Uwaga kierowcy. Zamknięta Naftowa i Mirandoli Pika [AKTUALIZACJA]

W związku z postępującymi pracami przy modernizacji kanalizacji sanitarnej na osiedlu Tysiąclecia od środy (7.08) zostaną zamknięte dla ruchu dwie ulice: Naftowa i Mirandoli Pika.
Ulica Mirandoli Pika
Adrian Krzanowski

Ulica Naftowa zostanie zamknięta w rejonie dworca PKS do 13 sierpnia, zaś ulica Mirandoli Pika do 21 sierpnia. Gdy ulica Naftowa zostanie ukończona, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Krośnie rozpocznie roboty na ulicy Krakowskiej oraz Kolejowej. Ta ostatnia zostanie zamknięta dla ruchu.

Prace są związane z rozdzieleniem kanalizacji na deszczową i sanitarną na osiedlu Tysiąclecia. Inwestycję realizuje Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych w Krośnie. Roboty potrwają do przełomu wiosny i lata następnego roku. Prace obejmują ulice: Tysiąclecia, Krakowską, Kolejową, fragment Lewakowskiego i Mirandoli-Pika.

W ten sposób do oczyszczalni będą trafiać tylko ścieki sanitarne. Koszt inwestycji to prawie 11 mln zł. Prace w zakresie kanalizacji sanitarnej sfinansuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki-Komunalnej w Krośnie, zaś resztę kosztów pokryje Urząd Miasta Krosna.

AKTUALIZACJA (8.08)

Odcinek ulicy Naftowej od ulicy Tysiąclecia do przejazdu kolejowego będzie zamykany etapami. Dojazd częściowo będzie od ulicy Tysiąclecia, a częściowo od ulicy Okulickiego (termin do 15.09). Natomiast ulica Mirandoli-Pika będzie zamykana etapami od ulicy Naftowej. Ruch dwukierunkowy z wjazdem będzie od ulicy Magurów i Naftowej (termin do 30.09).

ZOBACZ W ARCHIWUM PORTALU
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward