Uwaga na włamywaczy! Okradli już pięć mieszkań

Aż pięć mieszkań zostało okradzionych w Krośnie w ostatnim czasie. Łupem złodziei padła gotówka, biżuteria oraz inne wartościowe przedmioty. Policja szuka sprawców i apeluje do mieszkańców o czujność.
Do większości mieszkań sprawcy dostali się dobrze znaną metodą "na pasówkę"

Do pierwszego włamania doszło 28 lipca. Złodzieje okradli mieszkanie w Śródmieściu. Dostali się do niego przez balkon. Zabrali gotówkę, biżuterię i cenne przedmioty kolekcjonerskie o znacznej wartości.

Do czterech kolejnych mieszkań na osiedlach Markiewicza, Traugutta i Tysiąclecia, złodzieje włamali się dobrze znaną policji metodą "na pasówkę", czyli, jak tłumaczy asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie, za pomocą dorobionego klucza lub innego narzędzia. - Ten sposób nie pozostawia śladów. Złodzieje otwierają zamek, okradają mieszkanie i wychodzą – opisuje. Z mieszkań zniknęły pieniądze i biżuteria.

Policja poszukuje przestępców. Apeluje także o ostrożność i czujność. - Nie ułatwiajmy złodziejom zadania. Zamykajmy drzwi do klatek i informujmy policję o wszelkich podejrzanych osobach, kręcących się po osiedlach – instruuje asp. Buczyński.

Do dyspozycji mieszkańców są numery alarmowe 997 lub 112.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward