DYSKUSJE
Krośnianie zdali test na człowieczeństwo, ale oblali egzamin z pierwszej pomocy
IO
31.07.2018 23:15

rozwijamy :)       miało być ROZPINAMY

IO
na forum od listopada 2017
IO
31.07.2018 23:14

Kiedyś na Kursie P.P. facet uczył,  że jak mdleje kobieta, to rozwijamy stanik, a jak facet to pasek od spodni. Poza zluzowaniem ogranicznika oddechu  w tym przypadku od razu dowiedzieliśmy się że osoba symuluje.

IO
na forum od listopada 2017
dariuszek
31.07.2018 17:25
wyróżnione przez moderatora

Test by był bardziej wiarygodny gdyby w miejscu ładnej młodej dziewczyny  w centrum  miasta był jakiś brudny nieprzytomny alkoholik leżący np. na jakimś skwerze. Poza tym jezcze trochę takich pseudo doświadczeń i nikt nikomu nie pomoże bo pomyśli że to znowu jakieś "jaja".

dariuszek
na forum od listopada 2017
Ronaldo
31.07.2018 10:05
wyróżnione przez moderatora

Zawsze  startuje  do  potrzebujacego-czesto nawet  kiedy nie wiem co mu jest.  (żona do mnie  -jedż  ktos   sie nim zajmje!??)

Ronaldo
na forum od listopada 2017
umberto
31.07.2018 07:09

dobrze że nie kupiłeś arbuza w Lidlu bo wyczulona ochrona w Vivo by pomyślała że masz mine.

umberto
na forum od listopada 2017
kasjerdupa
30.07.2018 23:24

Trzeba   Ci było wyciągnąć zawleczkę. Zaraz by sobie poszli.

kasjerdupa
Konto zablokowane
kurnachata
30.07.2018 23:19

On sobie robi żarty ten "kasjerdpa" a tymczasem ochrona w Vivo jest bardzo wyczulona. Jednego razu kupiłem żarówkę w markecie merkury za ulicą i poszedłem zobaczyć to Vivo. Stałem sobie w korytarzu i patrzyłem jak to wszystko wygląda i po kilku chwilach zjawiło się dwóch ochroniarzy. Myśleli że zamiast żarówki mam w ręce granat.

kurnachata
na forum od listopada 2017
kasjerdupa
30.07.2018 23:07

-Halo ,   pogotowie?   

- nie, K24. W czym mogę pomóc?

kasjerdupa
Konto zablokowane
kasjerdupa
30.07.2018 23:04

Wyobraźmy sobie sytuację, że w czasie tego "eksperymentu "  jakaś inna dziewoja,  w podobnym rozmiarze, kolorze włosów i odzieniu faktyczne zmaga się ze śmierci po zażyciu końskiej dawki dopalaczy ...

kasjerdupa
Konto zablokowane
thorhawk
30.07.2018 22:40

Sz.P.   Niki_Manifesto .  Wnioskuję z wypowiedzi, iż  Sz.P jest guru w sprawach ratownictwa medycznego oraz niekwestionowanym nauczycielem. Być może-promuje -L. Gerarda . Zacznę od tego iż w opublikowanym poniżej poście wyraziłem swoją i tylko swoją ocenę sytuacji nic po za tym.1-nie wiem gdzie Sz.P widzi "wskazywanie palcem i szydzenie z kogokolwiek"? 2-wyróżniony post przez moderatora-kolejny popis profeski, art. sponsorowany od tego by zacząć. 3-tak myli Sz.P pojęcia bo wiedzę się nabywa a doświadczenie zdobywa. Nie wiem czy potrzebuje Sz.P adrenaliny, strachu, faktycznie? Sz.P ma problem?!? Inaczej Np. z życia dworzec PKP miasto gdzieś w PL podchodzisz do leżącej dziewczyny próbujesz pomóc. Nieznajoma w odruchu wbija Ci igłę ze strzykawką, pech  igła się łamie? czym pana zaraziła? Łapie Sz.P? Strach, uderzenie gorąca odwrót ucieczka? Niech pan włącza alarm pożarowy codziennie, odpowiedz chyba pan zna? Ludzie pomagają bo chcą, i nic i nikt ich nie zmusi, bo maja takie a nie inne odczucie w danej sytuacji. Możesz się przyzwyczaić do określonego zachowania ale nadal musisz chcieć! Granie na emocjach ludzkich to chodzenie po cienkiej linii. Lekcja 1 – ludzie nie słuchają takich jak Sz.P. L_2  ratując życie nie narażaj własnego. L_3 życie uczy pokory.L_4 altruizm i wszystko w temacie. Proponuje Sz.P. głęboki oddech bo mam wrażenie ze to szanowny odleciał i może się zagalopować w wypowiedziach. Zgadzam się tylko w jednym szkolenia P.P. są potrzebne, trzeba je organizować ale nie na ul. i nie przez takich pasjonatów. "Krosno zdało egzamin" w t f!?   

thorhawk
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA