DYSKUSJE
Pijany lekarz na krośnieńskim SOR-ze. Miał ponad 2 promile
zbych
14.03.2024 10:23

Pani rejestratorka w przychodni gastro... "Proszę pana, mamy nowy system rejestracji, wiemy ze ma pan skierowanie, ale termin wizyty byłby na grudzień ! Tego roku- pytam tak jeszcze tego roku. Może pan skorzystać z odpłatnej opieki lekarskiej -dać telefon?

zbych
na forum od listopada 2017
genek
29.02.2024 18:31

Dali jej wózek inwalidzki, a potem czekaliśmy z 3 albo 4 godziny najpierw na wizytę u lekarza POZ który nie wiedział chyba w ogóle co on tam robi, a potem skrytykował, że osoba, która jest dzień po operacji biodra bierze leki przeciwbólowe, następnie czekaliśmy na transport bo na 3 piętro trzeba było wnieść. ZERO opieki, ZERO zainteresowania, Pani pielęgniarka rejestratorka się zlitowała i zaproponowała pomieszczenie gdzie moja matka mogła się położyć, ale to nie było łóżko tylko jakaś twarda kozetka. Nikt w życiu mnie tak nie potraktował. W tym kraju w którym był wypadek i operacja kazano nam po powrocie do polski od razu albo dzwonić po karetkę, albo jechać na oddział sor, tak zrobiliśmy. WSTYD, od tego czasu szpital w krośnie dla mnie nie istnieje.

genek
na forum od lutego 2022
genek
29.02.2024 18:16

Pamiętam raz jak przyjechałem na sor z matką ze złamaną nogą która była operowana za granicą, prosto z lotniska o 6 rano i doktor bazia wyszedł z zaplecza z papierosem w ręku, czy coś więcej trzeba dodawać?

genek
na forum od lutego 2022
carynska
29.02.2024 13:05

Miało być haash, Sorry

carynska
na forum od listopada 2017
carynska
29.02.2024 13:04

hałasu

To prawda. Znam to z autopsji. Inni na panienki, winko i dyskoteki, a ja z nosem w książkach. I jeszcze podsmiechujki były, że dzięcioł kuje. A teraz zazdrość i zawiść i obraźliwe teksty.

I dyplomy MBA z Collegium Humanum, żeby się dowartosciowac.

carynska
na forum od listopada 2017
spokojny
28.02.2024 20:58

carynska

Dobrze piszesz "tzw artystów". Teraz nawet "orkiestranci weselni" nie piją! Biorą kasę, to boją się, że ją stracą!!! Bo są w pracy!!! A pracodawca może zakwestionować ich jakość pracy pod wpływem. Jeśli chodzi o tzw..., to organizator powinien nie wpuścić na scenę i zarządać (zaznaczając to pierwsze w umowie) zwrotu kosztów biletów i zadoścuczynienia, to by drugi raz nie przyszedł napity na koncert!! Pijanym kierowcom zabiorą auto lub jego równowartość od marca, może wartałoby zrobić zapis w przepisach o ślicznie zdrowia, że za pracę pod wpływem kara 20 krotność wynagrodzenia miesięcznego+ utrata pracy, tak jak np. u nauczycieli, - rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym za jazdę samochodem pod wpływem!!! Nawet po swoim podwórku- po pracy!!!

spokojny
na forum od listopada 2017
kardiodzik
28.02.2024 20:34

Zarabiają pewnie po 70 000 na miesiąc to odpier... na całego od kasy...

kardiodzik
na forum od lipca 2021
zbych
28.02.2024 15:07

"1 lutego Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia opublikował zarządzenie zmieniające w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w na SOR-ach oraz izbie przyjęć. Dokument dotyczy listy świadczeń, z jakich mogą skorzystać pacjenci zgaszające się po pomoc. Listę usług medycznych można podzielić na siedem kategorii. Dokument wejdzie w życie 26 lutego. 2024r"

zbych
na forum od listopada 2017
carynska
28.02.2024 14:56

spokojny

Ilu tzw artystów olewa publiczność i występuje na bani? I wszystko bez konsekwencji. Można? Można.

Są święte krowy

carynska
na forum od listopada 2017
spokojny
28.02.2024 14:34

Nie trafiają do mnie wypowiedzi poprzedników. Oczywiście zdarza się, że ludzie spożywają alkohol, ALE W PRACY?????? Każde stanowisko, a może.... na jakim stanowisku pracy dopuszczalne jest spożycie????

Piłeś - nie jedź!

W pracy, czy prywatnej, czy państwowej kodeks nie dopuszcza spożycia alkoholu, również pracy pod wpływem alkoholu!!!

I czy to lekarz, czy pracownik fizyczny, czy obojętne kto w pracy powinien być trzeźwy!!! Mam chwilę słabości??? Idę na urlop!!! (4 dni na rządanie!!!)

Mam długą chwilę słabości - idę na leczenie lub konsultację - delikatnie ujmując (np. psycholog)

A to, że coraz częściej słyszy się, że ktoś wykonuje obowiązki służbowe "na rauszu", to tylko większa świadomość ludzi, lub mniejsza tolerancja i flustracja!!!

Każdy odpowiada za siebie, ale też są zawody, w których odpowiedzialność jest za innych i tu zdecydowanie nie ma usprawiedliwienia i pobłażania!!!

Trudno, stało się - są konsekwencje!!! :((

spokojny
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA