Beskid

Beskid

Informacja:
603 761 640

Krosno - Targowiska - Milcza - Bzianka

Przystanek Godzina odjazdu
Krosno, Huta KHS 6:10(D6), 14:17(D6), 22:20(D)
Krosno, Tysiąclecia HSG-3 6:11(D6), 14:18(D6), 22:21(D)
Krosno, Dworzec Autobusowy 6:13(D6), 7:45(D), 8:55(DS), 9:30(D), 10:35(DS), 11:50(D), 13:40(DS), 14:20(D6), 15:20(D), 16:20(D), 18:15(D), 20:10(D), 22:23(D)
Krosno, Podwale 6:15(D6), 7:47(D), 8:57(DS), 9:32(D), 10:37(DS), 11:52(D), 13:42(DS), 14:22(D6), 15:22(D), 16:22(D), 18:17(D), 20:12(D), -
Krosno, Grodzka Kino 6:16(D6), 7:48(D), 8:58(DS), 9:33(D), 10:38(DS), 11:53(D), 13:43(DS), 14:23(D6), 15:23(D), 16:23(D), 18:18(D), 20:13(D), -
Krosno, Lwowska Urząd Miasta 6:17(D6), 7:49(D), 8:59(DS), 9:34(D), 10:39(DS), 11:54(D), 13:44(DS), 14:24(D6), 15:24(D), 16:24(D), 18:19(D), 20:14(D), -
Krosno, Lwowska PKP 6:18(D6), 7:50(D), 9:00(DS), 9:35(D), 10:40(DS), 11:55(D), 13:45(DS), 14:25(D6), 15:25(D), 16:25(D), 18:20(D), 20:15(D), -
Krosno, Żniwna 6:20(D6), 7:52(D), 9:02(DS), 9:37(D), 10:42(DS), 11:57(D), 13:47(DS), 14:27(D6), 15:27(D), 16:27(D), 18:22(D), 20:17(D), -
Krosno, Rajsy 6:23(D6), 7:55(D), 9:05(DS), 9:40(D), 10:45(DS), 12:00(D), 13:50(DS), 14:30(D6), 15:30(D), 16:30(D), 18:25(D), 20:20(D), -
Miejsce Piastowe 6:28(D6), 8:00(D), 9:10(DS), 9:45(D), 10:50(DS), 12:05(D), 13:55(DS), 14:35(D6), 15:35(D), 16:35(D), 18:30(D), 20:25(D), -
Łężany 6:31(D6), 8:03(D), 9:13(DS), 9:48(D), 10:53(DS), 12:08(D), 13:58(DS), 14:38(D6), 15:38(D), 16:38(D), 18:33(D), 20:28(D), -
Targowiska PKP 6:32(D6), 8:04(D), 9:14(DS), 9:49(D), 10:54(DS), 12:09(D), 13:59(DS), 14:39(D6), 15:39(D), 16:39(D), 18:34(D), 20:29(D), -
Targowiska Osiedle II 6:33(D6), 8:05(D), 9:15(DS), 9:50(D), 10:55(DS), 12:10(D), 14:00(DS), 14:40(D6), 15:40(D), 16:40(D), 18:35(D), 20:30(D), -
Targowiska Ośrodek Zdrowia 6:34(D6), 8:06(D), 9:16(DS), 9:51(D), 10:56(DS), 12:11(D), 14:01(DS), 14:41(D6), 15:41(D), 16:41(D), 18:36(D), 20:31(D), -
Targowiska Skrzyżowanie 6:35(D6), 8:07(D), 9:17(DS), 9:52(D), 10:57(DS), 12:12(D), 14:02(DS), 14:42(D6), 15:42(D), 16:42(D), 18:37(D), 20:32(D), -
Widacz 6:37(D6), 8:09(D), 9:19(DS), 9:54(D), 10:59(DS), 12:14(D), 14:04(DS), 14:44(D6), 15:44(D), 16:44(D), 18:39(D), 20:34(D), -
Wróblik Królewski Skrzyżowanie 6:40(D6), 8:12(D), 9:22(DS), 9:57(D), 11:02(DS), 12:17(D), 14:07(DS), 14:47(D6), 15:47(D), 16:47(D), 18:42(D), 20:37(D), -
Wróblik Szlachecki 6:41(D6), 8:13(D), 9:23(DS), 9:58(D), 11:03(DS), 12:18(D), 14:08(DS), 14:48(D6), 15:48(D), 16:48(D), 18:43(D), 20:38(D), -
Wróblik Szlachecki P.K. 6:42(D6), 8:14(D), 9:24(DS), 9:59(D), 11:04(DS), 12:19(D), 14:09(DS), 14:49(D6), 15:49(D), 16:49(D), 18:44(D), 20:39(D), -
Milcza Skrzyżowanie 6:44(D6), 8:16(D), 9:26(DS), 10:01(D), 11:06(DS), 12:21(D), 14:11(DS), 14:51(D6), 15:51(D), 16:51(D), 18:46(D), 20:41(D), -
Milcza 6:46(D6), 8:18(D), 9:28(DS), 10:03(D), 11:08(DS), 12:23(D), 14:13(DS), 14:53(D6), 15:53(D), 16:53(D), 18:48(D), 20:43(D), -
Milcza Skrzyżowanie 6:47(D6), 8:19(D), 9:29(DS), 10:04(D), 11:09(DS), 12:24(D), 14:14(DS), 14:54(D6), 15:54(D), 16:54(D), 18:49(D), 20:44(D), -
Bzianka 6:50(D6), 8:22(D), 9:32(DS), 10:07(D), 11:12(DS), 12:27(D), 14:17(DS), 14:57(D6), 15:57(D), 16:57(D), 18:52(D), 20:47(D), -

Bzianka - Milcza - Targowiska - Krosno

Przystanek Godzina odjazdu
Bzianka 4:50(D6), 5:35(D), 6:40(D), 6:55(DS), 8:10(DS), 8:40(D), 9:45(DS), 11:00(D), 12:45(D6), 14:25(D), 15:30(DS), 17:00(D), 19:15(D), 20:50(D)
Milcza Skrzyżowanie 4:53(D6), 5:38(D), 6:43(D), 6:58(DS), 8:13(DS), 8:43(D), 9:48(DS), 11:03(D), 12:48(D6), 14:28(D), 15:33(DS), 17:03(D), 19:18(D), 20:53(D)
Milcza 4:54(D6), 5:39(D), 6:44(D), 6:59(DS), 8:14(DS), 8:44(D), 9:49(DS), 11:04(D), 12:49(D6), 14:29(D), 15:34(DS), 17:04(D), 19:19(D), 20:54(D)
Milcza Skrzyżowanie 4:55(D6), 5:40(D), 6:45(D), 7:00(DS), 8:15(DS), 8:45(D), 9:50(DS), 11:05(D), 12:50(D6), 14:30(D), 15:35(DS), 17:05(D), 19:20(D), 20:55(D)
Wróblik Szlachecki P.K. 4:57(D6), 5:42(D), 6:47(D), 7:02(DS), 8:17(DS), 8:47(D), 9:52(DS), 11:07(D), 12:52(D6), 14:32(D), 15:37(DS), 17:07(D), 19:22(D), 20:57(D)
Wróblik Szlachecki 4:58(D6), 5:43(D), 6:48(D), 7:03(DS), 8:18(DS), 8:48(D), 9:53(DS), 11:08(D), 12:53(D6), 14:33(D), 15:38(DS), 17:08(D), 19:23(D), 20:58(D)
Wróblik Królewski Skrzy 4:59(D6), 5:44(D), 6:49(D), 7:04(DS), 8:19(DS), 8:49(D), 9:54(DS), 11:09(D), 12:54(D6), 14:34(D), 15:39(DS), 17:09(D), 19:24(D), 20:59(D)
Widacz 5:02(D6), 5:47(D), 6:52(D), 7:07(DS), 8:22(DS), 8:52(D), 9:57(DS), 11:12(D), 12:57(D6), 14:37(D), 15:42(DS), 17:12(D), 19:27(D), 21:02(D)
Targowiska Skrzy 5:04(D6), 5:49(D), 6:54(D), 7:09(DS), 8:24(DS), 8:54(D), 9:59(DS), 11:14(D), 12:59(D6), 14:39(D), 15:44(DS), 17:14(D), 19:29(D), 21:04(D)
Targowiska Ośrodek Zdr. 5:05(D6), 5:50(D), 6:55(D), 7:10(DS), 8:25(DS), 8:55(D), 10:00(DS), 11:15(D), 13:00(D6), 14:40(D), 15:45(DS), 17:15(D), 19:30(D), 21:05(D)
Targowiska Osiedle II 5:06(D6), 5:51(D), 6:56(D), 7:11(DS), 8:26(DS), 8:56(D), 10:01(DS), 11:16(D), 13:01(D6), 14:41(D), 15:46(DS), 17:16(D), 19:31(D), 21:06(D)
Targowiska Stacja PKP 5:07(D6), 5:52(D), 6:57(D), 7:12(DS), 8:27(DS), 8:57(D), 10:02(DS), 11:17(D), 13:02(D6), 14:42(D), 15:47(DS), 17:17(D), 19:32(D), 21:07(D)
Targowiska DK 5:08(D6), 5:53(D), 6:58(D), 7:13(DS), 8:28(DS), 8:58(D), 10:03(DS), 11:18(D), 13:03(D6), 14:43(D), 15:48(DS), 17:18(D), 19:33(D), 21:08(D)
Łężany 5:09(D6), 5:54(D), 6:59(D), 7:14(DS), 8:29(DS), 8:59(D), 10:04(DS), 11:19(D), 13:04(D6), 14:44(D), 15:49(DS), 17:19(D), 19:34(D), 21:09(D)
Miejsce Piastowe 5:12(D6), 5:57(D), 7:02(D), 7:17(DS), 8:32(DS), 9:02(D), 10:07(DS), 11:22(D), 13:07(D6), 14:47(D), 15:52(DS), 17:22(D), 19:37(D), 21:12(D)
Krosno, Rajsy 5:14(D6), 5:59(D), 7:04(D), 7:19(DS), 8:34(DS), 9:04(D), 10:09(DS), 11:24(D), 13:09(D6), 14:49(D), 15:54(DS), 17:24(D), 19:39(D), 21:14(D)
Krosno, Żniwna 5:17(D6), 6:02(D), 7:07(D), 7:22(DS), 8:37(DS), 9:07(D), 10:12(DS), 11:27(D), 13:12(D6), 14:52(D), 15:57(DS), 17:27(D), 19:42(D), 21:17(D)
Krosno, Lasy Państwowe 5:19(D6), 6:04(D), 7:09(D), 7:24(DS), 8:39(DS), 9:09(D), 10:14(DS), 11:29(D), 13:14(D6), 14:54(D), 15:59(DS), 17:29(D), 19:44(D), 21:19(D)
Krosno, Lwowska Sezam 5:21(D6), 6:06(D), 7:11(D), 7:26(DS), 8:41(DS), 9:11(D), 10:16(DS), 11:31(D), 13:16(D6), 14:56(D), 16:01(DS), 17:31(D), 19:46(D), 21:21(D)
Krosno, Podwale 5:23(D6), 6:08(D), 7:13(D), 7:28(DS), 8:43(DS), 9:13(D), 10:18(DS), 11:33(D), 13:18(D6), 14:58(D), 16:03(DS), 17:33(D), 19:48(D), 21:23(D)
Krosno, Dworzec 5:26(D6), 6:11(D), 7:16(D), 7:31(DS), 8:46(DS), 9:16(D), 10:21(DS), 11:36(D), 13:21(D6), 15:01(D), 16:06(DS), 17:36(D), 19:51(D), 21:26(D)
Krosno, Tysiąclecia 5:28(D6), 13:23(D6)
Krosno, Huta KHS 5:29(D6), 13:24(D6)

Informacja:

  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • 6 - kursuje w soboty oprócz świąt
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej
  • Informacja tel. 603 761 640

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2018