Wasze sprawy: czy magistrat o czymś nie zapomniał?

- Remont ul. Lelewela został wykonany, poza jednym drobiazgiem: pozbawiono mieszkańców ponad 20 miejsc parkingowych - napisał po niedawnej informacji o zakończeniu prac na tej ulicy pan Marcin, prosząc o wyjaśnienie sprawy.
Magistrat uspokaja: nie zapomniano o tym fragmencie ulicy Lelewela

O kończących się pracach remontowych na ul. Lelewela, które towarzyszyły budowie drogi łączącej „Guzikówkę” z osiedlem WSK, informowaliśmy przed kilkoma dniami. Na ponadpółkilometrowym odcinku drogi wymieniono nawierzchnię asfaltową, krawężniki i chodniki oraz wykonano zatoki parkingowe.

Po publikacji artykułu napisał do nas pan Marcin, mieszkaniec jednego z bloków przy świeżo zmodernizowanej ulicy. Zwrócił uwagę, że owszem – generalnie remont oczywiście poprawił stan infrastruktury drogowej, jednak prac najwyraźniej zapomniano dokończyć. Czytelnik ma na myśli fragment ulicy na wysokości bloków nr 8, 10 i 12, gdzie położono wprawdzie nowy asfalt i wymieniono krawężniki, jednak zepsuto chodnik, na którym mieszkańcy parkowali dotychczas samochody. - Czy chodnik zostanie naprawiony, bo w tej chwili pozbawiono mieszkańców ponad 20 miejsc parkingowych – prosi o wyjaśnienie sprawy.

Magistrat uspokaja: nie zapomniano o tym fragmencie ulicy. - W najbliższym czasie zostaną tam wykonane miejsca postojowe równoległe do jezdni – informuje.

"Wasze sprawy" to cykl interwencji zgłaszanych przez Czytelników. Piszcie o kolejnych nurtujących Was sprawach. Do dyspozycji jest nasz e-mail: redakcja@krosno24.pl

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward