DYSKUSJE
Dzikuska na dwóch kółkach. Motocyklowe wyczyny krośnianki
magicco
21.05.2019 16:15

Swietne hobby jak zamierza sie żyć w hukiem i szybko. Szkoda takiej "fajnej dupeczki".Wczesniej czy pózniej zaliczy dzwona i bedzie po tym pięknym tyłeczku co zaprezentowała na filmie. Jak bedzie miała szczeście skończy sie na urazach i śladach na jej nieskazitelnym ciałku. Jak bedzie mały pech to niestety nie bedzie ciałka tylko wózek a jak bedzie wiekszy pech to i wózka nie bedzie trzeba. Podsumowując Panowie trzeba sie cieszyć piękną motocyklistką puki jeszcze można i jest piękna. Życze szcześcia i szerokości.

P.S Nie liczie na to  MOTOCYKLISCI że bede po rowach uciekał jak środkiem wyprzedzacie, pojade swoim pasem a uciekaj w rów ty motocyklisto

magicco
na forum od listopada 2017
kurnachata
21.05.2019 16:04

Krosno miasto motorów. Chociaż ja osobiście zdecydowanie wole najnowszy wynalazek jakim sa elektryczne hulajnogi, świetne sa i to jest coś dla mnie.

kurnachata
na forum od listopada 2017
gohan27
21.05.2019 15:14

Życiowy sukces - jezdzi na motocyklu po prostu dech mi zapiera brawo, jest to niebanalny wyczyń.

gohan27
na forum od listopada 2017
ciekawykrosnianin
21.05.2019 15:12

To ciekawe, że na moim motocyklu da się jechać w miarę przepisowo. Przy 50 czy 60 na godzinę w mieście i 2x tyle w trasie naprawdę nic złego z motocyklem się nie dzieje. Polecam spróbować pani Sylwio, póki nie zrobiła Pani krzywdy sobie, ani co gorsza innym. No chyba, że manetka gazu nie odbija do końca, ale to można naprawić ;) Życzę zdrowia i rozsądku.

Jako motocyklista nie dziwię się kierowcom samochodów, że tak o nas myślą. Sam czytając takie wypowiedzi jak Pani jestem (delikatnie mówiąc) zbulwersowany.

ciekawykrosnianin
na forum od listopada 2017
androidman
21.05.2019 14:48

"- Są różni motocykliści. Jeżdżąc na motocyklu, nie ukrywam, nie jestem grzeczna, nie jadę przepisowo, bo po prostu się nie da."

Żenada po prostu. I jeszcze to popierać. Jeszcze później wciskają kit że jechał zgodnie z przepisami jak ten w Jarosławiu co mu nogę ucięło.

androidman
na forum od lutego 2019
popieram
21.05.2019 14:45

Hałas (ryk) śilnika, tłumany kurzu za motocyklem. Bardzo ekologicznie!

popieram
na forum od listopada 2017
blackberry
21.05.2019 14:41

"nie jadę przepisowo, bo po prostu się nie da" Nie da się bo motocykl sie przewróci czy jest jakiś inny powód?  Wada produkcyjna, konstrukcyjna ?

blackberry
na forum od marca 2018
antyq
21.05.2019 14:34

Gdyby jechali (motocykliści) zgodnie z przepisami to nie pojawiali by się w lusterku w przeciągu kilku sekund. To jest takie głupie gadanie że aż boli. Tak jak i te nalepki na zderzakach, patrz w lusteka motocykle są wszędzie. A co to za uprzywilejowana grupa, że mam ich traktować specjalnie! 

antyq
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA