DYSKUSJE
Pizza "zrób to sam". Epidemia wyzwoliła innowacje
contemplation
15.04.2020 21:47

Podniosę temat treningów online przez firmę Nowaja . Nie wiedziałam totalnie nic od czego zacząć, bardzo chciałam nauczyć się jak prawidłowo korzystać z przyrządów na siłowni i zacząć zwyczajnie żyć zdrowiej. Pani Patrycja z zaangażowaniem i pasją skupiała się na moich potrzebach. Dziś trenuje już sama, ale jestem Jej ogromnie wdzięczna, że wprowadziła mnie w ten świat i zaraziła zdrowym stylem życia, bo dzięki temu czuję się o niebo lepiej niż wcześniej. Dodam, że nie jest to kryptoreklama, ale fakt. Żeby zacząć ćwiczyć warto mieć na początku mentora, który pokaże Ci przede wszystkim jak dobrze to robić. Polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze. Pozdrawiam wszystkich zwłaszcza żyjących aktywnie i zdrowo. :)

contemplation
na forum od listopada 2017
andziaw16
15.04.2020 16:22

Jestem studentką 2 roku studiów magisterskich, piszę swoja pracę magisterską o Krośnie, dlatego też serdeczenie proszę o jej wypełnienie co pomoże mi w jej napisaniu. Z góry dziękuję. Link poniżej

https://forms.gle/8MorR7v6Frgm5ubj6

andziaw16
na forum od marca 2020
gosia_krosno
15.04.2020 16:06

Panie Kowalski, mój błąd. Nie napisał Pan gruba klucha. Jednak jak można oceniać człowieka nie znając go? Nie każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie jak większość osób negatywnie komentujących. Wg mnie zgłoszenie się do specjalistów od treningu czy diety jest bardzo rozsądne jeśli samemu nie ma się o tym pojęcia. Czy jak jest się chorym to samemu się leczy? Czy idzie się do lekarza. Czy jak zepsuje się samochód to samemu się naprawia? Czy oddaje do mechanika. I można tak wymieniać w nieskonczonosc. Chyba lepiej oddać się w ręce osób, które się tym z powodzeniem zajmują niż samodzielnie psuć swoje zdrowie. Mój brat chodzi na siłownie i mówi że jest dramat jeśli chodzi o to jak ludzie sobie zdrowie psują źle wykonując ćwiczenia. Sam jest po AWF i twierdzi że jeśli się nie ma o tym zielonego pojęcia to najlepiej oddać się w ręce sprawdzonego trenera. To samo dotyczy się lekarza, mechanika, budowlanca czy kogoś innego. Nie rozumiem czemu Pan pisze ze zna Pan to środowisko i wszystkich wrzuca do jednego wora. Zna Pan wszystkich tych trenerów? Wszyscy są źli? Ja rozumiem co się dzieje na portalach bo mam fb czy ig. Też mnie w oczy kole to że teraz głównie wypinanie pośladków i piersi się liczy i jest w cenie a nie wiedza. Ale nie ma co wszystkich wrzucać do jednego worka bo stereotypowe myślenie jest bardzo złe i krzywdzące. Natomiast najłatwiej jest wejść i skomentować i skrytykować. Napisać że ktoś jest leniwą kluchą, że pizze można w domu sobie zrobić. No to przestańmy chodzić do fryzjera, stamtologa, kardiologa, mechanika, restauracji. W każdej grupie społecznej znajdzie ktoś kto zawiedzie nasze oczekiwania. Nie znam tych trenerów. Słyszałam tylko z opowieści kolegi, który jest zachwycony, a także z opini na fb i komentarzy. Widocznie nie jest mu szkoda płacić pieniądze za treningi i opiekę. Jego pieniądze to jego sprawa. Ktoś inny wyda pieniądze na coś innego co jemu sprawi przyjemność i to że poczuje się lepiej. Co to kogo obchodzi. I ludzie, przestańcie myśleć stereotypowo i oczerniać innych i wrzucać do jednego wora. Ja się cieszę że ktoś wpada na jakiś dobry pomysł. Fajnie byłoby wrócić po wszystkim do restauracji którą lubimy. Fajnie byłoby pójść do kosmetyczki i fryzjera. Ale chcąc utrzymać swoje działalnosci muszą teraz niestety mocno kombinować. Trzymam jednak kciuki. Sama prowadzę firmę i wiem jaki to ciężki okres teraz. Dlatego ludzie, trochę więcej wyrozumiałości i mniej jadu.

gosia_krosno
na forum od kwietnia 2020
tomaszewski90
15.04.2020 13:18

Ja polecam przepis na pizze domowej roboty z yt. 250 gram mąki, 5gram suszonych drożdży, ciut soli i oliwy.. mieszamy i voila! pyszna pizza prawie gotowa :D. Po godzinie można uformować, nałożyć i wsadzić do piekarnika w temp. max. :)

tomaszewski90
na forum od kwietnia 2020
zebra
15.04.2020 12:33

Może napiszcie o zwolnieniach w krośnieńskich firmach? Sytuacja wygląda bardzo poważnie i dobrze byłoby zweryfikować plotki.

zebra
na forum od lipca 2019
kowalski
15.04.2020 11:57

Napij się ziółka na uspokojenie , następnie przeczytaj jeszcze raz co napisałem i wskaż mi miejsce gdzie napisałem "grubą" no chyba że utożsamiasz leniwych z grubymi to w takim razie bardzo niski poziom prezentujesz.

kowalski
na forum od lutego 2019
gosia_krosno
15.04.2020 11:00

Grubą kluchą? I już wiadomo z kim ma się do czynienia. Dalsza polemika nie ma sensu.

gosia_krosno
na forum od kwietnia 2020
kowalski
15.04.2020 10:36

Gosiu jeśli jesteś już dużą dziewczynką to chyba wiesz że nie każdy musi mieć takie zdanie jak ty. Świat "fit trenerów" znam bardzo dobrze i dlatego nie korzystam z ich usług, jest to według mnie "pajacowanie" i wypinanie "D" na Instagramie . Twój kolega był po prostu leniwa kluchą który potrzebował żeby ktoś go poklepał po główce za zrobienie 10 pompek. Mógł sam osiągnąć wszystko jeśli by tego chciał ale widocznie uważał że woli płacić za to żeby ktoś mu powtarzał " tak ładnie , brawo , tak trzymaj , jeszcze raz " .

kowalski
na forum od lutego 2019
gosia_krosno
15.04.2020 08:39

Jak dla mnie bardzo dobre pomysły. Zacznę od restauracji bo ten temat mi bliższy. Ktoś tam napisał że każda gospodyni domowa powinna po kilku latach umieć zrobić ciasto. Ok. Idąc tym tropem myślenia to każda kobieta powinna umieć zrobić schabowego, pierogi i inne rzeczy. Po co więc restauracje? Po co wychodzić na miasto coś zjeść? Na piwko? Piwko jest w sklepie spożywczym i to dużo tańsze. To bardzo dobry pomysł. Każdy próbuje się teraz utrzymać. A restauracje mają naprawdę ciężko. Spróbuj zarobić na czynsz i pracownika nie mając otwartego lokalu. Co do treningu. Skoro ktoś z was ma takie płytkie myślenie że trening w domu to liczenie pompek to się nie dziwię że to nie Ty jesteś trenerem. Poza tym sądzę że większość z nich to treningi z obecnymi klientami. Ale jak zwykle wielcy znawcy to ci którzy nie mają zielonego pojęcia na dany tenat. A jak pracują trenerzy online? Ci którzy wyśmiewacie te pomysły pokażcie zdjęcie jak wygląda wasza pizza domowa albo jak wyglądacie i jakie macie sylwetki że negujecie też trening domowy. Konsultacje z yotube lepsze? Rozumiem że nawet nie miałaś/mialeś z nimi ich przprowadzonych. Albo jesteście trenerami pracującymi na siłowniach które zostały zamknięte i jesteście w tej chwili bezrobotni. Przykro wam że nie wpadliście sami na taki pomysł i po prostu plujecie żółcią jak typowi zazdrośnicy. Mój kolega który jest po 40stce chodzi do nich na treningi i schudł 30 kg. Dostał drugie życie. Teraz kiedy przez pandemie takie miejsca są zamkniete ciągle powtarza że nie może się doczekać kiedy znowu zacznie trenować. A z jego opowieści wynika że to super miejsce i ludzie. Zresztą wystarczy wejść na fb i sprawdzić przemiany i opinie i komentarze. Zresztą ten artykuł był o innowacjach które są wprowadzane przez pandemie i ograniczenia. Trzymam kciuki za wszystkich przesiebiorcow, czy to restauracje czy to inne firmy. Razem przejdziemy przez ten trudny czas. Fajnie byłoby potem mieć gdzie wyjść choćby na pizze. Niestety ci którzy to komentują w taki durny sposób nie rozumieją tego. Mam nadzieję że jak najwięcej będzie takich pomysłów i większość działalności się utrzyma. Tak jak na koniec to bardzo dobry materiał krosno 24. Brawo, trzeba wspierać to co nasze, to co z Krosna. Kiedy wszystko było na wyciągnięcie ręki i dostępne to nikt tego nie doceniał. Ja nie mogę się doczekać kiedy się to skończy i będę mogła wyjść ze znajomymi na dobre jedzenie do restauracji.

gosia_krosno
na forum od kwietnia 2020
gosia_krosno
15.04.2020 08:23

Ludzie, skąd w Was tyle kiepskich emocji, zazdrości i jadu? Rozumiem że jesteście znudzeni chodzeniem do kogoś do pracy i nie macie żadnych ambicji żeby zrobić coś swojego, więc te frustracje wylewacie w komentarzach jesteście fachowcami od wszystkiego. Otwórz restauracje i spróbuj w takim czasie utrzymać w tym trudnym czasie pracowników którzy mają rodziny na utrzymaniu. Spróbuj utrzymać choćby działalność. No tak, zapomniałam. Nie macie o tym zielonego pojęcia. Lepiej siedzieć w domu i liczyć na 500plus i na to że super rząd komuś pomoże. Zapytaj ludzi prowadzących własne działalności i solidnie pracujajych co myślą na temat rządu i tego czy im w jakiś sposób pomógł na przestrzeni lat. Dzisiaj niestety jest faworyzowane nieróbstwo i tacy ludzie otrzymują pomoc.

gosia_krosno
na forum od kwietnia 2020
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA