obrony Demokracji. Przy akompaniamencie bębnów i gwizdków „witali” oni kolejnych działaczy partii. Skandowali przy tym hasła: Krosno wolne od PiSizmu!, Misiewicze, Piotrowicze!, Konstytucja!

Gdy do budynku wchodził PRL-owski prokurator Stanisław Piotrowicz z Krosna, tłum skandował: Precz z komuną!, Wolne sądy! Piotrowicz to obecnie jedna z twarzy zmian ustrojowych państwa (zajmuje się m.in. ograniczaniem niezależności sądów).

Mieszkańcy Krosna i działacze Komitetu Obrony Demokracji przed budynkiem szkoły muzycznej
czytelnik

Protestujący krzyczeli też hasło "Będzie dla was miska ryżu!”. To nawiązanie do ostatnio ujawnionych taśm, na których w 2013 r. nagrano Mateusza Morawieckiego, ówczesnego prezesa banku BZ WBK, a obecnie premiera polskiego rządu. Podczas jednej z rozmów w restauracji „Sowa i przyjaciele” sugerował, że „ludzie powinni obniżyć swoje oczekiwania”: -Jak ludzie ci zapie*dalali za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała. Całość nagrania można wysłuchać tutaj.

Tuż przed godz. 18.00 w drogę prowadzącą do bocznego wejścia wjechała czarna skoda. Ochrona oraz policja pilnowali, aby nikt nie przedostał się w pobliże wysiadającego z niej Jarosława Kaczyńskiego. – Czego się boi szary poseł?! Tu jest suweren! Precz z Kaczorem-dyktatorem! – skandowano na jego powitanie. Kaczyński wysiadł z samochodu, ironicznie się uśmiechnął i czym prędzej wszedł do budynku.

Na spotkanie wyborcze przybyli także księża z okolicznych parafii. – Kościół okłamuje Polaków, że nie angażuje się w politykę – komentowali działacze Komitetu Obrony Demokracji.

Podczas konwencji wyborczej Jarosław Kaczyński poparł Adama Skibę, kandydata zjednoczonej prawicy na prezydenta Krosna. W trakcie przemówienia nazwał go „Piotrem Skibą”. Pomylił się także, twierdząc, że w Krośnie władzę sprawuje burmistrz.

Kaczyński stwierdził, że nie można dobrze pełnić jednej funkcji przez 21 lat (Piotr Przytocki jest prezydentem miasta od 16 lat, kolejna kadencja potrwa 5 lat): - Władza zużywa. Władza absolutna demoralizuje absolutnie – powiedział 69-letni Kaczyński, który czynnym politykiem jest od 1989 r.

Działacze Komitetu Obrony Demokracji tego samego dnia wieczorem ubrali pomnik Roberta Portiusa w koszulkę z napisem "Konstytucja".

W całej Polsce obywatele ubierają różne pomniki w koszulki z napisem "Konstytucja", aby przestrzec obecne władze państwa przed łamaniem ustawy zasadniczej
adrian krzanowski
ZOBACZ TEŻ W ARCHIWUM PORTALU:
KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person Gafa
08.10.2018 19:41

Hmm..... władza demoralizuje ...

jak się ma 16 lat + ewentualne 5 do bycie ciagle u władzy od 1989roku i  czyja demoralizacja większa?

co znaczą  niby  lapsusy językowe i zamiana imion Adam,  Piotr , czy przyjazd nieprzygotowanym na spotkanie ze swoimi nie demoralizuje mylenie imion,  nieznajomość miejscowości, opowiadanie, że  dyr  Skiba jeździ  samochodem do przcy w  Rzeszowie / jemu zwracają koszty dojazdu do pracy własnym autem, a moze ma służbowe?..../ wielu młodych dojeżdża busikami , czy swoimi samochodami do pracy i nik ich nie pyta ile czasu tracą na dojazdy i nikt im kosztów  podróży nie zwraca...

czyżby wiek był dowodem na to , że najwyższy czas się wycofać z polityki... to po kiego grzyba starszy pan prezes jeszcze trzyma się stołka prezesa?

Pan Piotr jest jeszcze w wieku roboczym

, a prezes doi i z ZUS i z sejmu, a jeszce Bóg wie skąd, wożony, pilnowany i karmiony i jeszcze  kredyt musi spłacać.... gospodarz pożal się Boże uczy innych

Spotkanie ze swoimi, brak informacji i takie  odbębnienie spotkania to lekceważenie mieszkańców Krosna... przywieźli staruszka, by  na...... robił na nasze miasto i co dalej?

no właśnie co dalej?  pomazaniec pójdzie na taką pensję do urzędu....hahaha bujda na resorach

Bywajcie mieszkańcy nowej Bawarii po bawarce no to siup.....

person
Gafa
na forum od listopada 2017
person sercem_z_daleka
08.10.2018 16:24

Pycha kroczy przed upadkiem.  Władza deprawuje, wynaturza, odrealnia. Przekonanie obecnych rządzących o swojej wyjątkowowści i "dobrej zmianie" jest niebezpieczna. Warto wyrabiać w sobie pokorę. A wśród ludzi, którzy mają władzę, przeważnie jej brak. Bez względu na moje poglądy polityczne, uważam, że brakuje ludzi w partiach, którzy podchodzili by do swojej roli z dystansem i z szacunkiem do obywateli.

person
sercem_z_daleka
na forum od kwietnia 2018
person wed
08.10.2018 16:02

Czytając komentarze wygląda na to że Andrzej (powtarzam tylko za kaczym guru) Skiba nie ma żadnych szans aby zostać burmistrzem (cytat z kaczego guru). I taka jest wiedza kaczora na temat Krosna. Totalne lekceważenie nawet swoich wyborców - jego wiedza o Krośnie na poziomie tych od Katarzyny II i San Escobar. Myslał, że mlaśnie i wszyscy będą piać z zachwytu. Swoją drogą rzeczywiście nie reklamowano tego zlotu - były jakieś zaproszenia ? Bał się Krośnian czy co że tylko wiernopoddańczy elektorat wiedział, że kaczor będzie mlaskał w szkole muzycznej ? Ciekawe czy była jakaś telekonferencja z toruńskim sekciarzem. A tak przy okazji dla miłośników PiSu warto wiedzieć, że fani Hitlera z Dumy i Nowoczesności dalej dzięki uprzejmości pisowskich władz otrzymują pieniądze od polskich podatników na swą działalność ( to ci co czcili urodziny Hitlera w mundurach żołnierzy SS). Ot tacy z nich patrioci.

person
wed
na forum od listopada 2017
star
person cywilny_kaplan
08.10.2018 11:26

A propos powiązań PiS-u z kościołem.Na tablica ogłoszeniowej kościoła Marii Magdaleny w Dukli wisza plakaty wyborcze PiS. Kościół okłamuje Polaków, że nie angażuje się w politykę. Bóg wybitnie pokara obsługę naziemną! Puste kościoły staną się faktem, Bóg nie potrzebuje złota i budynków, bo on jest wszędzie! PiS w tym kłamstwie współuczestniczy!

person
cywilny_kaplan
na forum od listopada 2017
star
person patriota21wieku
08.10.2018 11:15

Parafrazując słowa prezesa, że Przytocki nie odciął się od opozycji.

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od chamskiego języka pani Pawłowicz?

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od karierowicza Misiewicza?

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od posła Pięty, który zdradzał żonę?

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od Macierewicza, który ma powiązania z Kremlem?

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od Piotrowicza, komunistycznego  oprawcy opozycji?

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od księży-pedofilów?

Czy ktokolwiek z PiS odciął się od Dudy, który złamał wielokrotnie Konstytucję?

Nie? Każdy PiS-ior jest zatem kolaborantem i współodpowiedzialny za w/w zło.

person
patriota21wieku
na forum od listopada 2017
person CzerwonaSukienka
08.10.2018 08:41

Odpowiadając na główne pytanie - czego się boją?

To jasne: odpowiedzialności karnej i reakcji suwerena. 

Jedno i drugie jest do przewidzenia.

Chłopcy i dziewczynki z PiS staną przed Trybunałem Stanu za łamanie Konstytucji RP i niszczenie państwa. Kaczyński za sprawstwo kierownicze też pójdzie siedzieć. Cała reszta ucieknie w popłochu do swoich norek.

Suweren już odczuwa finansowo ich ignorancję gospodarczą. Ceny idą w górę, gospodarka zwalnia, inwestycje stoją (gdzie ta obiecana S9, gdzie jakiekolwiek drogi?). Polacy pogonią tych kombinatorów, którzy wypłacają sobie wielotysięczne premie, obiecują, że oddadzą i co? Po raz kolejny okłamali Polaków.

Niech no tylko jeszcze wyjdą powiązania PiS z Kremlem. Bo tylko w interesie Moskwy jest rozbijanie Unii Europejskiej od środka.

Dobrze,  że budują więzienie w Sanoku. Wystarczy dla nich wszystkich miejsca. 

person
CzerwonaSukienka
na forum od listopada 2017
person Niki_Manifesto
07.10.2018 23:10

"- Czy ta opcja jest dobra, czy ta opcja jest zła, słyszeliście o tym państwo?" - Nieee. (beee)

- Czy ktoś taki powinien dalej rządzić waszym miastem Krosnem? - Nieee" (beee)

- Drogi można poprawić, Krosno można skomunikować, trzeba współpracować, to żaden wysiłek" (przypomniał sobie o nieskomunikowanym Krośnie Kaczyński po wieloletniej służbie Polsce)

- Która władza, jaka władza, nasza, nasza władza. Najlepsza! Władza rządu Polski patriotycznej" (a oni z wypiekami na policzkach wręcz podskakiwali z foteli jak drożdżowe buły z pieca)

"Władza absolutna demoralizuje absolutnie" - wypluł (usprawiedliwiając siebie pozornie i oficjalnie niepełniącego żadnej ważnej funkcji) po czym niechętnie cofnął słowa o absolutyzmie władzy Przytockiego, ale zawiesił je nad głowami uwiedzionych słuchaczy, zaszczepił w ich głowach projektując zagrożenie patologią (zna te realia), a więc ziarno już zostało zasiane. My jesteśmy czyści, zdekomunizowani, dobrzy, uczciwi, sprawiedliwi, łaskawi i usłużni.

Zadawanie prostych pytań naprowadzających dla prostego ludu, pytania zamknięte, przytaczanie osoby "świętej pamięci brata", wpływu kościelnych hierarchów i sługi (zapewne bożego, bo tylko takimi się wspierają przemawiając do prostego ludu, do celowo niedofinansowanego regionu utrzymywanego w bogobojnej otusze) i tym podobne psychologiczne zabiegi.

Zamiana imion prawdopodobnie celowa, roztargniony mentalnie już dawno zorientował się jaki efekt tym wywołuje, teraz może robić to świadomie, wiedząc, że takie lapsusy językowe wprawiają publikę w rozbawienie jak na wytrawnym stand-upie dzięki  czemu są zapamiętane i skojarzone. Merytorycznie sflaczałe, psychologicznie średnie. To wystarczy, żeby w tychże urobionych słuchaczach, którzy zaniosą tę dobrą nowinę do domów, zyskać sprzymierzeńców sługi.

person
Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
starstarstar
person NUK2009
07.10.2018 22:41

Prezes jak zawsze posłużył się swoją sprawdzoną bronią. Zastosował wredną insynuację i tchórzliwe pomówienia, czyli żałosne i straszne metody epoki niby minonej. Sumując, aż chce się sparafrazować słowa wypowiedziane kiedyś przez nieżyjącego Brata Prezesa..."Idź Pan stąd!!!" 

person
NUK2009
na forum od listopada 2017
person memoria
07.10.2018 21:22

Kain sie boi wlasnego cienia!Czyżby sie bał zamachu? A na sali niebezpieczny Borcz za  pieniądze gotow na wszystko. Piotrowicz nie lepszy.Kazdy tyran ginie marnie.Boj sie,Kainie,boj1

person
memoria
na forum od grudnia 2017
star
person hanuka
07.10.2018 21:17

Kaczyński zarzuca Przytockiemu wieloletnią kadencję . Ale czy przypadkiem w bastionie PiS - w Korczynie wójt nie rządzi już 20 lat ? Abstrahując od wszystkiego i Krosno i Korczyna są zarządzane wzorowo :)

person
hanuka
na forum od listopada 2017
person robknot
07.10.2018 20:37

Prawo zabrania prowadzenia agitacji w szkołach jedynie wobec uczniów. Poza godzinami pracy szkoły, bez obecności uczniów - tak jak w tym przyadku na spotkaniu zamkniętym - prawo takich spotkań nie zabrania.

person
robknot
na forum od października 2018
person Grwazy
07.10.2018 20:00

1.Żałuję, że nie mogłem iśc powitać imitację Piłsuskiego i pogwizdać:).

2. Porażające igraszki z prawem, czyli polityczny miting  w szkole, czego prawo zabrania. Ot, mała lekcja "poszanowania" zasad. Wsyd i hańba. Podejrzewam, że szkoła podlegająca ministerstwu dostała prikaz z góry, bo gdyby była pod samorządem, zgody by nie było. A Rogi??? Nie wiem, ale pachnie nieładnie... 

3. Głosujmy tak, by za rok nie wpisano nas ze strefy Schengen, a do tego polityka tych pajaców z PiS zmierza...

person
Grwazy
na forum od listopada 2017
star
person sagan
07.10.2018 19:46

Jak śmie ten starzec (porównując do sędziów których eliminuje 65 l)może przyjechć do wspaniale rozwijającego sie miasta dzięki najlepszemu w dotychczasowej historii miasta PREZYDENTA PRZYTOCKIEGOi go obrażać i oczerniać.To jest hamstwo nie z tego świata n,nieznane za mojego żywota.Przecież o połączeniu kolejowym z Rzeszowem pracuje już co najmniej od 2czy 3 lat,a przeszkadzają mu w tym posłowie Piotrowicze, Borcze i inni i on teraz obiecuje co jakiś tam Skiba (Piotr)zrobi.Zrobi chyba pod siebie.Po drugie ten bełkot o przejeżdzie kolejowym przez Kaczyńsiego to mówi ktoś ,że w którymś kosciele dzwonili ,ale nie wie w którym.Jak można nazwać hucznie w kurwizji że odbyło się spotkanie z mieszkańcami Krosna?Kto i kiedy o tym wiedział?Wiemy kto bo to było widać te gęby.zoda więcej pisac bo ci kłamcy z Pisu i tak wszystko wywrócą do góry nogami.Apeluję wszyscy chodzmy do wyborów i głosujmy na naszego wspaniałego prezydenta pana Piotra Przytockiego.

person
sagan
na forum od listopada 2017
person woy_fan
07.10.2018 19:07

Cyniczny śmiech maleńkiego człowieczka. Widziałem to jak wysiadał z auta byłem od niego w tym momencie 4 m. Zdięcie to nie oddaje w pełni rzeczywistości jaka zaistniała.  Ale usłyszał "precz z kaczorem dyktatorem"  Ten człowiek jest podły.

person
woy_fan
na forum od listopada 2017
person krosniak
07.10.2018 18:52

Wysłuchałem w nabożnym skupieniu tego ...orędzia jakie raczył wygłosić do mieszkańców miasta p.prezes Kaczyński.Mam wątpliwości,czy w sali Szkoły Muzycznej byli faktycznie zwykli mieszkańcy miasta,czy elity z partii rządzącej i wskazani -namaszczeni goście.Dla mnie spotkanie z mieszkańcami miasta powinno odbyć się np w Rynku,gdzie faktycznie każdy zainteresowany mógłby być.Ale nie bądźmy drobiazgowi.Nasunęło mi się kilka refleksji.

Pan Przytocki ma odejść,bo rządzi 16 lat/cztery kadencje/ i zdaniem p.prezesa już nie może dalej rzadzić,bo się "zużył".

Czy pan prezes wie,że p.Przytocki na prezydenta miasta został WYBRANY przez krośnian i to w pierwszej turze? O ile się nie mylę,to na trzecią kadencję też.

Pan prezes raczył się kilka razy minąć z prawdą-gdy mówił o BURMISTRZU Krosna,gdy pomazańcowi pisowskiemu nadawał imię Piotr/może to wskazanie na kogo głosować?/,gdy w zawiły sposób mówił o województwach dawnych i obecnych.

Pan Przytocki jest bezpartyjny.Owszem wspiera go m.in.PO,ale nie tylko.Nie był i nie jest członkiem PO,ani innej partii. Na sesjach Rady Miasta wiele razy radni z PiS-u głosowali wspólnie z przedstawicielami innych opcji.To chyba świadczy o umiejętności współpracy z ludźmi.Oczywiście czasem trzeba było podejować trudne i niepopularne  decyzje,ale to jest cena,jaką się płaci za pełnienie urzędu.

Odniosłem wrażenie,że wiedza p.prezesa o Krośnie jest żadna lub znikoma.Nie znalazłem w jego homilli ani jednego merytorycznego argumentu do tego,by p.Przytocki nie mógł być prezydentem miasta na kolejną kadencję.Poza tym,że MUSI odejść bo taka jest wola/życzenie prezesa.Na pewno p.prezes jechał wczoraj kawałkiem "obwodnicy",która jest i będzie najlepszym świadectwem p.Przytockiego.Nie czas i miejsce na to,by tu wyliczać inne.Już niebawem tabor MKS wzbogaci się o ponad 20 autobusów w tym ekologicznych.

Argument,że p.Adam Skiba -pomazaniec p.prezesa na prezydenta miasta dojeżdża ponad godzinę do Rzeszowa-p.prezesie takich ludzi dojeżdżających do Rzeszowa jest sporo.Nie wszyscy mają samochody.Pdróż busem to 1godz15 minut.A p.Skiba na pewno nie jeździ busem.

Nie wiem,jak potoczą się wybory w Krośnie.Uważam jednak,że 16 lat prezydentury p.Przytockiego to nie jest czas stracony.Oczywiście są błędy,ale nie popełnia ich tylko ten,kto NIC nie robi,a p.Przytocki do takich nie bależy.

P.Piotrze-dziękuję za ten czas.

person
krosniak
na forum od listopada 2017
person InvisibleLara
07.10.2018 17:57

PiS... to PZPR bis. Te same metody. Zwrot ku standardom prawnym Rosji. Pierwszy sekretarz. Kult jednostki (pisowcy o mało co nie dostali orgazmu, jak zobaczyli wodza,o ile wiedzą co to orgazm). Centralne inwestycje. Tworzenie narodu, a nie wspólnoty pojedynczych obywateli. Straszenie Polaków imperialistycznymi wrogami zza granicy. ITD. ITP. Dziwię się, że Babinetz, były działacz antykomunistyczny tak bardzo kocha Piotrowicza, komunistycznego oprawcę.

person
InvisibleLara
na forum od listopada 2017
star
person cywilny_kaplan
07.10.2018 17:50

Trzeba tu wspomnieć Borcza Jerzego. Wybitnego politykiera z Krosna. Był w KPN, AWS, PO, teraz PiS go kupiło za bajońskie pensje. Szkoda, że matematyk, a kończy biografię w partii, która przynosi Polsce hańbę. Wstyd...

person
cywilny_kaplan
na forum od listopada 2017
star
person reaktywator
07.10.2018 17:33

TRudno, nic nie poradzę @Darmodzieju, że nie widzisz  "kłody" jaką jest choćby totalne upolitycznianie wyboru sędziów od Trybunału Konstytucyjnego do szarego prokuratora, którzy jak już mamy doświadczenie z mininego okresu a nawet i z Krosna, będą oskarżać i orzekać jak chociażby Kryże, nadstawiać klaby na odznaczenia albo i w nagrodę otrzymywać inne stołki i posady.

person
reaktywator
na forum od listopada 2017
person trw_krosno @wp.pl
07.10.2018 16:36

Człowiek  "Tak Kochany" na Podkarpaciu czego się obawiał ???

Nawiązując do postu z zapytaniem o Gabriela Z -kandydata na prezydenta, pragnę trochę Go usprawiedliwić. Pan Gabriel kieruje fundacją, która zajmuje się nietoperzami. Przypuszczam, iż miał grant/dofinansowanie/ na zorganizowanie tej konferencji o nietoperzach w której uczestniczyli  przedstawiciele innych państw. Niezbyt ładnie by to wyglądało, jak nie byłoby, szefa fundacji. Daty debaty były dla Niego niezbyt korzystne.  Ponieważ też jestem na ten liście, to osoby   które   czują się obrażone, przepraszam.

Jestem przekonana, że w debacie wypadłby dobrze. Przekonają się Państwo  o tym, przychodząc na spotkania  przedwyborcze.

Natomiast bardzo uraziło mnie, że p. Kaczyński obrażał naszego prezydenta miasta. Nie można zle mówić o osobach nieobecnych, które nie mogą się obronić. Pozdrawiam serdecznie odważnych KOD-owców.        Danuta K.

person
trw_krosno @wp.pl
na forum od stycznia 2018
star
person esesz
07.10.2018 15:58

Zmusiłem się do wysłuchania bełkotu zmęczonego człowieka, który plótł żenujące frazesy.  Najsmutniejsze w tym wszystkim była owacja, którą mu zgotowali wyznawcy. Jego rozważania o tzw. opozycji totalnej, zwłaszcza w kontekście prezydenta Krosna to typowe strzelanie kula w płot. A tak na marginesie, co prezes zaproponował dla Krosna? Lepsze połączenie z Rzeszowem, Sanokiem...śmiechu warte.

person
esesz
na forum od listopada 2017
person otoja
07.10.2018 14:58

Szkoda, że o tym spotkaniu nie było wcześniej informacji. Jestem pewny, że więcej by nas było. A w sali na zdjęciach widać w większości starszych ludzi.

Liczę na młodych – idźcie do wyborów.

person
otoja
na forum od listopada 2017
person otoja
07.10.2018 14:45

Czy prawo zezwala na prowadzenie takich akcji w szkołach??? Podobnie było w Rogach - też spotkali się w szkole kilka dni temu. Droga redakcjo, jeśli możecie to sprawdźcie to.

"Władza zużywa" - to co ten Pan robi tyle lat w Sejmie, czy Pan też się zużył, czy to nie dotyczy ludzi z PIS.

"Czy pan Przytocki będzie w stanie rządzić dobrze przez 21 lat?" - OCZYWIŚCIE, ŻE TAK. Krosno się rozwija, jest w nim pięknie, czysto i bezpiecznie. I jestem pewny, że większość z nas to zauważa. Miło się tu wraca a pozytywne opinie turystów tylko to potwierdzają.

Prezydent Przytocki nie reprezentuje rzadnej partii - powinni to sprosotwać. Może należy wszcząć postępowanie w trybie wyborczym.

Jeszcze jedna moja wątpliowść. Jeśli kandydat z PIS zostałby Prezydentem to czy nie będzie mu żal utraconych zarobków. Miesięczna różnica pomiędzy zarobkami Prezydenta a Prezesa WFOŚiGW jest znaczna! Polecam każdemu to porównać, dane są w internecie.

PIS w Krośnie jeszcze nigdy nie wygrał i uważam, że w jabliższych wyborach również nie wygra. A to spotkanie wg mnie tylko przysporzy Prezydentowi Przytockiemu dodatkowe głosy.

person
otoja
na forum od listopada 2017
person wed
07.10.2018 14:23

Zdemoralizowany , zgorzkniały karzeł  o totalitarnych ciągotkach przyjechał tu po to by obrażać naszego Prezydenta ? Tym bardziej , że pewnie go w ogóle nie zna. Nie cierpię takich hipokrytów i politykierów. Dobrze, że ludzie go wygwizdali. Za to że rozpętał w Polsce nienawiść propagując kłamstwo smoleńskie  i dzieląc ludzi na nadludzi i drugi sort powinien mieć zakaz wstępu w granice naszego miasta.

person
wed
na forum od listopada 2017
star
person aniape
07.10.2018 13:59

Czy ten Pan czasem nie mówi o sobie? Ileż lat dzierży władzę w swojej partii? Czyżby on się we władzy "nie zużywał" ?  ;) 

person
aniape
na forum od października 2018
WSZYSTKIE KOMENTARZE (132) forward