DYSKUSJE
Niebezpieczne wyprzedzanie. Piraci drogowi na Grodzkiej i Legionów
Gekon
04.06.2019 15:26
wyróżnione przez moderatora

Ostatnio kolo szkoly podstawowej nr. 6, jadac od strony mini ronda wjezdzajac na ta duza wybrukowana wysepke przed pasami wyprzedzil mnie samochod. 

Gekon
na forum od listopada 2017
five
04.06.2019 15:12
wyróżnione przez moderatora

Po co tu homologacja ? Przecież jasno widać co kierowca odpier... Tylko żeby Policja to jakoś skutecznie wykorzystywała a nie ciągała jeszcze tych którzy jej film wysłali/przynieśli

five
na forum od listopada 2017
rewa
04.06.2019 14:33
wyróżnione przez moderatora

Po co komu homologacja kamery do użytku prywatnego? Homologację muszą posiadać urządzenia policyjne, a nagrywanie piratów popieram. Głupota, brawura i nieodpowiedzialność wielu kierowców poraża, szczególnie w godzinach nocnych w piątki i soboty. Wyrosło pokolenie idiotów, którzy nie potrafią przewidzieć co może sie stać, a umiejętności, ani doświadczenia nie posiadają żadnych, oprócz 40 godzin kursu na prawko. 

rewa
na forum od listopada 2017
Piter_VC
04.06.2019 14:11
wyróżnione przez moderatora

Policja dostaje materiał na którym widać wykroczenie ale niestety nie załatwia tematu we własnym zakresie tylko wzywa osobę od której otrzymała materiał żeby stawiła się osobiscie i złożyła zeznania co skutecznie zniechęca od wysyłania takich nagrań.  Ja osobiście po takim zachowaniu Policji co raczej nie było odosobnionym przypadkiem odpuściłem temat. Materiał wysłałem bo sytuacja naprawdę na to zasługiwała i nie widziałem innej możliwości załatwienia sprawy.

Piter_VC
na forum od listopada 2017
profWiktorTraktor
04.06.2019 13:54

tiiiaaaa.... to może od razu nagrywać i biegiem na police:

co drugie auto na drogowych lub bez żadnych świateł,DRL z chińską homologacja,HID w ryflach i takie tam,panie z biustem na kierownicy a oczami na przedniej szybie-baaardzo prawidłowa pozycja i bezpieczna bo poducha załatwi sprawę szybciutko jakby co się wydarzyło i wiele innych.... 

Pisałem,że nie popieram łamania przepisów ale BB nie wypleni głupoty. 

Kto pierwszy rzuci kamieniem?

profWiktorTraktor
na forum od listopada 2017
fafara
04.06.2019 13:52

Bede nagrania wysyłal bezpośrednio do policji- mam nadzieje , że sprawcy będa przyjłądnie ukarani, chociaz mandaty u nas małe. Na LItwie mandaty zaczynaja sie od 1500-1700 złotych  .  To jest mandat.

fafara
na forum od listopada 2017
fafara
04.06.2019 13:49

Takiemu gnojkowi powinni zabrac prawo jazdy, podać dane personalne do publicznej wiadomości. Zagraża zyciu i zdrowiu ludzi.  Jakis mędrzec wyjeżdża z homologacją, pewnie sam piratuje.

fafara
na forum od listopada 2017
Jakubjakub
04.06.2019 13:44

Popieram publiczne piętnowanie takiej jazdy. Po obejrzeniu łatwiej samemu się opanować.

Jakubjakub
na forum od listopada 2017
abajurek33
04.06.2019 13:43

To co piratów rajdujących po ulicach miasta nie wolno ruszać? Bo kamerka nie ma homologacji? Kompletna żenada. Chrońmy takich trutni, a trup będzie leżał gęsto. 

abajurek33
Konto zablokowane
Gafa
04.06.2019 13:15

I bardzo  dobrze  jak za kierownicą głąb, a zamiast  gówy  kapuściana... to  tak  trzeba,  nagrać i  pokazać... kilka  lat  temu  zginęła  na  przejściu  dla  pieszych moja  kumpela,  bo  za kierownicą siedział  "król szos".....dziewczyna  3  miesiące  po ślubie, młoda, ładna, zgrabna, szczęśliwa...i   dalej uważacie, że  nagrywanie to BB? Dopóki  za kółkiem  siedzą  bezmózgowcy,  to tak  należy  robić!!!

Gafa
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA