DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Krośnianie zdali test na człowieczeństwo, ale oblali egzamin z pierwszej pomocy

Sz.P.   Niki_Manifesto .  Wnioskuję z wypowiedzi, iż  Sz.P jest guru w sprawach ratownictwa medycznego oraz niekwestionowanym nauczycielem. Być może-promuje -L. Gerarda . Zacznę od tego iż w opublikowanym poniżej poście wyraziłem swoją i tylko swoją ocenę sytuacji nic po za tym.1-nie wiem gdzie Sz.P widzi "wskazywanie palcem i szydzenie z kogokolwiek"? 2-wyróżniony post przez moderatora-kolejny popis profeski, art. sponsorowany od tego by zacząć. 3-tak myli Sz.P pojęcia bo wiedzę się nabywa a doświadczenie zdobywa. Nie wiem czy potrzebuje Sz.P adrenaliny, strachu, faktycznie? Sz.P ma problem?!? Inaczej Np. z życia dworzec PKP miasto gdzieś w PL podchodzisz do leżącej dziewczyny próbujesz pomóc. Nieznajoma w odruchu wbija Ci igłę ze strzykawką, pech  igła się łamie? czym pana zaraziła? Łapie Sz.P? Strach, uderzenie gorąca odwrót ucieczka? Niech pan włącza alarm pożarowy codziennie, odpowiedz chyba pan zna? Ludzie pomagają bo chcą, i nic i nikt ich nie zmusi, bo maja takie a nie inne odczucie w danej sytuacji. Możesz się przyzwyczaić do określonego zachowania ale nadal musisz chcieć! Granie na emocjach ludzkich to chodzenie po cienkiej linii. Lekcja 1 – ludzie nie słuchają takich jak Sz.P. L_2  ratując życie nie narażaj własnego. L_3 życie uczy pokory.L_4 altruizm i wszystko w temacie. Proponuje Sz.P. głęboki oddech bo mam wrażenie ze to szanowny odleciał i może się zagalopować w wypowiedziach. Zgadzam się tylko w jednym szkolenia P.P. są potrzebne, trzeba je organizować ale nie na ul. i nie przez takich pasjonatów. "Krosno zdało egzamin" w t f!?   

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA