DYSKUSJE
Przy ul. Sikorskiego stoi manekin. Nie wiadomo po co
shadow1965
25.01.2019 10:41

To jest dobry pomysł na nasz krośnieński rynek, który akurat ma zapaść. Wiele sklepów upadło. Manekinów można nakupić za grosze. Poustawiać na naszym pustym rynku i ci, którzy będą oglądać rynek przez kamerki nie będą już się z nas tak śmiać że nie ma ruchu na naszym wypasionym "małym Krakowie". Tak zaludnionym rynkiem będziemy mogli się chwalić... może wtedy ściągniemy turystów? :)

shadow1965
na forum od listopada 2018
bulik
25.01.2019 01:27

Przecież to jedna z Godlewskich w pracy.Troszeczke się biedulce zastało.

No cóż.Takiego plastiku to nawet pies się nie czepi wychędorzyć.

bulik
na forum od listopada 2017
spokojny
24.01.2019 22:33

Co prawda, nie czytałam innych komentarzy, ale dziś jechałam Łężańską. Widziałam to cudo i aż się uśmiechnęłam. Moim zdaniem ktoś bardzo mądry postawił kobietę, by straszyła zbliżające się do drogi jelenie i łanie, a raczej zapobiegała ich przebieganiu, bo może co niektórzy mieli do czynienia z sarnami na tej drodze.... Biegają co chwilę!!! Mądry wynalazca, albo "ofiara" spotkania zwierzęcia z własnym pojazdem i koniecznością naprawy... Może skuteczne! Opaska na rękawie w nocy też spowolni szybkie autko pomykające tą drogą, a jest ich sporo.

spokojny
na forum od listopada 2017
pajop
24.01.2019 21:45

Jakie miasto takie prostytutki. 

pajop
na forum od listopada 2017
Niki_Manifesto
24.01.2019 19:56
wyróżnione przez moderatora

Podobno manekinów było więcej. Ażeby ludziom za kierownicą i oglądającym dziś ten film w sieci nie wydawało się, że to żart, chcąc pozostawić na jakiś czas tę atrapę ku przestrodze i zachowaniu świadomości podczas jazdy, należałoby na tej samej działce 100 metrów dalej, czyli już po pierwszym szoku na widok człowieka w pobliżu jezdni, na palu zamontować dyktę z ostrzeżeniem o rozwadze i zmniejszeniu prędkości.

Serio żart to pierwsze co wam przychodzi do głowy? Zrobilibyście taki kawał w miejscu publicznym? Tuż przy drodze? Z zadbaniem o wszystkie te szczegóły ubioru i odblasku? Nie ma w tym nic z czarnego humoru, choć film został specjalnie uatrakcyjniony dźwiękiem i kadrowaniem, zbliżeniami i może się tak wydawać.

Niki_Manifesto
na forum od listopada 2017
kurnachata
24.01.2019 19:37
wyróżnione przez moderatora

Według mnie to od społeczny symulant pieszego właśnie przez odblask ale postawiony nielegalnie. Dobre ponad 20 lat temu ktoś nakupił odblasków rowerowych i przybił je do drzew przy drodze, dziś zainwestował w manekina który sugeruje kierowcy zwolnienie prędkości.

kurnachata
na forum od listopada 2017
abajurek33
24.01.2019 19:06

To jest manekin tirówki Dzidki, postawiony przez Urząd Miasta. Kierowcy widząc Dzidkę, zwalniają co powoduje zwiększoną ostrożność na tej zapomnianej przez Wydział Drogownictwa wąskiej i dziurawej jak ser szwajcarski ulicy.

abajurek33
Konto zablokowane
tomaas2
24.01.2019 18:48
wyróżnione przez moderatora

Bardzo dobrze,że ktoś pokazał jak słabo-widoczny jest pieszyt!!!Po drugiej strony niech stanie manekin bez odblasku!Kierowca samochodu ma pancerz!!!,a Ty pieszy!?

tomaas2
na forum od listopada 2017
adam1985
24.01.2019 16:53

Krosno24, portal zajmujący się ważnymi dla miasta sprawami.lol

Znając życie, ktoś po pijaku wpadł na niezły żart.

adam1985
na forum od listopada 2017
waga29
24.01.2019 16:35

Prowokacja,  ukryta kamera przygotowane na kierowców szukających przygód z Paniami

waga29
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA