DYSKUSJE
Woda w basenach już jest. Otwarcie w lipcu
aztek
11.06.2018 22:32

husarz@ dla ciebie poormowski cieciu w zupełności wystarczy:) i tak ciągle łazisz nayebany:)

aztek
Konto zablokowane
husarz
11.06.2018 18:45

Co byś nie huknął tym chorym łbem o dno.

husarz
Konto zablokowane
husarz
11.06.2018 18:42

Przytocki ! Skacząc do basenu ( a raczej brodzika) na wielkim jego otwarciu, pamiętaj, że niecka ma jedynie 1,6 m głębokości 

husarz
Konto zablokowane
cyczko1
11.06.2018 16:56

super, w koću będzie można popływać

cyczko1
na forum od czerwca 2018
elcojot
10.06.2018 21:54

"Nie będą do nas zjeżdżać goście z dalszych okolic" To akurat uważam za plus, lepiej pójść z rodziną na basen na którym wiadomo że zawsze znajdzie się jakieś miejsce niż na zatłoczoną komercję. Krosno nie jest i nie będzie miastem typowo turystycznym, ładowanie wieliej kasy na tak kapryśny i nieprzewidywalny biznes byłoby pomysłem bardzo lekkomyślnym. Ja akurat mieszkam w okolicy i paiętam czasy "przed Przytockim" kiedy wychodząc na spacer mijało się np ceglaste szczątki hali zarośnięte i ogrodzone pordzewiałą siatką. Wtedy wszyscy popukali by do głowy gdyby ktoś powieział że niebawem będzie tu taki kompleks sportowy. Myslę że to wszystko jest właśnie skrojone na tego odbiorcę którego tutaj mamy. 

elcojot
na forum od listopada 2017
aztek
10.06.2018 15:23

a czego tu oczekiwać od "krośniokuf"?

jacy mieszkańcy,takie inwestycje:)

aztek
Konto zablokowane
polmos
10.06.2018 12:00

Dużo osób narzeka - i słusznie - na minimalizm. Płytki basen, stara zjeżdżalnia, mało niecek, baraki, brak autentycznych atrakcji, ogólnie - brak rozmachu. Taki małomiasteczkowy standard. Nie będą do nas zjeżdżać goście z dalszych okolic, powiększać przychodów, bo nie mają do czego. Obserwuję od dawna ruchy i decyzje naszych włodarzy i wniosek jest jeden: wszystko jest skrojone na docelowe 35-40-tysięczne, odcięte od świata miasteczko emerytów, po którym jeździ kilkanaście autobusów z silnikiem diesla.

polmos
na forum od listopada 2017
balrog
09.06.2018 22:54

Fajnie oczywiście że wyremontowali (ja ze starego nie korzystałem, jak coś to jeździłem do Frysztaka), ale jak ktoś już wspomniał, 1,60 m maksymalnej głębokości to nieporozumienie. Na tyle głęboki, że przecież nie zapobiegnie utonięciu dziecka, a na tyle płytki, że wielu dorosłych i nastolatków będzie w nim po prostu stało a nie pływało i będą przeszkadzać innym oraz właściwie uniemożliwi bezpieczne skoki do wody na główkę (zresztą patrząc na zdjęcia wydaje mi się, że w ogóle zlikwidowano stopnie do jakiegokolwiek skakania, co odbiera połowę przyjemności korzystania z basenu, zwłaszcza dzieciom).

balrog
na forum od listopada 2017
matini
09.06.2018 21:54

Witam. Czy ktoś się orientuje czy woda będzie podgrzewana?

matini
na forum od listopada 2017
andry1
09.06.2018 21:26

wed-jedno mądre zdanie,,dzieciaki będą tłumnie korzystały'',a rodzice tak jak dawniej ..NA SZTUKI''. Może tam doba będzie miała 24 godziny, a nie 11.

A tak żartem jak Golcowie ze ścierniska zrobili San Francisco to dlaczego z Krosna nie może być HOLLYWOOD ?

Ale kto to zrobi skoro w Krośnie doba trwa ...Ile godzin?

Ładnie to wygląda i żeby się na tym tylko nie skończyło.

andry1
Konto zablokowane
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA