DYSKUSJE - ZGŁOŚ WPIS NA FORUM
Radość kontra kpina. Rozkład MKS przez pryzmat pasażera

Jestem bardzo niezadowolona , że zlikwidowano drugi kurs E w soboty.  Linia E obejmuje prawie całe miasto i praktycznie można było wszędzie dojechać. Cieszyłam się,  że były dwa kursy w sobotę bo przy tej częstotliwości kursowania mogłam szybko wszędzie dojechać a nie tracić czas na oczekiwanie godzinami na kolejny autobus tym bardziej , że niektóre linie w sobotę w ogóle nie kursują.  Nie wiem czym dojeżdżają do miasta w sobotę  ludzie z odległych dzielnic miasta. Jeżeli chodzi o linię G to istny skandal z częstotliwością jej kursowania można powiedzieć,  że jest dwa kursy na krzyż. Nie wiem czym ludzie z Bialobrzegów dojeżdżają do pracy. Jest to też linia , która jedzie koło cmentarza. Starsi ludzie w sobotę i niedzielę nie mają czym dojechać na cmentarz a od E trzeba iść bardzo daleko. Jeżeli chodzi o Artkino to nie ma czym wrócić do domu po wieczornych seansach. Musiałam zawsze zamawiać taxi a w sobotę i niedzielę jest świąteczna taryfa i nie mało to kosztuje. Jeżeli chodzi o czystość w autobusach można powiedzieć,  że jest syf. Siedzenia są czarne i lepkie od brudu. Ja nawet na nie nie siadam bo boję się zarazić jakąś chorobą.  Ciekawa jestem co na ten brud w autobusach ma do powiedzenia SANEPID. 

Minimum 1 słowo.
Uwaga:
Zgłoszenie trafi do moderatora, który podejmie ostateczną decyzję o usunięciu wpisu lub jego pozostawieniu.
DYSKUSJE
TWOJE KONTO
  • Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
PYTANIA, PROBLEMY, SUGESTIE
13 493 44 44
REKLAMA