Tak wygląda VIVO! Krosno. Zdjęcia i film videocam photo_camera

W piątek (29.09) pierwsi klienci zrobią zakupy w VIVO! Krosno. My już w nim byliśmy. Zobacz, jak wygląda obiekt tuż przed otwarciem, które w piątkowy poranek pokażemy na żywo.

Budowa Centrum Handlowego VIVO! Krosno przy ul. Bieszczadzkiej trwała niecały rok. Obiekt zostanie otwarty w piątek 29 września o godz. 9.00.

Na powierzchni 21 tys. mkw. mieści się 70 sklepów i punktów usługowych, w tym kilkanaście, które debiutują w Krośnie, m.in. H&M, Media Markt, Home&You, Apart czy Douglas. W obiekcie działać także będzie czterosalowe kino Helios. Pełna lista lokali znajduje się na stronie VIVO! Krosno.

Niestety, nie wszyscy najemcy zdążyli się jednak przygotować na otwarcie. Nieczynnych będzie kilka sklepów, m.in. Reserved, CCC, Quiosque, Lavard i Medicine.

Zobacz, jak wygląda VIVO! w środku:

Reszta sklepów kusi klientów wysokimi, sięgającymi nawet kilkudziesięciu procent rabatami. Szczegółowe informacje dotyczące ofert specjalnych znaleźć można tutaj.

Na weekend otwarcia (29 września – 1 października) VIVO! przygotowało szereg atrakcji. Centrum odwiedzą m.in. Mateusz Gessler, Olivier Janiak i Natalia Szroeder.

Od piątku rano czynne będzie także kino Helios.

Piątkowe otwarcie centrum pokażemy na żywo na portalu oraz na Facebooku. Transmitować będziemy m.in. uroczystość otwarcia drzwi do centrum (godz. 9.00). Pierwsza relacja spod VIVO! już po godz. 8.00.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (1) forward