DYSKUSJE
Abonamenty parkingowe będą sporo droższe
Shadow
05.12.2017 16:45

wiesiek098

Za komuny to pieniądze były - jak nie było to dodrukowali... tyle, że na półkach był tylko ocet. Za to handel wymienny kwitł. Ale nie pamiętam, żeby ludzie nie mieli mieszkań, żeby komuś odcięli prąd czy gaz, żeby były kolejki do lekarzy specjalistów, żeby ktoś kradł węgiel albo zbierał kiepy, żeby nie było pracy, żeby ktoś głodował, żeby milicja - teraz policja wypisywała za picie czy palenie mandaty albo za złe parkowanie czy przejście przez jezdnię nie na pasach.  Nie pamiętam też ani jednego płatnego parkingu!!! Owszem bili ludzi na komisariatach... czasem nawet zabijali... z tym, że teraz też już policja kilku ludzi zabiła... tyle, że znowu biją niewinnych ludzi nawet jeśli są w kajdankach i nie stanowią zagrożenia. Wówczas dzieliło się ludzi na partyjnych i bezpartyjnych - teraz na pierwszy i drugi sort oraz na panów i mordy zdradzieckie. Czy ktoś mi wskaże różnicę?

Shadow
Konto zablokowane
wiesiek098
05.12.2017 11:57

Jak ja nie lubie takich głupawych tłumaczeń.Trzeba jasno powiedzieć że miasto szuka pieniędzy,a nie kombinowac.Jak za komuny takie i podobne tłumaczenia były.

wiesiek098
na forum od listopada 2017
milena44
05.12.2017 09:41

coraz lepiej .. rece opadaja skad te pieniadze ;(

milena44
na forum od grudnia 2017
stefan78
05.12.2017 08:50

mendi40

Rynek nie zamarł, wczoraj czy tydzień temu. Jego agonia trwa juz od dobrych kilku lat, tak zresztą jak całego Krosna.

Ktoś pisał tuta, że na Ordynackiej nie można zaparkować, podobnie jest na K. Wielkiego (to też zdaje się bezpłatny parking) wszystkie miejsca pozajmowane od rana do wieczora.

stefan78
na forum od listopada 2017
Grzes2
05.12.2017 08:42

Rotacyjność niesamowita, w Rynku przy Poliklinice nie ma gdzie się zatrzymać aby zastrzyk w  d ...pe dostać, nie ważne trzeba sobie radzioć samemu, tryfiarze zarobią, przywożą i odwożą to napędza gospodarkę Rynkową !

Grzes2
na forum od listopada 2017
silversideup
05.12.2017 07:00

Pracownicy Sądu pewnie są uradowani tą nowiną.

silversideup
na forum od listopada 2017
Nevermore
04.12.2017 16:09

Ja Wam powiem tylko tyle, że mam to wszystko ... wiecie, gdzie ;)

Na Rynek dojeżdżam zawsze rowerkiem i zawsze bawią minie te zdziwione oczy "biznesmenów", że ja tam samochodem nie jeżdżę :)

Jak widać, wiele jeszcze musi minąć lat, by z tym ekloogicznym "dobrem" się oswoić xD

Nevermore
na forum od listopada 2017
Shadow
04.12.2017 13:42

mendi40

Grunt, że cieszy się pan Adam :)

Shadow
Konto zablokowane
mendi40
04.12.2017 13:34

Ta sprawa ma nie tylko aspekt pozytywny. Szedłem nie dawno podcieniami - pusto, wiele instytucji i biznesów pozamykane. Rynek zamiera. To nie jest raczej powód do zachwytu. Spokój - owszem ale nie do przesady. Tam wieje smutkiem .

mendi40
na forum od listopada 2017
Shadow
04.12.2017 12:22

Nie wiecie już skąd brać pieniądze? Najlepiej - nie bierzcie dotacji z Unii to zaoszczędzicie. Bo jest tak: Unia da 60% na jakąś inwestycję. Na inną 80%. Patrzycie tylko jak tą kasę zabrać a nie na przydatność inwestycji. Do jednej bzdury dołożycie 40%, do innej 20 a jeszcze innej 50. Fakt, że wyceny realne tych inwestycji są brane z "kosmosu" nie umniejsza faktu, że miasto dopłaca do nich niebotyczne pieniądze a potem "trzepiecie" po kieszeniach przeciętnego Kowalskiego. A ja się zastanawiam jak na filmie Barei "po co jest ten miś."

Shadow
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA
Reklamę wyświetlono 13240 razy