Majówka coraz bliżej. Sprawdź kto zagra na "Balonach"

Ciężko już sobie wyobrazić majówkę w Krośnie bez „Balonów”. W tym roku będzie to ich 19 edycja. Atrakcji podczas imprezy nie zabraknie. W programie znalazły się koncerty, pokazy balonowe i lotnicze oraz warsztaty dla najmłodszych.
Balony to już stały element krośnieńskiego krajobrazu podczas majówki
Damian Krzanowski

Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe rozpoczną się 29 kwietnia (niedziela) i potrwają do 2 maja (środa). Pierwszego dnia pikniku odbędą się I Krośnieńskie Mistrzowstwa Paralotniowe o puchar Prezydenta Miasta Krosna.

W poniedziałek (30.04) będzie można potańczyć do radiowych hitów muzyki pop. Na scenie pojawi się m.in. Dj Mirjami – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ek. Wtorek upłynie majówkowiczom w rytmach przebojów z lat 80. i 90. Za konsolą stanie Dj Danny White popularny w wielu słowackich i polskich klubach.

Najwięcej na scenie myzycznej będzie się działo ostatniego dnia imprezy. Przed krośnianami wystąpią: I Sha Vii, Chris Jagger's Acousstic Trio, Sound'n'Grace i Grzegorz Hyży.

W programie tegorocznych Zawodów Balonowych nie zabraknie atrakcji
rckp

Lista załóg balonowych, które będą walczyć o Balonowy Puchar Polski 2018 nie została jeszcze zamknięta. Konkurencje balonowe zaplanowane są na 30 kwietnia – 2 maja. Ostatnie słowo należy jednak do pogody.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (3) forward