DYSKUSJE
To nie takie proste, by dzieci i zwierzęta wyruszyły w podróż z Krosna
shadow1965
11.12.2018 21:53

PKP w Krośnie? Jakie PKP? Tutaj są tylko SOK-iści... a ten pociąg popierdułka to albo na zamówoienie albo w photoshopie był robiony.

shadow1965
na forum od listopada 2018
birkut
11.12.2018 15:37

I bardzo dobrze , że nie przewożą zwierzą. Nigdy by mi nie przyszło do głowy aby ze swoją świnką pchać sie do autobusu.

birkut
na forum od października 2018
beatris
11.12.2018 12:04
wyróżnione przez moderatora

Ja się nie dziwię, że przewoźnicy nie chcą wozić psów.Tu nie chodzi przecież tylko o ich potencjalną agresję. Jest sporo osób z alergią  które w tak szczelnie zmkniętym "pudełku" jak bus czy autobus mągą się źle czuć. Komfort jazdy pasażerów powinien byc najważniejszy. Są inne jeszcze opcje np. blabla.. albo prywatni przewoźnicy którzy tym  się trudnią, że przewożą zwierzęta. Nie wyobrażam sobie np. mojego dzicka które w podróży musiało by podróżować z kotem, na którego ma silne uczulenie i to przez kilka godzin. To by była masakra. Kocham zwierzęta. Mam ich kilka w domu ale firmy przewozowe rozumiem.

beatris
na forum od listopada 2017
kurnachata
11.12.2018 11:41
wyróżnione przez moderatora

Ja kiedy woziłem psa samochodem to kiepsko znosił podróż, czasami nawet wymiotował wiec nie dziwne ze przewoźnicy wola mniejsze problemy.

kurnachata
na forum od listopada 2017
krzysztof987
11.12.2018 10:55
wyróżnione przez moderatora

Zgadzam się w 100% z wcześniejszym komentarzem. Dajce spokój właścicielom firm trasnportowych. To właśnie w trosce o posażerów nie chcą przewozić zwierząt. Ja bym nie chciał podróżować w małym busie z jakimś wilczurem, którego na pewno trochę czuć. Wielcy miłośnicy zwierząt zgłoście propozycję ustawy o obowiązku przewożenia zwierząt przez prywatnych przewoźników do ustawodawcy. Na chwilę obecną nnie ma takiego obowiązku.

krzysztof987
na forum od grudnia 2018
michal112
11.12.2018 10:16

Jeszcze o tym zdjęciu na początku artykułu - dobrane na 100%. Biedne dziecko i ten pies (przypięty łańcuchem) pokrzywdzeni, porzuceni pod płotem czekają na to aby ich ktoś zabrał w podróż. Naprawdę gratuluję doboru zdjęcia. Nie ma już w Krośnie poważniejszych spraw do opisywania.

michal112
na forum od grudnia 2018
michal112
11.12.2018 10:08
wyróżnione przez moderatora

Żenada. Poprzewracało się, ale właścicielom zwierząt. Nie każdemu odpowiada towarzystwo zwierzęcia w małym busie przez kilka godzin podróży (nie wspominając o tym że ktoś może być uczulony na sierść). W zeszłym tygodniu jechałem z Krakowa do Krosna busem Barbara. Kierowca na usilną prośbę pasażerki zabrał małego pieska. Prezez trzy godziny piesek piszczał i szczekał, właścicielka pieska cały czas uciszała go i do niego mówiła (dosyć głośno - więc o chwili spokoju w busie nie było mowy).Ja bym nie męczył swojego psa wielogodzinną podróżą (psa można zostawić u dobrego sąsiada, są w rejonie Krosna hoteliki dla zwierząt) Jak ktoś chce wozić zwierzęta to niech założy firmę transportową i wozi zwierzęta bo firmy wymienione w artykule zajmują się przewozem osoób. Jeżeli chodzi o przewoż dzieci to ja nie nmie wiem w czym jest problem. W cywilizowanych krajach dzieci podróżują pod opieką dorosłych i to chyba nie powinno nikogo dziwić. Kierowca ma bezpiecznie prowadzić pojazd a nie zajmować się małym dzieckiem i brać za niego odpowiedzialność czy czegoś nie zrobi sobie. Tyle w temacie.

michal112
na forum od grudnia 2018
maldita
11.12.2018 00:24

Żenada. W tyłkach sie właścicielom firm przewozowych poprzewracało.. jezdzicie bo macie klientów. Klient płaci, klient dostaje. Przejazd z dzieckiem czy psem to nic szokujacego ani nadzwyczajnego. Chyba macie zbyt małą konkurencję, że kręcicie noskiem i sami decydujecie kogo brać, a kogo nie. 

maldita
na forum od listopada 2017
Burn
10.12.2018 21:07

Tą twoją łącznicę PiSy utrąciły jeszcze na początku roku jednym głosowaniem. Poczytaj trochę zanim zaczniesz opowiadać byle co.

Burn
Konto zablokowane
are
10.12.2018 20:44

Już nie długo otworzą łącznicę kolejową w szebniach i ptywaciaże będą jeżdzić sami do Krakowa czy Rzeszowa to wtedy się dowiedzą że pies to nie diabeł.

are
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA