Przez Krosno przejedzie wyścig kolarski. Będą utrudnienia w ruchu videocam

W środę wieczorem (4.07) przez Krosno przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Meta wyścigu zlokalizowana jest na Rynku. Pierwszych kolarzy należy spodziewać się ok. godz. 19.00. Pojawią się utrudnienia dla kierowców.
Meta wyścigu zlokalizowana jest na Rynku. Kolarzom kibicowac można tam lub przy ulicach
archiwum organizatora

W ramach II etapu wyścigu zawodnicy pokonają trasę Strzyżów - Krosno (przez Korczynę, Łężany, Wróblik, Rymanów, Iwonicz i Głowienkę). Przybycie wielu zawodników wraz z ekipami technicznymi oraz sam ich przejazd przez miasto i okolicę spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym. Utrudnienia pojawią się także w obrębie Rynku, gdzie zlokalizowana zostanie meta II etapu wyścigu.

Kolarze przejadą od strony Głowienki: Suchodolska – Wyszyńskiego – przejazd przez DK28 – Grodzka – Niepodległości – Rondo Honorowych Dawców Krwi - Niepodległości – Rondo Niezapominajki – Niepodległości – w prawo – Korczyńska do Korczyny.

A następnie, dwukrotnie, od strony Odrzykonia i Spornego: Białobrzeska – Okrzei – Rondo Solidarności – ul Piłsudskiego – do Rynku – Sienkiewicza –Plac Konstytucji 3-go Maja - Wisłocza – w prawo Legionów – Rondo Niezapominajki – w lewo – Niepodległości – Korczyńska do Korczyny.

Wjazd pierwszych zawodników na teren miasta Krosna spodziewany jest ok. godz. 19.00. Wtedy też rozpoczniemy transmisję na żywo:

Utrudnienia w ruchu w obrębie Rynku, ze względu na montaż i demontaż barier ochronnych i linii mety, mogą wystąpić już od godzin popołudniowych do ok. godz. 22.30.

Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych im towarzyszących ruch na drogach zostanie wstrzymany zupełnie. Wstrzymany również zostanie ruch na drogach poprzecznych, łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu.

Organizator wyścigu zwraca się z prośbą do kierujących pojazdami o stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i straży pożarnej. Urząd Miasta prosi również, aby w godzinach popołudniowych nie parkować pojazdów na parkingach położonych wzdłuż ulic: Piłsudskiego i Sienkiewicza - od poczty w stronę Rynku i dalej do Placu Konstytucji 3-go Maja.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (6) forward