DYSKUSJE
Impreza w mniejszym mieście. Gdzie młodzież ma się bawić?
beetroot1
07.01.2018 14:02

Lukii chyba faktycznie mocno ostatnio imprezujesz, skoro nie zauważyłeś, że baru Monika już nie ma ;-)

beetroot1
na forum od listopada 2017
BajoB86
07.01.2018 13:12
wyróżnione przez moderatora

Jakieś dwa trzy lata temu powstał klub obok posmakuj, nie pamiętam nazwy. Lokalizcja spoko, klientela niby jest więc dlaczego został zamnięty???

BajoB86
na forum od listopada 2017
dahm
07.01.2018 12:14
wyróżnione przez moderatora

Prawda jest taka że krosno jest dla emerytów, rozrywki brak, lokale może i są ale nic konkretnego w nich nie ma. Nie mówiąc o rynku i cenach z kosmosu gdzie za granicą jest taniej nawet ;)

dahm
na forum od listopada 2017
man_of_the_year
07.01.2018 11:39
wyróżnione przez moderatora

Prawidłową diagnozę tego problemu wskazał "Komentator". Trudno się dziwić, że kluby padają, jak ludzie nie chodzą.  I niech nikt nie mówi, że imprezy zamykają, bo młodzi nie mają kasy, czy "wiocha" się awanturuje, bo zawsze tak było i jakoś to funkcjonowało. Jak chodziło się na imprezy 20 lat temu, to były 4 dyskoteki (Legenda, Vertigo, Art-Club i Olimp) i w każdej było pelno ludzi - i to nie tylko w sobotę, ale też w piątek, a wchodziło nie mniej niż do obecnej Nafty. Później Armagedon i  co piątek po 1.400-1.500 ludzi, a w soboty po 2.000.  Dziś jedynie Nafta i pewnie nie więcej niż 300 ludzi tam przyjdzie, a Wyszyk, to ze 100. A kasy to ludzie mieli mniej niż obecnie. Teraz ludziom się już nie chce chodzić, spotykają się coraz rzadziej, takie bezpośrednie kontakty wyparł Internet (facebook, portale). A jak przyjdą, to wszystko źle - za dużo ludzi, albo za mało ludzi, nie taka muzyka, jak trzeba, towarzystwo nie to, niby gówniarzeria chodzi, itp. Duża część wyjechała zagranicę (ci właśnie, co więcej się z domu ruszają ;-)), czy na studia i tam imprezują.  Tak więc jak narzekają młodzi, to niech najpierw spojrzą na siebie. Nikt nie założy dyski i nie zainwestuje kilkaset tysięcy, żeby za rok zamykać, bo nie będzie chętnych. Mieli jedną z najnowocześniejszych dyskotek na tamte czasy (Armagedon), to teraz nic nie mają...

man_of_the_year
na forum od listopada 2017
mordent
07.01.2018 10:56

Na początek trzeba zmienić dyrektorkę RCKP. Wtedy porozmawiamy...

mordent
na forum od listopada 2017
Yumi
07.01.2018 09:24
wyróżnione przez moderatora

Jak jest ogarnięta ta młodzież i ma pojęcie o zabawie, to idzie do Irona :D 

Yumi
na forum od listopada 2017
adikw4
07.01.2018 08:23

To teraz artykuły na K24 będą pisać stażyści? Ręce opadają. Zmieniliście się na gorsze, wydaje mi się, że przestaliście mnie (jako fana i czytelnika) szanować. Mam dosyć, od dzisiaj wejdę może raz w miesiącu tylko przeglądnąć.

adikw4
na forum od grudnia 2017
maniek75
07.01.2018 06:39

Młodzi uciekajcie z tego zadupia !!! jak nie to bedziecie  chodzić po muzeach i spłacać długi miasta

maniek75
na forum od listopada 2017
grzes1979
07.01.2018 06:06
wyróżnione przez moderatora

Cześć. Wiecie co młodzi ludzie? Szukacie sobie sami problemu bo nie ma się pobawić,a wiecie dlaczego??? Bo jeden z drugim człowiekiem który przyszedł na imprezę to tylko po to by zrobić dym po wypiciu alkoholu (jedno piwo) do tego jeszcze niepełnoletni na disco dziewczynki w wieku 15 16 lat bo ona wygląda na 18 jak oko pod maluje i szpilki założy do krótkiej kiecy . Wydaje mi się że najpierw trzeba po szanować młodzi ludzie to że macie czas na imprezę. I kultury osobistej się nauczyć dzieci trzeba,szacunu do starszych a przede wszystkim do samego siebie.

grzes1979
na forum od listopada 2017
Lukii
07.01.2018 02:21
wyróżnione przez moderatora

Club Nafta, K15, Bar Monika, Rock Klub Iron, Wyszynk, Posmakuj Krosno w tych miejscach są organizowane rożnego rodzaju imprezy,  koncerty itp. O tych wiem bo byłem.  Wiec jednak coś się dzieje tylko trzeba trochę samemu poszukać i wyjść z domu. Niestety młodzi cześciej wybierają siedzenie przed komputerem.

Dobrze że K24 stworzyło nową zakładkę ale trzeba ten pomysł rozbudować. Zachęcić młodych do wyjścia. Bo wiekszość Krośnian i powiatu krośnieńskiego nie wie co się dzieje w mieście.  A jak o czymś się dowiaduje to już po fakcie!!!  I później są narzekania że się nic nie dzieje.

Co innego rozrywka clubowa. Faktycznie kiedyś w mieście było ok 5-6 miejsc do potańczenia i wypicia drinka. Teraz mamy do wyboru Nafta Club, Wyszynk i K15. 

Jeden fakt mnie cieszy. Trzeba przyznać że ostatnio w mieście wzrósł standard rozywki kinowej. 3 kina w tym 4 salowy HELIOS to wystarczająca ilość żeby zaspokoić głód filmowy.

Lukii
na forum od listopada 2017
/3
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA