FORUM
Egzaminy gimnazjalne odbędą się, pomimo strajku nauczycieli [10-12.04]
person reaktywator
10.04.2019 15:05

"Świnia z krową znacznie więcej dziś dostanie"

https://www.youtube.com/watch?time_continue=63&(...)

person
reaktywator
na forum od listopada 2017
person pyrek
10.04.2019 12:54

NIestety, totalnym nie wypaliła prowokacja z zaporowymi żądaniami, wzięciu zakładników w postaci uczniów, to teraz udają "sprawiedliwych". Ludzi uczciwych , nauczycieli z sercem, wiedzących co znaczy NAUCZYCIEL zgłosiło się do egzaminów tysiące, a teraz  judasze stroją się w "uczciwe" piórka. A kysz...

person
pyrek
na forum od listopada 2017
person wed
09.04.2019 23:44

Znowu głos w sprawie nauczycieli zabierają dyletanci. Panie mario wychowawcy nie mogą być podczas egzaminów ze swoimi wychowankami bo im po prostu przepisy prawa zabraniają więc po co wypisywać takie dramatyczne wpisy ? Po co znowu judzić i obrażać nauczycieli ? i raczej pan nie straci szacunku do nauczycieli bo pan go po prostu nie ma. Jeżeli o kimś się pisze totalne dno to warto dwa razy się zastanowić bo może się odbić rykoszetem. Będę już całkiem niegrzeczny i powiem że nauczyciele mają gdzieś szacunek od takich ludzi jak pan. Nie jest im potrzebny.

person
wed
na forum od listopada 2017
starstar
person reaktywator
09.04.2019 23:10

Nagonka z oczernianiem, pomawianiem itp. w stylu jak na sędziów, lekarzy... trwa  w najlepszym stylu, jak kiedyś w PRL'u na kułaków.

Z tą  "władzą" tylko w tamtym stylu prawdziwej "Solidarności" i solidarności nauczycieli mimo różnych przynależności można coś ugrać. Skądinąd nie spodziewałem się takiej determinacji wśród Nauczycieli i tego im szczerze gratuluję. Chociaż egzaminy się odbędą, to i tak ten fakt władza odbierze jako swój "sukces". Takiej propagandy nie pamiętam z PRL'u.

@wilk pyta "skąd wiesz, że kaczor kiblował w dziewiątej klasie?" - jakbyś naprawdę chciał wiedzieć to byś nawet wiedział kto w tamtym okresie interweniował we jego sprawie oraz zastanowił się, czy to nie dziwne, że aż kurator czy minister był w to zaangażowany - źródła poniżej:

<Kurator interweniuje w sprawie Kaczyńskiego"Wtedy do dyrektora »Lelewela« pana Nikodema Księżopolskiego - pedagoga bezpartyjnego i niespotykanie praworządnego (czasem aż do przesady) - zatelefonował Kuberski. I mówi: »Dyrektorze, tam u was jednego z bliźniaków nie promowaliście. Ja ich znam. To są bardzo dobrzy chłopcy. Proszę to naprawić i drugiego też promować«" - napisał Jaczewski.Więcej:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22364442,kto-ratowal-z-klopotow-szkolnych-jaroslawa-kaczyns(...)

Ten wpis wywołał burzę w sieci. Jarosław Kaczyński nie zdałby do klasy maturalnej, gdyby nie pomoc aparatczyka PZPR?

https://natemat.pl/217409,ten-wpis-wywolal-burze-w-sieci-jaroslaw-kaczynski-nie-zdalby-do-klasy-maturalnej-gdyby-nie-pomoc-aparatczyka-pzpr

Kaczyński nielegalnie zdał maturę?! Tajemnicza historia prezesa PiS

Wydaje się, że Jarosława Kaczyńskiego był z pewnością wzorowym uczniem. Ale właśnie niedawno rozpętała się burza po tym, jak jeden z dawnych nauczycieli ze szkoły, do której chodził Kaczyński ujawnił, że obecny prezes PiS miał problemy w szkole. Sam Kaczyński wspominał o tym w jednej z książek. Szkolne życie prezesa owiane jest tajemnicą.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynski-ni(...)

person
reaktywator
na forum od listopada 2017
person _mario_
09.04.2019 22:38

Jeżeli wychowawcy klasy nie bedzie przy swoich uczniach na egzaminie to dla mnie jest totalnym dnem..... na pewno nie pedagogiem.... dnem.... jak mozna tyle lat dziecko kształtować i sie na nie wypiac??? Porażka.... mam nadzieje ze tak nie będzie bo strace szacunek do grona pedagogicznego....

person
_mario_
na forum od listopada 2017
person uglymelany
09.04.2019 21:30

Tajne komplbety normalnie! Szacyun dla tych co wciąż ucxął

" Bwng bendhy beng" jak mawiał Sokrates

person
uglymelany
na forum od marca 2019
person korzen0409
09.04.2019 19:01

Nauczyciele pracują tam, gdzie jest to wpisane w umówię o pracę. Od kiedy to magazynier z firmy X idzie do firmy Y, bo tak? Czy to nie praca na czarno? Nauczyciele, idźcie na L4 i niech was cmokną

person
korzen0409
na forum od listopada 2017
person wed
09.04.2019 18:57

Była swego czasu dyskusja na ten temat z udziałem jego dawnych kolegów z klasy. Tyle że on nie kiblowal. Poszedł wtedy do innej szkoły i tam przyjęli go do dziesiątej klasy. Wszyscy bardzo się dziwili jak to było możliwe. Można się domyślać, że załatwił mu to ojciec Rajmund , który był wysoko postawionym komunistą, co ciekawe był też członkiem ZNP - chichot losu. Ale jak to naprawdę było to oczywiście nie wiem, to źe nie przeszedł to fakt.

person
wed
na forum od listopada 2017
starstar
person wilk
09.04.2019 18:47

wed,

skąd wiesz, że kaczor kiblował w dziewiątej klasie?

person
wilk
na forum od listopada 2017
person wed
09.04.2019 18:34

Nauczyciele zachowują się bardzo rozsądnie. Strajk strajkiem, ale pisiorom trzeba utrzeć nosa i egzaminy przeprowadzić, pisiory nie będą wtedy mogły warczeć , że strajk polityczny, kosztem dzieci czy inne głupoty. Wprawdzie kaczor i tak kasy nauczycielom nie da bo go kiedyś zostawili bodajże w dziewiątej klasie. To był okres że zostawiano wtedy tylko wyjątkowych buraków. No i taki burak jest dzisiaj bogiem dla 30% wyznawców. 

person
wed
na forum od listopada 2017
starstar
FORUM TWOJE KONTO
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
phone 13 493 44 44
REKLAMA