"Żywot Mariana", czyli najnowszy program Neo-Nówki. Mamy dla Was bilety [WYNIKI]

Cieplutką dozę śmiechu i dobrą zabawę dostarczy kabaret Neo-Nówka 16 listopada 2019 (sobota) o godz. 20:00 w hali sportowo-widowiskowej MOSiR (Krosno, ul. Bursaki 29). Z tej okazji mamy do wygrania dla Was 2 podwójne bilety. Szczegóły poniżej.
Plakat promujący wydarzenie
materiały organizatorów

„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Kabaret Neo-Nówka powstał w 2000 r. Tworzą go Radosław Bielecki, Michał Gawliński i Roman Żurek.

Bilety dostępne na:

Więcej szczegółów - tutaj

Konkurs

Aby wygrać jedną z dwóch podwójnych wejściówek, wyślij na nasz adres: redakcja@krosno24.pl maila ze swoim imieniem i nazwiskiem. Przekonaj nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zgarnąć bilety. Wygrywają najciekawsze zgłoszenia. Na odpowiedzi czekamy do 7 listopada, do godz. 23:59. Nazajutrz (8.11) zwycięzców o wygranej poinformujemy mailowo.

Aktualizacja

Bilety wygrywają:

  • Damian K.
  • Katarzyna L.
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward