DYSKUSJE
Podcienia będą ładniejsze i dostępne dla osób na wózkach
pieknyolek
09.04.2019 09:20

Według mnie to dobry ruch ze strony urzędasów ;)

__________________________________________

https://xtreem.pl/

pieknyolek
na forum od marca 2019
skalpel99
24.02.2018 14:31

żebyś się Józek nie zes.ał:)

skalpel99
Konto zablokowane
husaria
24.02.2018 09:05

Krośnieńskie urzędasy zajmują się sprawą, gdy stan budynku jest w opłakanym stanie i zagraża mieszkańcom tudzież turystom.

husaria
Konto zablokowane
MarcoPolo
23.02.2018 10:09

Prawda jest taka że w krośnie brakuje także czegoś takiego jak stylowych Dyskotek a kupno czegoś na miejscu do zjedzenia w lokalu po 23 to fakt nierealny dla "nocnego marka".

MarcoPolo
Konto zablokowane
MarcoPolo
23.02.2018 09:48

No dobrzze poddam parę pomysłów zauważonych w innych miastach: rynek to NIEKOŃCZĄCY SIĘ CIĄG  - "nie okresowych" otwartych , wstęp wolny dla ludności IMPREZ KULTURALNYCH spotkania z artystami koncerty, wernisarze, degustacje - odpłatność jedynie za sprzedany towar a nie + koszt wstępu na imprezę, działania proedukacyjno-rekreacyjne dla najmłodszych promujące kulturę lokalną miejscowości, sklepy czynne do 22 lub 23 (właściciel po 17 osobiście to nie może stanąć za ladą sklepu?), ciąg imprez nocnych =pokazy illuminacje itp gdzie można wykożystać "gre świateł na tle mroku" itd. 

MarcoPolo
Konto zablokowane
popieram
23.02.2018 08:49

andrew2425... masz 100 % rację. Jest spora grupa ludzi w Krośnie, której się chce, a jeszcze większa, której się nie chce.  Spotkania z podróznikami w Piwnicy PodCieniami. Piwnica pęka w szwach. Ludzie wieczorami biegają, uprawiają Nordic Walking, spacerują. Narzekacze zwykle siedza przed komputerem i wylewają żółć. To, że Rynek nie tetni życiem, to może znak czasu?

popieram
na forum od listopada 2017
Iker
23.02.2018 07:40

Sam do piwiarni jeżdże na śniadania bo za 10 zł nie chce mi się jajecznicy robić ,auto stoi obok , no a rynek ... za czasów podstawówki 1 i 2 to nie można było po nim przejść , potem było tylko gorzej , a teraz każdy chce podjechać autem tak blisko ,  żeby wjechać do środka , i tak jak Andrew 2425 ma racje nastał świat wirtualny , nikomu się nie chce iść na nogach , a teleportacja jest tylko narazie na filmach.

Iker
na forum od listopada 2017
husaria
23.02.2018 01:10

andrew2425

Możesz mi wyjaśnić, z jakiego powodu Piwiarnia na Wojska Polskiego nie może narzekać na brak klientów. Wiem, to nie jest rynek i to jest ciekawe.

Po prostu trafiono w gusta klientów.

Ścisłe centrum miasta nie ma dziś nic do zaoferowania, a do takiego stanu rzeczy przyczynił się kompleks Vivo, który powstał na obrzeżach miasta.

husaria
Konto zablokowane
andrew2425
22.02.2018 21:53

No dobra "narzekacze" a teraz napiszcie wprost. Co dla was mógłby ktoś zrobić, co byście chcieli żeby ten rynek ożył czyli żeby wasze dupska ruszyły się z domu zprzed telewizora/ komputera na ten wg. was brzydki i pusty rynek... Napiszcie coś konkretnego. Że nie ma ludzi ? Pełna galeria, pełne miasto aut, idąc przez miasto większośc mieszkać się świeci od godz 17 do conajmniej 23, że nie ma nikogo ? zaraz zaraz - 14 komentarzy śwaidczy o tym że 14 osób jednak chce iść na ten rynek - tylko po co?  Co was na ten rynek przyciągnie ? Czekam na konkrety....3....2.....1 . Dla mnie jest jeden konkretny powód - wam się po prostu nie chce. Nie ma ruchomych chodników albo teleportu aby mogły was teleportować na Rynek a po co ? A żeby sobie tak po prostu posiedzieć, wypić kawę poczytać książkę, zjeść ciacho, spotkać kogoś, porozmawiać ? Nie? A no tak teraz rozmawacie tylko przez "fejsbuki", spotykacie się na " wydarzeniach na fejsbuku", albo wirtualnych "forach - fejsbukowych " . Kiedyś rynek tętnił życiem bo trzeba było się wysilić, żeby kogoś poznać lub po prostu porozmawiać .Trzeba było wyjść, żeby zjeść coś dobrego trzeba było poszukać dobrej knajpy- albo po prostu próbować zjeść  - tu czy tam ... Teraz w wolnych chwilach zadowalacie się sprzętem, RTV, konsolą, smart- domem...To jest powód i przyczyna Tego że nie chce wam się ruszyć tyłka na ten właśnie opustoszały rynek...

andrew2425
na forum od listopada 2017
bolo2017
22.02.2018 21:21

Przyjechałem do Krosna ok.15 lat temu i pamiętam że wieczorami to rynek żył.Teraz po 15.00  smutek , cisza i spokój .    W Europie od tego czasu  byłem prawie wszędzie od Hiszpani do Estonii przez Norwegię , Szwecję , Finlandię  Grecję i Ukrainę i nigdzie nie spotkałem takiej ciszy i bezruchu w sercu nie małego miasta, kiedyś trochę nawet "wojewódzkiego"       Prawie mały Kraków ???????           po 16.00 to tylko duchy biegają

Park linowy jest . Tylko po co.          Kostki na chodnikach ciągle się wymieniają na nowe ..tylko po co....           Wystarczyło by raz ale porządnie.      Pociąg do Rzeszowa  to wyprawa wielooooooooogodzinna..

Reszta jutro

bolo2017
Konto zablokowane
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA