Wypadek na Podkarpackiej. Zderzenie czterech pojazdów

W poniedziałek (8.07) ok. godz. 12.40 na ulicy Podkarpackiej w Krośnie doszło do wypadku dwóch ciężarówek i dwóch samochodów osobowych. Droga krajowa była zablokowana w obu kierunkach do godziny 14.00. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.
Miejsce wypadku
czytelnik

Do zdarzenia doszło obok salonu Fiata. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca jednej z ciężarówek chciał zmienić pas ruchu. W czasie wykonywania manewru zahaczył o samochód osobowy marki Fiat. Osobówka "odbiła się" i uderzyła o pojazd marki Rover, a następnie w kolejną ciężarówkę. 

Do szpitala trafiły dwie osoby. Kobieta kierująca roverem i jej pasażer. Ich obrażenia nie zagrażają życiu.

Miejsce wypadku
czytelnik

Droga była zablokowana w obu kierunkach do godziny 14.00. Policjanci starali się jak najszybciej ją odblokować. To nie był koniec utrudnień  dla kierowców w tym miejscu. Na skrzyżowaniu Podkarpackiej ze Zręcińską kolejny tir blokował przejazd. Obecnie nie ma już żadnych utrudnień i ruch odbywa się normalnie.

To już nie pierwsze takie zdarzenie w tym rejonie.  W kwietniu doszło na tym odcinku do dwóch wypadków, w których łącznie zginęły trzy osoby.

Miasto pozyskało ponad 31 mln 850 tys. zł na dalszą rozbudowę tego fragmentu krośnieńskiej „obwodnicy”. Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę drugiej jezdni drogi krajowej nr 28 na odcinku od skrzyżowania z ul. Zręcińską i Pużaka do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Powstanie też nowy wiadukt nad linią kolejową i niezbędna infrastruktura techniczna.

ZOBACZ W ARCHIWUM PORTALU
KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person Maniack_1211
08.07.2019 20:24

jeszcze niech krosno przekaze kase na przejscia dla pieszysz ( kładki nad jezdnią)wieksze bezpieczeństwo ) napewno ich koszt sie zwroci, jesli policzymy koszty akcji ratunkowych, podczas kolizji.

person
Maniack_1211
na forum od listopada 2017
WSZYSTKIE KOMENTARZE (6) forward