Sprawdź sobie słuch. Pomoże ci w tym automat

Z wiekiem nasz słuch się pogarsza. To naturalny, długotrwały i nieodwracalny proces. Warto mieć nad nim kontrolę i móc zareagować w odpowiednim momencie – zanim będzie za późno. Firma Marmed od 3 lat oferuje krośnianom bezpłatne badania słuchu za pomocą terminalu w budynku PZU.
Terminal firmy Marmed do badania słuchu w budynku PZU na ul. Bieszczadzkiej 5
Marmed

Terminal do testów słuchu znajduje się na ul. Bieszczadzkiej 5 w budynku PZU (bezpośrednio obok NFZ). Urządzenie bada narząd słuchu przesiewowo i dostarcza pacjentowi podstawowych informacji na jego temat. Test można zrobić samodzielnie lub z pomocą pracownika Marmed, który jest na miejscu. 

W przypadku, kiedy maszyna wykryje nieprawidłowości, trzeba przeprowadzić kompleksową konsultację w gabinecie lekarskim. Dopiero na jej podstawie można potwierdzić lub wykluczyć problem, zasygnalizowany przez maszynę.

- Celem naszego działania jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce zdrowia i sposobach leczenia narządu słuchu – Mirosław Gryboś, kierujący darmowymi badaniami w Krośnie. - Wszyscy co jakiś czas powinni badać słuch, żeby wykryć jego ewentualne ubytki jak najwcześniej – dodaje.

Nieodopłatne badania są częścią „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu”. Jak informuje Mirosław Gryboś, w maju na ulice Krosna ma wyruszyć bus z urządzeniami do diagnostyki słuchu.

Więcej szczegółów o samych badaniach na stronie internetowej firmy Marmed.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (2) forward