Szukają chętnych na bezpłatne lekcje samoobrony

Potrzeba minimum 14 uczestniczek, aby w kwietniu zorganizowano w Krośnie bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet. Zapisy trwają.
Dwudniowe zajęcia przeznaczone są dla pełnoletnich kobiet. Uczą nie tylko jak bronić się przed atakiem, ale także jak do niego nie dopuścić

- Warsztaty łączą naukę samoobrony fizycznej i psychicznej: uczą jak bronić się przed atakiem, ale przede wszystkim jak do niego nie dopuścić. Jeśli chcesz poznać techniki samoobrony, czuć się bezpiecznie wracając wieczorem z pracy czy szkoły i nauczyć się reagować na przemoc, to te warsztaty są dla ciebie - zachęca do udziału w zajęciach rzeszowskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet "Victoria", organizator warsztatów.

Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla pełnoletnich kobiet. Trwają dwa dni, po 6 godzin. Termin warsztatów w Krośnie zaplanowano wstępnie na 20-21 kwietnia (w godzinach popołudniowych). Aby doszły do skutku, musi się jednak uzbierać grupa minimum 14 chętnych do wzięcia w nich udziału kobiet. Zgłoszenia przyjmuje koordynująca organizację zajęć w Krośnie Justyna Bunar. Należy je wysyłać drogą mailową na adres: jb.hirundo@vp.pl.

- Maksymalna liczba uczestniczek w grupie to 18-20 kobiet. Jeśli będzie więcej chętnych, to jest szansa, że uda się zorganizować dodatkowe zajęcia - zapowiada Justyna Bunar.

Uwaga! Lista uczestniczek jest już pełna! Wszystkie zgłoszenia, które napłynęły po jej zamknięciu, zostaną przekazane organizatorom, jako zgłoszenia od osób zainteresowanych kolejną edycją szkolenia.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward