DYSKUSJE
Niebezpieczne wyprzedzanie. Piraci drogowi na Grodzkiej i Legionów
Franek64
07.06.2019 18:45

poormowski kapuś znowu płacze:):):)

Franek64
na forum od listopada 2017
abajurek33
07.06.2019 15:36

Spotykam wielu kierowców łamiących przepisy. Wyprzedzają na przejściach dla pieszych, linii ciągłej, skrzyżowaniach i miejscach zakreskowanych wyłączonych z ruchu. Prym wiodą kierowcy z rejestracją RBR i RSR. To nie jest mowa nienawiści tylko fakty.

abajurek33
Konto zablokowane
franek
06.06.2019 17:52

Mam rejestrator HD w samochodzie. Niestety, ostatnio duplowi, który wyczekał długą chwilę i wymusił na mnie pierwszeństwo na skrzyżowaniu na Hallera (za przejazdem kolejowym) upiekło się, bo nie było widać numerków. Wcześniej kilka dni niunia na rondzie Sikorskiego - Hallera tylko przemknęła mi przed nosem, kiedy byłem już na rondzie. Dobrze, że widziałem, że nie ma nawet zamiaru zwolnić, nie mówiąc o przepuszczeniu mnie, bo już byłem na rondzie. Zatrzymałem się przed przejściem, bo kobieta wchodziła. Ale z przeciwka mający "na sobie 40 ton i drugi podobny" nawet nie zwolnili. Dobrze, że piesza miała refleks i zatrzymała się w połowie przejścia. Wyścigi za krzyżówką obok KFC za swiatłami to norma. Tylko czyja. Itd, itp. Nie udostępniałem policji nagrań nigdy. Ale chyba zacznę. Więc pilnujcie się hołoto na drogach.

franek
na forum od listopada 2017
wcz1966
05.06.2019 18:55

Oj chłopie Wiktor a czy są jakieś inne kamerki niż chińskie zapewne byłeś w którymś z tych pojazdów i uważasz że najlepszą obroną jest atak mam nadzieję że  policja będzie eliminować taką cholote drogową a może trzeba dosadzic drzew na poboczach a wtedy te chamany będą się same eliminować i na pewno będzie bezpieczniej 

wcz1966
na forum od listopada 2017
black_crow
05.06.2019 00:14

Idiota pędzący przez miasto mający za nic przepisy jest takim samym potencjalnym mordercą jak idiota podkładający bombę czy strzelający do ludzi. Jeden i drugi może kogoś zabić tylko innym przedmiotem. Jestem jak najbardziej za nagrywaniem  i wysyłaniem każdego takiego filmu na policję. Jeśli właściciel auta nie potrafi wskazać kto prowadził podczas wykroczenia to powinien dostać z automatu mandat (nauczy się  nie pożyczać). Kary  surowe i  bezwzględne, łacznie z zakazem prowadzenia pojazdów na określony czas.

black_crow
na forum od kwietnia 2019
davidov
04.06.2019 19:07

  do profWiktorTraktor  ....a te kamery monitoringu miejskiego to  amerykańskie  i z homologacją , tak samo chińskie i nikomu ni przychodzi na myśl nie uwzględniać przekazu jako dowodu..

davidov
na forum od listopada 2017
krosniakimp
04.06.2019 17:59

dziś dzień konfidenta więc jazda wszyscy podpier....

krosniakimp
na forum od maja 2019
krosniakimp
04.06.2019 17:55
wyróżnione przez moderatora

śmieszne jest to że takie rzeczy są tutaj potepiane a jak jest artykuł że zabrano kierowcy prawko za przekroczenie predkosci to wszyscy bronia takich hahahah

krosniakimp
na forum od maja 2019
zbraja
04.06.2019 16:48
wyróżnione przez moderatora

Na  drogach krajowych  biegnących przez Krośnieńskie sytuacja jest  moim zdaniem pod kontrolą . Nie do zaakceptowania jest  sytuacja na drogach  niższych kategorii. To na tzw. bocznych drogach  najczęściej  dochodzi do  łamania prawa o ruchu drogowym , a cwaniactwo  i piractwo na terenie miasta  jest  nagminne. Bezkarność wjeżdzających na czerwonym świetle czy  wyprzedzających na  podwójnej ciągłej  demoralizuje  sprawców tych  czynów  ale i postronnych obserwatorów i uczestników  ruchu. Zbyt mało jest patroli "drogówki"  w mieście  i  drogach wojewódzkich , o powiatowych  i   gminnych nie wspominając.

zbraja
na forum od listopada 2017
Gafa
04.06.2019 15:32
wyróżnione przez moderatora

STOP  PIRATOM.......

Nie  ważne  jak, byle  skutecznie  usunąć z naszych  dróg  zagrożenia, z  kamerką,  czy  bez ważne,  by  nasi  bliscy  nie  ginęli  jak  muchy , a samochody  nie  były  packą......  dziś  ktoś obcy,  jutro  ktoś  bliski.............. może  warto  się zastanowić, zamiast  udawać i  gnać  ile  fabryka dała........ wszyscy   popełniamy  błędy, ale czy prędkość, łamanie  przepisów  musi  być aż  tak  nagminne? Nie  oszukujmy  się jest i  łatwo  siebie  i innych  usprawiedliwiamy, a jak  zawiedzie  auto, albo  człowiek w nim, to  wtedy  płacz i  zgrzytanie  zębów, dlaczego.............. właśnie  dlaczego?

Dziś  tolerujemy, a jutro  moze  nas to  spotkać, albo  kogoś  kochanego, bliskiego, młodego itd..................... moze  warto  uruchomić  myślenie przed, a nie  po?

Gafa
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA