Utrudnienia na trasie Krosno-Rzeszów. W weekend wyścig górski w Korczynie

Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w sobotę i niedzielę (15 -16.09) w godz. 7.00-20.00 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego drogi w Korczynie, Czarnorzekach i Węglówce. W tym czasie odbywać się tam będzie Wyścig Górski "Prządki 2018". Odbywa się on w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.
Wyścig Górski Prządki 2016
Dariusz Błażejowski / Krosno112.pl

Drogi, które będą zamknięte:

  • DW 991: Lutcza – Krosno (na odcinku Korczyna Rynek – Czarnorzeki – Węglówka skrzyżowanie),
  • DP 1962R: Krosno – "Głębokie" – Czarnorzeki – Jasienica Rosielna (na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z droga wojewódzką Nr 991),
  • DP 1966R: Korczyna – Jabłonica (na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 991).

Policja apeluje do kierujących i pieszych o stosowanie się do wprowadzonych objazdów i poleceń policjantów i osób funkcyjnych zabezpieczających rajd.

Objazdy

Zorganizowane i zalecane objazdy drogi wojewódzkiej nr 991: Lutcza – Krosno::

  • Z Krosna do Rzeszowa: początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do drogi nr 9 w kierunku Rzeszowa.
  • Z Rzeszowa do Krosna: początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 991. Dojazd drogą krajową nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna.
  • Z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską: początek objazdu  w miejscowości Węglówka przy Kościele drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką 990 do Krosna. 

Objazdy zostaną oznakowane tablicami z napisami "Objazd".

Szczegółowe informacje o wyścigu - tutaj.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (6) forward