DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Impreza w mniejszym mieście. Gdzie młodzież ma się bawić?

Club Nafta, K15, Bar Monika, Rock Klub Iron, Wyszynk, Posmakuj Krosno w tych miejscach są organizowane rożnego rodzaju imprezy,  koncerty itp. O tych wiem bo byłem.  Wiec jednak coś się dzieje tylko trzeba trochę samemu poszukać i wyjść z domu. Niestety młodzi cześciej wybierają siedzenie przed komputerem.

Dobrze że K24 stworzyło nową zakładkę ale trzeba ten pomysł rozbudować. Zachęcić młodych do wyjścia. Bo wiekszość Krośnian i powiatu krośnieńskiego nie wie co się dzieje w mieście.  A jak o czymś się dowiaduje to już po fakcie!!!  I później są narzekania że się nic nie dzieje.

Co innego rozrywka clubowa. Faktycznie kiedyś w mieście było ok 5-6 miejsc do potańczenia i wypicia drinka. Teraz mamy do wyboru Nafta Club, Wyszynk i K15. 

Jeden fakt mnie cieszy. Trzeba przyznać że ostatnio w mieście wzrósł standard rozywki kinowej. 3 kina w tym 4 salowy HELIOS to wystarczająca ilość żeby zaspokoić głód filmowy.

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA