DYSKUSJE
Radość kontra kpina. Rozkład MKS przez pryzmat pasażera
nastiese
02.01.2018 14:01

witam was wszystkich bardzo serdecznie

nastiese
na forum od stycznia 2018
nina57
01.01.2018 10:32

Muszę napisać o jednym plusie . Jest to zmiana cen biletów na niższe. Z tego jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że bilety weekendowe będą dobrym i tanim rozwiązaniem.  Co prawda nie miałam okazji jeszcze tego sprawdzić bo sama mam bilet miesięczny ale na wakacjach jak przyjedzie do mnie rodzina to myślę,  że bardzo się sprawdzą. 

nina57
na forum od grudnia 2017
olimp123
31.12.2017 20:57

Jeszcze jedno ul.Polna obreb Suchodol czy to oznacza ze tam tylko autem bo jak dotąd nie widze autobusu nawet busa jakiego kolwiek 

olimp123
na forum od grudnia 2017
olimp123
31.12.2017 20:54

Wszystko fajnie linia 0 i 10 rewelacja tylko nie koniecznie musza  jedzic o tej samej porze roznica 3minut a  pozniej godzine czekania z kolei o godz 16..00 mks spod bieszczadzkiej ma przerwe  zero  kursu na Wsk !  Godzina o której konczy sie pracę trzeba lapac cokolwiek i  z buta dreptac np.z guzikowki frajda straszna 

olimp123
na forum od grudnia 2017
nina57
31.12.2017 17:59

Jestem bardzo niezadowolona , że zlikwidowano drugi kurs E w soboty.  Linia E obejmuje prawie całe miasto i praktycznie można było wszędzie dojechać. Cieszyłam się,  że były dwa kursy w sobotę bo przy tej częstotliwości kursowania mogłam szybko wszędzie dojechać a nie tracić czas na oczekiwanie godzinami na kolejny autobus tym bardziej , że niektóre linie w sobotę w ogóle nie kursują.  Nie wiem czym dojeżdżają do miasta w sobotę  ludzie z odległych dzielnic miasta. Jeżeli chodzi o linię G to istny skandal z częstotliwością jej kursowania można powiedzieć,  że jest dwa kursy na krzyż. Nie wiem czym ludzie z Bialobrzegów dojeżdżają do pracy. Jest to też linia , która jedzie koło cmentarza. Starsi ludzie w sobotę i niedzielę nie mają czym dojechać na cmentarz a od E trzeba iść bardzo daleko. Jeżeli chodzi o Artkino to nie ma czym wrócić do domu po wieczornych seansach. Musiałam zawsze zamawiać taxi a w sobotę i niedzielę jest świąteczna taryfa i nie mało to kosztuje. Jeżeli chodzi o czystość w autobusach można powiedzieć,  że jest syf. Siedzenia są czarne i lepkie od brudu. Ja nawet na nie nie siadam bo boję się zarazić jakąś chorobą.  Ciekawa jestem co na ten brud w autobusach ma do powiedzenia SANEPID. 

nina57
na forum od grudnia 2017
wizauk
31.12.2017 15:34

Dlaczego nie ma bezpośrednich połączeń z Suchodołu do Polanki.? Ludzie chcą dojeżdzać do pracy  przez cały tydzień!!!

Może zmienić E przez Suchodół do Osiedla Traugutta przez ul. Słoneczną i dalej do Polanki...

wizauk
na forum od listopada 2017
bajajujerk33
31.12.2017 13:49

Nic dziwnego że niektórzy kierowcy czują obrzydzenie do "pasażerów".

Jeżeli do autobusu wsiada niedomyty,"nałyskany" poormowski kapuś, to wszystkiego się odechciewa...

bajajujerk33
Konto zablokowane
abajurek33
31.12.2017 13:20

Jest w MKSach taki jeden kierowca (smutas wiek ok. 60 lat), którego jeszcze nigdy nie widziałem uśmiechniętego. Z jego miny i z zachowania można wyczytać, że jazda autobusem zupełnie go nie cieszy, natomiast pasażerowie doprowadzają go wprost do obrzydzenia.  Pan kierowca świetnie pamiętający czasy "babki komuny", ciągle jest zły i warczy na wszystkich jak wściekły pies. Gdybym miał jeździć z tym gościem 8 godzin, dostałbym chyba choroby psychicznej i wylądował w domu wariatów. Współczuję małżonce i rodzinie tego pana.

Mógłbyś się w końcu uśmiechnąć do pasażerów, którzy przynoszą ci pieniądze niewdzięczny smutasie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i tłumu pasażerów życzy uśmiechnięty pasażer. (((-;  

abajurek33
Konto zablokowane
charlotta
31.12.2017 01:11

Ani słowa o tym, że ostatnio zlikwidowano linię E w soboty - były dwie, co pół godziny, teraz jest tylko jedna. Jeżdżę do pracy i brakuje mi tej drugiej linii, bo teraz albo jestem 30 minut za wcześnie, albo... no właśnie, nie ma albo, spóźnienia nie są nigdzie tolerowane. Z tej linii korzystałam przez ostatnie ponad 5 lat - nigdy nie jechałam sama! Więc dlaczego została zlikwidowana??

Miało być tak pięknie, a jest do nosa.W ogóle weekendy to porażka. Z Turaszówki to ja nie wiem czym ludzie jeżdżą do miasta, chyba samochodami ;)

Byłoby też miło, gdyby ktoś w końcu pomyślał o dojazdach do artKina. I odjazdach. Film się kończy i nie ma jak wrócić do domu...

charlotta
Konto usunięte na prośbę użytkownika
marianos1987
31.12.2017 01:08

Mnie denerwuje to ze w odstepie 5-10 minut jada 3 autobusy a potem przez blisko godzine nie ma zadnego!Tak jest w Turaszowce, ktora jako dzielnica jest chyba najgorzej skomunikowana z miastem. W weekendy, zwlaszcza w niedziele tragedia. Jezdzi tylko 2 co 2 godziny. Korzystanie z biletow dobowych raczej mija sie z celem w takim wypadku.

marianos1987
na forum od listopada 2017
/2
W polu powyżej wpisz numer strony, do której chcesz przejść
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA