W sobotę krośnianin zagra o milion złotych!

W kolejnym odcinku teleturnieju "Postaw na milion" o wielkie pieniądze powalczy Szczepan z Krosna. Czy zostanie milionerem? Odpowiedź już w sobotę 30 kwietnia, na antenie TVP2. Zobacz zapowiedź odcinka.
Sobotni odcinek teleturnieju "Postaw na milion" Szczepan z Krosna rozpocznie z milionem złotych. W czasie odpowiedzi na kolejne pytania będzie go bronił

Emitowany w soboty o godz. 19.05 na antenie TVP2 teleturniej "Postaw na milion" rządzi się inną niż zdecydowana większość tego typu programów zasadą: zamiast zdobywać pieniądze, uczestnicy na wstępie otrzymują milion złotych, którego muszą bronić, odpowiadając na osiem kolejnych pytań. - Choć brzmi to banalnie, jest to idealny przepis na teleturniej pełen emocji i napięcia - przekonują producenci programu, który do ramówki telewizyjnej Dwójki trafił w 2011 roku i utrzymuje się w niej do dzisiaj.

Dotychczas uczestnicy teleturnieju wygrali łącznie 3 mln zł, zaś najwyższa wygrana wyniosła 300 tys. zł. W sobotę (30.04) przed szansą na poprawę tego wyniku stanie pochodzący z Krosna Szczepan. Wspólnie z nim o milion złotych walczyć będzie jego przyjaciółka - Monika z Mielca. - Oboje studiują na Uniwersytecie Opolskim. Przez długi czas mieszkali w jednym akademiku. Poznali się na jego korytarzach. W czasie wolnym od nauki Monika piecze ciastka i sprzedaje je na odpustach. Natomiast Szczepan jest konsultantem ds. HR. Jeśli wygrają, zafundują sobie wycieczkę po całej Polsce. Monika nigdy nie widziała Bałtyku - brzmi zapowiedź ich występu.

O tym, czy Monice i Szczepanowi uda się obronić milion złotych, przekonamy się w sobotę o godz. 19.05.

Tuż przed programem TVP2 wyemituje kulisy odcinka.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward