DYSKUSJE
Krosno miastem dla młodych? Tak przynajmniej twierdzą badacze
gosc1
20.11.2019 15:59

No bez przesady . To chyba jakiś " fake news" .

gosc1
na forum od września 2019
krosnianin71
20.11.2019 10:11
wyróżnione przez moderatora

Przecież w Krośnie to nic nie ma ; ni pracy , ni rozrywki tu nawet ludzi nie ma .Wystarczy wieczorem wyjść na ulice miasta. Miasto emerytów , kto tu zostanie jak tu nie ma perspektyw nie licznym się uda czytaj. 1-2 % młodych ludzi reszta wyjeżdża. Brak pracy jak i brak rozrywki - wieje nudą

krosnianin71
na forum od listopada 2017
sunsabik
19.11.2019 13:42

Krosno jest skończone. Tutaj jest skansen i nie potrzeba nawet etnocentrum przy dworcu. Rządziciele do tego doprowadzili.

sunsabik
na forum od listopada 2017
robol
19.11.2019 11:33

A może artykuł ile miasto straciło na budowie GameSport ?!

robol
na forum od września 2019
mscgs24
19.11.2019 10:39

...ja myślę, że nie ma co dywagować.

Badacze rozmawiali z "grodzką i wsk" opalili się zielonego, dostali porcję na drogę, w ten sposób wszyscy byli happy, a potem napisali barwny przekaz swojej wizji.

Krosno, miasto szkła i emerytów oraz "plusowskiej" patologii.

mscgs24
na forum od listopada 2017
Burn
19.11.2019 06:23

Krosno miasto puste... Jak okoliczni mieszkańcy (RKR i RBR) pojadą już do domów to wieczorem wiatr chula po pustych ulicach.

Burn
Konto zablokowane
black_crow
19.11.2019 01:15
wyróżnione przez moderatora

Już się nie zaliczam do "młodych" wg rankingu, ale jestem Krośnianinem, czuję się nim mimo że wyjechałem z tego mista kilkanaście lat temu gdy jescze byłem "młody".

Dlaczego wyjechałem? Bo nie widziałem dla siebie perspektyw. Nie widziałęm wtedy i nie widzę teraz. Pracowałem w kilku różnych branżach, w kilku krośnieńskich i okołokrośnieńskich firmach. Na różnych stanowiskach, od zwykłego fizycznego do pracownika biurowego w wyuczonym po studiach zawodzie. I niestety zawsze spotykałem się z podobnym traktowaniem i słabymi zarobkami.

Zmoich znajomych rówieśników (plus/minus 4 lata) niewielu zostało w Krośnie, ajeszcze mniej żyje na jako takim poziomie.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
kurnachata
19.11.2019 00:13
wyróżnione przez moderatora

Punktowanie Rankingu jest źle wyważone. Bardzo mocno zwyżkują pozycje tego rankingu takie drobniejsze sprawy a wymieniona w artykule: "GOSPODARKA LOKALNA To najgorzej oceniony indeks. Krosno zajęło w nim 37 miejsce" - zupełnie nie obniża pozycji.

kurnachata
na forum od listopada 2017
pan_z_krosna
18.11.2019 22:31
wyróżnione przez moderatora

Normalnie bzdura na resorach - mam wrażenie, że tego typu raporty są robione po to aby osoba je tworząca miała pracę i wynagrodzenie z tego tytułu. Ludzie są najlepszymi badaczami rzeczywistości - sami weryfikują otoczenie, a nie "WIELKIE RAPORTY". Dlatego warto spojrzeć, czy są Ci "młodzi" w Krośnie .... Nie wiem kogo chcą oszukać, miasta typu Krosno, Jasło, Sanok wymierają i choćby "skały skakały" to już tego procesu się nie odwróci

pan_z_krosna
na forum od października 2019
Endrju89
18.11.2019 22:30

@stefan78 - Brawo! Nic dodać, nic ująć!. Czasem mam wrażenie że te całe rankingi to są robione na podstawie "kto lepiej posmaruje" coś jak "laur konsumenta" który można wręcz kupić.

Endrju89
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA