DYSKUSJE
Wielka likwidacja kursów MKS. Znikną ich dziesiątki [ZWROTY ZA BILETY MIESIĘCZNE]
tomasz
11.09.2020 22:57

powinne być tylko autobusy doworzące dzieci do szkoły i ze szkoły do domu, no i do dużych zakładów pracy. Krosno to małe miasto po co tyle autobusów którymi nikt nie jeżdzi bo każdy ma auto. A jak coś to jest TAXI za 12 zł przejedziesz całe miasto.

tomasz
na forum od listopada 2017
gauss
11.09.2020 22:10

jaki prĘzdent miasta taki i jego mks

może w ramach tych zmian należy panu prezesowi mks'u podnieść wypłatę i wtedy znajdzie cudowne lepsze rozwiązania tych problemów ?

albo może rada nadzorcza powinna być lepiej opłacana ? kto tam zasiada i z czyjej nominacji?

na mks'y kasy nie ma, ale spokojnie, na CDS zawsze się BAŃKA znajdzie

"dla miasta i jego mieszkańców"

"linie same się nie zlikwidowały"

gauss
na forum od listopada 2017
krzysiek60
11.09.2020 21:23

Niech radni uchwalą kolejną podwyżke cen biletów i MKS ogłosi upadłość,cen biletów Krosna nie ma co porównywać do Rzeszowa bo tam ludzie pracują za pieniądze,a u nas za przeciwśmiertny zasiłek zwany płacą minimalną

krzysiek60
na forum od listopada 2017
mimeko1811
11.09.2020 21:13

Kto wygrał w Krosinie do sjemu i senatu? Nie pamiętam.

Ale ostatnie wybory chyba Duda.

Czy to nie PiS z któego jest Duda obiecywał że będą zapobiegać wykluczeniu komunikacyjnemy?

Nie dali pieniędzy?

Czy dla MKS to dalej za mało?

mimeko1811
na forum od kwietnia 2020
loginka1
11.09.2020 20:41

Ja w szmacie na twarzy - cudownym leku na całe zło (XXI w. i my nazywamy średniowiecze ciemnogrodem? uahahhahahahaa) - nigdzie i tak nie mam zamiaru jeździć, podobnie jak nie robię zakupów w sklepach stacjonarnych. Mam wydawać kasę na usługę albo na towar i być jeszcze z tego powodu upokarzana? Bye.

loginka1
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
11.09.2020 20:40

" To dobre jest! Podoba mnie się to! " jak powiedział Joker w polskim filmie :-)))

Czyli- coraz bliżej skansenu etno cds Krosno.

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
Johny11palcow
11.09.2020 19:23

W jaki sposób MKS chce dobrze funkcjonować skoro:

1. Na niemal każdy przystanek ma wjazd prywatny przewoźnik (mający niższe ceny biletów), który zgarnia MKS-owi klientów ?

2. Co chwilę mamy zmiany rozkładu jazdy ?

3. Co chwilę mamy obniżki / podwyżki cen biletów ?

4. Coraz mniej młodych osób / pracujących jeździ samochodem a tylko coraz więcej emerytów autobusem ?

Czy robi tam ktoś jakiekolwiek analizy opłacalności ? Rentowności danej linii ?

Symulacji wyniku finansowego przy takiej a takiej cenie biletu / obłożeniu kursu ?

Rzeszów - MPK funkcjonujące bardzo dobrze, ceny biletów wyższe a jakoś kursów pełno, no ale nie widać tam, by jakiś prywatny bus się zatrzymywał na miejskim przystanku... Wjazd do dworca i tyle...

Kraków - to samo... Linii i kursów setki, wszystko zapchane, że szok... A jak któryś busik się zatrzyma to mandat taki, że wypłaty nie ma...

Czyli miasto od pon to pt umrze o godzinie 17, w sobotę od 14 a w niedzielę zgon total

Johny11palcow
na forum od listopada 2017
shadow1965
11.09.2020 19:01

Kocham to miasto!!! Już pewnie kilkadziesiąt tysięcy zaoszczędziłem na biletach do kabaretów a ubawiłem się setnie decyzjami radnych znacznie więcej niż bym uczęszczał regularnie na nie. Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek darmowego kabaretu pod nazwą "Rada Miasta Uchwaliła" - albo tego: "Kolejna Decyzja Prezydenta Miasta"... a potem charatniemy w gałę...

shadow1965
na forum od listopada 2018
lesu
11.09.2020 18:29

Czyżby w ramach 447 mojśki chciały położyć łapę na MKS'ie

lesu
na forum od listopada 2017
pm123
11.09.2020 17:11

Widzę, że ekipa Pana Przytockiego zaczyna działać jak Platforma: wszystko co nierentowne zamknąć, sprzedać, zwinąć, bo ludzie z pomocą wolnego rynku sami sobie przecież poradzą. Tylko dlaczego to dotyczy komunikacji, a nie kolejnych muzeów i centrów. Na nie są setki milionów, na komunikację nie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie w ratuszu jakaś lewicowa czy zielona ekipa, która wyjdzie na przeciw oczekiwaniom ograniczenia ruchu samochodowego i walki z wykluczeniem komunikacyjnym. Cały obszar miasta i gmin MOF dałoby się sensownie spiąć darmowymi 13-15 liniami, które powinny kursować w stałym godzinnym i poza szczytem dwugodzinnym takcie.

pm123
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA