DYSKUSJE
Radny PiS: "Do Krosna przyjadą pewne osoby i coś dobrego z tego wyniknie"
krowa
21.05.2023 20:51

Dobry gospodarz jak nie maśrodków na inwestycje to je wstrzymuje, a nie zaciąga kredytub płaci prowizje. Co robi prezydent Przytocki. Nie potrafi uruchomić własnej kasy, tylko potrzebuje wynająćkasjera z PKO SA. Ile za to paci? Na czyim garnuszku BWA, Etnocentrum Krośnbieńska Rada Kobiet /czytając życiorysy, nie zauwaażyłem u nich chęci do pracy np zamiatania ulic, ale do brania pieniędzy za opowiadanie bajek-bzdur tak . W Krośnie potrzebny Prezydent-gospodarz a nie administrator budżetu.itp. Polak obywatel RP, nie strajkuje i nie zmusza rządu do zadłuużania kraju.

krowa
na forum od listopada 2017
franek
19.05.2023 13:22

Przepraszam za orta: Z POWROTEM ma być. To z pośpiechu - o łapkach pana M.

franek
na forum od listopada 2017
franek
19.05.2023 13:19

Obecny premier nazywa byłego premiera OSZUSTEM!! Kiedy przeglądam ARCHIWALNE NAGRANE "wypowiedzi" tego osobnika, co dawniej "robił" u Tuska, to trafia mnie. Od kilku ładnych lat jego machające przed kamerami, od środka na zewnątrz i spowrotem, ręce (które leczą może, ale "trzeźwe" myślenie - Kaszpirowski) przeczą temu, jakie dyrdymały opowiada. Mowa ciała a nie gadka. Rezultaty widać jak na dłoni. Ale to jakiemuś staremu i nawiedzonemu samozwańcowi wszystko zawdzięczamy. Tusk miał swoje "dokonania". Ale porównując dwa okresy i rzeczywistość, nie tylko finansową kraju, widać - dla myślących, że nasze dzieci wnuki będą miały przej...ne!!! Dzieci już mają. Zwłaszcza te, które "pracują dla dobra Polski" i dały się zwieść omamom i np. zadłużyły się, żeby mieszkać "na swoim". Ale jest na to rada: "wstawaj wcześniej, będziesz mial więcej" jak mówi sowieckie powiedzenie z komuny. Ale jak kraść to miliony a nie grosze na utrzymanie. Tych drugich zawsze złapią. Ci pierwsi śmieją się z naiwności "ciemnego luda". Amen

franek
na forum od listopada 2017
PILGRIM
19.05.2023 12:30

Mina tego gostka bezcenna , no i ten schludny wygląd!! /nie bądź taki tajemniczy!/

PILGRIM
na forum od listopada 2017
merphi8309
18.05.2023 23:04

Krzysiu z wyglądu to nawet pasuje do reszty tej hołoty

merphi8309
na forum od listopada 2017
nick12
18.05.2023 07:27

W firmie zwykle jak spadają przychody to ograniczamy wydatki i nie czekamy utratę płynności finansowej. Jeśli rząd czyli zleceniodawca nie daje pieniędzy to zawieszamy realizację zadań dla tego zleceniodawcy w tym przypadku rządu. No i w takich okolicznościach generalnie nie wydajemy więcej niż mamy.

nick12
na forum od listopada 2017
davidov
17.05.2023 15:38

Grzes2

Zgodnie z ustawą o PIT deklaracje podatkowe składamy w urzędzie skarbowym właściwym według miejsca zamieszkania na terytorium Polski w dniu złożenia zeznania. Zarówno gdy podatnik zmienił adres jednorazowo jak i przy kilkukrotnej zmianie miejsca zamieszkania w tym roku, rozliczenie PIT należy złożyć w urzędzie, który był dla podatnika właściwy w ostatnim dniu roku podatkowego, którego dotyczy deklaracja. Tak więc nie powinna płacić w Krośnie bo tu nie mieszka jak piszesz.

davidov
na forum od listopada 2017
salvator_mundi
17.05.2023 14:54

NieRząd pissuarów - to najgorszy rząd od końca komunizmu w Polsce. Rozwiązywanie problemów polega na pożyczaniu, drukowaniu i rozdawaniu kolejnej kasy. Mamy gigantyczna inflację, Ciekaw jestem czy jest jeszcze ktoś kto wierzy w dobre rządy pissuarów. Tak po ludzku można mieć pretensję do Tuska, że za jego rządów nie wszystko było idealnie, ale jakby patrząc z perspektywy czasu to rządy Tuska były bardzo przyzwoite, a ludzie mogli normalnie sobie żyć. Wiadomo jak ktoś zarabia 20 tysięcy to nie ma dla niego większego znaczenia jak i kto rządzi, ale dla tych co zarabiają normalne pieniądze, to już ma wielkie znaczenie. Znam takich co im w ostatnim roku raty hipoteczne skoczyły o 800 - 1000 zł. Ostatnio kumpel z pracy pożyczał 100 zł na benzynę, bo nie miał za co do roboty przyjechać. Inny kumpel cieszył się jak dziecko jak udało mu się kupić przepierdziane przez Niemca dziesięcioletnie auto za 30 000. Podwyżki pensji dla zwykłych ludzi oscylują w granicach 100 - 200 złotych na rękę. Taki prezio dostaje 100%, a Glapiński to nawet 600 tysi premii za mega inflację + podwyżka kilkaset tysięcy. Zwykli ludzie dostają pensje NA KONTO w okolicy 3500 - 4500 zł i praktycznie starcza im to na wegetacje. Ostatnio od jednej koleżanki z pracy usłyszałem, że ona to by oddała wszystkie 500+ jakie wzięła gdyby tylko było jak za Tuska. Te gadki przedstawicieli lub zwolenników pissuarów, że za ich rządów jest tak fajnie to już mało kogo przekonują. Coraz bardziej rządy pissuarów przypominają rządy Putina, Łukaszenki i Orbana. Ja jeszcze nikogo mądrego w pissuarze nie znalazłem, same sarmackie głupki jak za czasów liberum veto, mam tylko nadzieję, że teraz nie skończy się zaborami. Zadłużeni jesteśmy na 5 pokoleń w przód. Po kolejnej ich kadencji będziemy zadłużeni na 10 pokoleń.

salvator_mundi
na forum od września 2021
Grzes2
17.05.2023 13:03

Moja córka płaci podatki w Krośnie choć w nim nie mieszka, podejrzwam , że wiele osób , które sa zameldowane w Krosnie tak robi, co będzie jak będą placić w miejscu zamieszkania, Krosno zubożeje. No a wójt Gminy w której coś tam buduję dostał kasę jakiej Gmina w histori nie widziała, cieszy to, bo będzie robił drogę asfaltowanną ....

Grzes2
na forum od listopada 2017
mikser
17.05.2023 12:41

Oho, odezwał się fachowiec od gadania czerwonymi paskami z TVPinfo, przecież nic go nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe! Już zaciera łapki na darmowe leki i 8 stów na chlanie. Może psychotropy też ci zrefundują to ci się poprawi.

mikser
na forum od listopada 2017
/4
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA