Uwaga kierowcy i pasażerowie MKS. Zamknięty fragment ulicy Tysiąclecia

Od poniedziałku (8.07) zostanie zamknięty dla ruchu fragment ulicy Tysiąclecia: od skrzyżowania z ulicą Naftową do skrzyżowania z ulicą Kolejową. Utrudnienia potrwają do poniedziałku (5.08).
Fragment ulicy Tysiąclecia od poniedziałku będzie zamknięty, kierowcy będą mogli korzystać z ulicy Naftowej w kierunku Krakowskiej
Adrian Krzanowski

Zamknięcie fragmentu ulicy Tysiąclecia jest związane z budową kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Kierowcy samochodów osobowych od poniedziałku (8.07) będą mogli za to korzystać z ulicy Naftowej, od skrzyżowania z Tysiąclecia do ulicy Krakowskiej. Ten fragment Naftowej do końca tego tygodnia (do 7.07) zostanie ustabilizowany za pomocą kruszywa. Według najnowszych informacji nawierzchnia asfaltowa zostanie położona pod koniec lipca.

Dopiero, gdy ulica Naftowa zostanie ukończona, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Krośnie rozpocznie roboty na ulicy Krakowskiej oraz Kolejowej. Ta ostatnia zostanie zamknięta dla ruchu.

Dodatkowo jeszcze przez około półtora miesiąca będzie zamknięty fragment ulicy Naftowej w kierunku ulicy Okulickiego. W połowie sierpnia prawdopodobnie rozpoczną się prace na ulicy Mirandoli Pika. Utrudnienia będą dotyczyć głównie mieszkańców.

Zmiany w kursach MKS

MKS informuje, że w dniach od 8 lipca do 5 sierpnia nastąpi zmiana trasy linii K.

W tym okresie  autobusy linii K nie będą obsługiwać przystanków: Krakowska Szkoła 10, Magurów 1 i Magurów 2.

Autobusy linii K  z dworca przy ul. Mielczarskiego będą kursować ul. Kolejową bezpośrednio do przystanku Krakowska Cmentarz.

ZOBACZ TEŻ W ARCHIWUM PORTALU
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward