DYSKUSJE
„Z wolności nie jest łatwo korzystać”. Marszałek Senatu z wizytą w Krośnie
wed
03.02.2020 19:06

Sorry, że drugi raz zabieram głos, ale wkurza mnie płycizna umysłowa wielu przedmówców. Jakiś śmieć ( bo inaczej nie można powiedzieć)- pisowski troll wrzucił w eter fejka o łapówkach, TV szczujnia to podchwyciła , a wyznawcy PiSu powtarzają to jak mantrę. Lepiej zajmijcie się swoim guru z Nowogrodzkiej, który chciał wyprowadzić z banku 300 miliardów i gdyby nie interwencja dziennikarzy to by mu się udało. Obrzucacie błotem człowieka, na którego całe ABW i CBŚ szuka haków i pomimo ogłoszeń, że obsypie złotem donosicieli nikogo nie znalazło. Więc przestańcie gadać głupoty bo tym samym siebie ośmieszacie. Wiem, że to boli jak jeden gość z opozycji ma wyższe IQ niż cała "plejada gwiazd" rządzącej partii razem wzięta, ale trzeba przyjąć to godnie , a nie kompromitować się prymitywnymi pomówieniami.

wed
na forum od listopada 2017
molagar
03.02.2020 15:52

Wielki szcunek mam do prof Grodzkiego natomiast nie mogę zrozumieć co tam robi pani Joanna Frydrych(na którą notabene głosowałam).Dlaczego nie stawiła się na głosowanie na którym można było odrzucić propozycję czytania projetu ustawy represyjnej autorstwa PIS.Opozycja mogła wygrać głosowanie gdyby nie zabrakło między innymi pani.

Widzę,że jeśli chodzi o lansownie się nigdy pani nie brakuje natomiast tam gdzie powinna pani być bo została pani wybrana przez wyborców to pani nie ma.

Nigdy już nie będę na panią głosowała,zawiodła mnie pani i nie mam szcunku dla tych wszystkich,których wtedy zabrakło w sejmie

molagar
na forum od lutego 2020
francuzxv
03.02.2020 13:34

Nie wierzą!! Choć szybko palcem do góry to i tak magiczne słowo Kennedy przykuło mą uwagę.. Taki rozmach, żeby już samego JFK cytować.. Nie wiem, płakać czy się śmiać czy może poprostu rozpłakać się ze śmiechu, a potem uronić łzę z żalu, politowania i wstydu, którego wy już nawet nie macie bo to wasze ego już tak urosło.. I może tak w ogóle to Pani Frydrych jak juz zaprasza to do siebie do domu bądź biura lub na spacer po rynku niż takie przedstawienie urządzać, że aż Prezydenta na baczność trzeba było postawić choć mało oficjalna była to wizyta.. ps. Trzecia najważniejsza osoba w państwie, naprawdę.. Eh, to już chyba nawet ktoś do trzech nie potrafi liczyć..

francuzxv
na forum od listopada 2017
francuzxv
03.02.2020 13:29

Nie wierzą!! Choć szybko palcem do góry to i tak magiczne słowo Kennedy przykuło mą uwagę.. Taki rozmach, żeby już samego JFK cytować.. Nie wiem, płakać czy się śmiać czy może poprostu rozpłakać się ze śmiechu, a potem uronić łzę z żalu, politowania i wstydu, którego wy już nawet nie macie bo to wasze ego już tak urosło.. I może tak w ogóle to Pani Frydrych jak juz zaprasza to do siebie do domu bądź biura lub na spacer po rynku niż takie przedstawienie urządzać, że aż Prezydenta na baczność trzeba było postawić choć mało oficjalna była to wizyta.. ps. Trzecia najważniejsza osoba w państwie, naprawdę.. Eh, to już chyba nawet ktoś do trzech nie potrafi liczyć..

francuzxv
na forum od listopada 2017
francuzxv
03.02.2020 13:07

No tak nie ma to jak przyjechać z oficjalna wizytą, o której jakby niezastąpiony reporter na gorąco, król dopiero informował.. Po czym, jak w formie łapówki, odpuścić młodzieży parę lekcji by w zamian porobili za publikę oraz stażystów do tych jak pięknych zdjęć.. Hej organizatorzy całej tej szopki, dość żenującej, nst razem gdy się zjawi tak mający wiele wspólnego z młodzieżą gość to mu w jakimś przedszkolu zorganizujecie wystapienie, a dzieci na powitanie, nauczycie ładnego wierszyka, a i o kwiatach koniecznie pamiętajcie.. Tak to właśnie było.. Ps. Art nawet nie czytam, zatem z góry przepraszam o ile to pisowska młodzieżówka przecież w wolnych chwilach się zgromadziła..

francuzxv
na forum od listopada 2017
francuzxv
03.02.2020 13:07

No tak nie ma to jak przyjechać z oficjalna wizytą, o której jakby niezastąpiony reporter na gorąco, król dopiero informował.. Po czym, jak w formie łapówki, odpuścić młodzieży parę lekcji by w zamian porobili za publikę oraz stażystów do tych jak pięknych zdjęć.. Hej organizatorzy całej tej szopki, dość żenującej, nst razem gdy się zjawi tak mający wiele wspólnego z młodzieżą gość to mu w jakimś przedszkolu zorganizujecie wystapienie, a dzieci na powitanie, nauczycie ładnego wierszyka, a i o kwiatach koniecznie pamiętajcie.. Tak to właśnie było.. Ps. Art nawet nie czytam, zatem z góry przepraszam o ile to pisowska młodzieżówka przecież w wolnych chwilach się zgromadziła..

francuzxv
na forum od listopada 2017
ula
03.02.2020 07:14

Katolicki rząd bez obiecanych sukcesów po pięciu latach rządów.

ula
na forum od listopada 2017
pkc11
02.02.2020 23:19

Co POszło NIE TAK , że lekarz pcha się do polityki?

pkc11
Konto zablokowane
heretyk1
02.02.2020 23:15

franek

Miałeś dreszcze jak ściskałeś jego "lepką" łapę.

I ty bezpartyjny samorządowcu chcesz mi wmówić, że samorządne Krosno to nie PO

heretyk1
Konto zablokowane
coli
02.02.2020 17:39

Podnięta w Krośnie jakby przjechał Cristiano Ronaldo, a to gość, który lubi koperty.

coli
na forum od listopada 2017
/5
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA