DYSKUSJE
Kup, bo krośnieńskie. Na Rynku odbędzie się jarmark
demonicus
31.07.2021 15:54

zbych ty tak na poważnie?:):):) czy może już grillujesz?

demonicus
Konto zablokowane
zbych
31.07.2021 14:10

To jest nasza ziemia , to nasza Ojczyzna.Jak mozna tak traktowac swoją "matkę", swoj kraj? Pieniadze i rzeczy sa wszedzie , ale nigdy tego w sercu nie zatrzymasz-chyba tylko na chwile -nic wjecej..

zbych
na forum od listopada 2017
dariuszek
30.07.2021 14:13
wyróżnione przez moderatora

Gratulacje. Świetny pomysł.

dariuszek
na forum od listopada 2017
shadow1965
30.07.2021 10:48

chriskelly

"jakoś ja tej biedy w Krośnie nie widzę, ludzie mają pieniądze, popatrz na domy, mieszkania....zakupy w sklepach to też nie głodowe."

No pewnie jak się od biedy głowę odwraca to nie widać. Tylko powiedz mi dlaczego ten "dobrobyt" te domy i pieniądze nie zatrzymują młodzieży u nas? Badania wykazały, że tylko 7% z uczniów szkół ponadpodstawowych chce pozostać w Krośnie. Reszta tj. 93% porzuci te "wypasione" domy, pogardzi pieniędzmi jakie są do zarobienia u nas, ten nasz "dobrobyt", "full wypas" - czyli te wypchane wózki - nawiasem mówiąc skąd wiesz dla ilu osób są robione te zakupy? Ja nie wiem gdzie Ty żyjesz bo ja widzę na codzień ubóstwo. Co do jednego Ci przyznam rację jeśli należysz do 7% tych "ustawionych" rodzin w Krośnie to biedy nie widzisz bo nie masz gdzie jej zobaczyć.

Czytaj:

krosno24.pl/informacje/mlodziez-ocenia-krosno-dobr(...)

shadow1965
na forum od listopada 2018
vip1
30.07.2021 10:28

Oby nie było jak z tym"bocianem" bo to Polska firma a od obcych się nie pożycza RSO 120%.

vip1
na forum od listopada 2017
chriskelly
30.07.2021 08:32

mary56...aha i to jest ta Twoja inna, lepsza mentalność? Gratuluję.

Może to i lepiej, że nie mieszkasz w Krośnie bo takich ludzi tu nie trzeba.

chriskelly
na forum od listopada 2017
demonicus
30.07.2021 07:55

mary56

Umyj się, wypachnij i wyjdź z tej śmierdzącej nory. Idź między ludzi, idź na jarmark może kupisz lek na swoje turbulencje umysłowe....

demonicus
Konto zablokowane
mary56
30.07.2021 04:30

W Krośnie nie mieszka się jak wszędziebo wszędzie jest inny świat i ludzie o innej mentalności chociaż jest drożej, to qszędzie da się żyć tylko nie tam. Tam uliczne dziady kalwaryjskie i chamy którym mimo że się dorobili, slooma z butów wychodzi, zagłuszają swoje nieczyste sumienia poprzez bezprawne zagrażanie bezpieczeństwo powszechnemu. Prawa ludzkie i swobody obywatelskie oraz prawa kobiet są łamane. Jest dyskryminacja a perspektyw żadnych. Nie mieszkałabym w Krośnie żeby Mo dopłacali.

Pamiętam jeden z takich jarmarków. Świecił pustkami. Prawie zero odwiedzających i drożyzna. Lepiej zrobiliby konkurencję dla bazarowej chołoty.

mary56
Konto zablokowane
chriskelly
29.07.2021 22:15

streetpowerxd przecież przymusu nie ma, żeby latać i kupować, nie pasuje jarmark to po co krytykować. Osobiście uważam, że świetna inicjatywa, fajny sposób na ożywienie rynku, prezentacje lokalnych przedsiębiorców, których nazwy przewinęły mi się gdzieś na FB, ale nie miałam okazji poznać ich oferty.

shadow1965 jakoś ja tej biedy w Krośnie nie widzę, ludzie mają pieniądze, popatrz na domy, mieszkania....zakupy w sklepach to też nie głodowe, tylko wózki wypchane po brzegi a potem połowa tego ląduje w koszu.

chriskelly
na forum od listopada 2017
kurnachata
29.07.2021 20:16

Może faktycznie to był wpis młodzieżowy a jak wiadomo że u Młodzieży to jest im więcej tym lepiej.

kurnachata
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA