Jak zarządzać finansami. Rusza Klub Kobieta i Pieniądze w Krośnie [29.10]

W Krośnie powstaje jeden z Klubów Kobieta i Pieniądze. Ich pomysłodawczynią jest krośnianka Dominika Nawrocka, która uczy kobiety jak zarządzać swoim budżetem. Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się we wtorek (29.10.), uczestniczki dowiedzą się, co skrywają ich portfele.
Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze. Wśród nich jest Kamila, która poprowadzi krośnieński klub
Martyna Kronenberger

Kluby powstają w miastach w całej Polsce. Przyszedł też czas na Krosno. Ambasadorką w naszym mieście została Kamila Szajna-Huczko. - O Klubie Kobieta i Pieniądze dowiedziałam się dzięki Ani, siostrze Dominiki. To na jej profilu na Facebooku zobaczyłam film Dominiki, w którym opowiadała o swojej działalności. Stwierdziłam, że to fajna sprawa, a Ania poradziła mi, że taki klub mogę otworzyć w Krośnie. Pomyślałam, że to dobry pomysł.

Kamila interesuje się rozwojem osobistym i sprawami związanymi z kobietami. - Chciałabym edukować kobiety w kwestiach finansów, żeby mogły liczyć na siebie, nie innych. Dlatego podjęłam się utworzenia takiego Klubu w Krośnie. Chcę, żeby tworzyła go grupa osób, które chciałyby coś ze swoim życiem zrobić. Mam nadzieję, że mi się to uda.

Dominika Nawrocka podczas jednego ze szkoleń
Dorota Kozakiewicz-Lejderman

Pomysłodawczynią idei Klubu Kobieta i Pieniądze jest krośnianka Dominika Nawrocka, o której pisaliśmy: tutaj. To ona od 2015 roku przygotowuje szkolenia, webinary, warsztaty i wystąpienia na konferencjach dla pań.

Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne finansowo. Spotkania odbywają się co miesiąc po pracy, trwają około dwóch godzin i są prowadzone przez Ambasadorki Klubów Kobieta i Pieniądze. To edukatorki, które szkoli sama Dominika.

Pierwsza część spotkania to networking i poznawanie się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut prowadzony jest panel edukacyjny. W ten sposób uczestniczki zyskują edukację finansową, dzięki której są w stanie odpowiedzialnie zarządzać własnym budżetem, nawiązują przyjaźnie, zyskują nowe możliwości i inspiracje, a także otrzymują materiały edukacyjne i bonusy od zaprzyjaźnionych partnerów. Plan spotkań jest opracowywany na podstawie metody 7 kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet, które stworzyła Dominika Nawrocka.

Ambasadorką Klubu Kobieta i Pieniądze w Krośnie jest Kamila Szajna-Huczko
Martyna Kronenberger

Do wybranego Klubu można przyłączyć się w każdej chwili bez względu na wiek, wykształcenie, czy dochody. Uczestnictwo w nim to koszt 29 zł, ale tylko w przypadku wcześniejszego wykupienia biletu. Można zapłacić też bezpośrednio na spotkaniu, ale wtedy opłata wynosi 39 zł.

Z Kamilą Szajną-Huczko można się skontaktować przez maila: kamila.szajnahuczko@kobietaipieniadze.pl lub telefonicznie pod numerem 725 407 797. Klub ma też swój fanpage na Facebooku. Pierwsze spotkanie pod tytułem Co masz w portfelu odbędzie się we wtorek (29.10) o godzinie 18.00 w budynku przy ul. Wojska Polskiego 32.

ZOBACZ W ARCHIWUM PORTALU:
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward