ARCHIWUM 1999-2017
Wolny wjazd do Rynku - władze miasta wyjaśniają
Po negatywnych wypowiedziach Czytelników portalu w "Opiniach" oraz po protestach jednej z radnych, władze miasta postanowiły wyjaśnić powody wprowadzenia wolnego wjazdu do Rynku. Według Prezydenta, poprzednio nikt nie przejmował się zakazem wjazdu do zespołu staromiejskiego i w ten sposób przepisy były fikcją, a teraz sytuacja się unormowała.
(10.01.2003, 00:14)