Young Arts Festival. Organizatorzy myślą już o kolejnej edycji

W niedzielę (8.07) odbył się finałowy koncert 3. Young Arts Festival. Przez osiem dni (od 1.07) krośnianie mogli posłuchać muzyki klasycznej w nietypowych lokalizacjach miasta.
Koncert w hali widowiskowo-sportowej MOSiR był zwieńczeniem całego festiwalu. Zagrała orkiestra symfoniczna Filharmonii Krakowskiej w 100-osobym składzie. Muzyce towarzyszył 3D mapping wraz z laserami na sklepieniu hali
Damian Krzanowski

Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia było "Uniwersum", czyli wszechświat.

Do Krosna przyjechali muzycy doceniani na całym świecie, którzy zaprezentowali swój repertuar podczas 9 koncertów w nietypowych miejscach: w PWSZ, na balkonie kamienicy przy ul. Blich, w kościele farnym, w hangarze lotniczym, w Pałacu Polanka, dwukrotnie na Rynku i w hali sportowej MOSiR. Wstęp na wszystkie występy był bezpłatny.

PWSZ, ul. Kazimierza Wielkiego 8
Damian Krzanowski
Rynek - jam session
Damian Krzanowski
CDS, ul. Blich 1 (balkon)
Damian Krzanowski
Kościół farny
Damian Krzanowski
Dziedziniec I LO im. M. Kopernika
Damian Krzanowski
Hangar lorniczy, ul. Lotników 20
Damian Krzanowski
Rynek - orkiestra kameralna Young Arts
kacper  Krzanowski
Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Bursaki 29
Damian Krzanowski

- Za każdym razem Young Arts Festival jest inny i będzie inny, bo takie jest założenie. Chcemy zarazić ludzi naszą miłością do muzyki poważnej, która jest niesamowicie ciekawa i pasjonująca. Robimy to w sposób niekonwencjonalny, zapraszając zarówno artystów jak i mieszkańców do ciekawych miejsc związanych z historią Krosna - tłumaczy Anna Nawrocka, współmysłodawca i organizatorka Young Arts Festival.

ZOBACZ TEŻ W ARCHIWUM PORTALU
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (1) forward