Palmy, pisanki, zdjęcia. Kto zrobi najlepsze?

RCKP ogłasza konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, ale też pisanki, wieńce i inne ozdoby świąteczne. • Tymczasem Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym ph. „Zrób to z książką!”.
RCKP zaprasza do udziału w konkursach wielkanocnych
PIXABAY (ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE)

Konkurs Palm Wielkanocnych

Po raz drugi RCKP ogłasza konkurs na palmę wielkanocną. W konkursie mogą brać udział m.in. szkoły, placówki oświatowe, instytucje kultury, jednostki organizacyjne z powiatu krośnieńskiego - koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, grupy nieformalne.

Palmy mogą być wykonane w dowolnej technice i formie, nie mogą być jednak niższe niż 1 m i nie wyższe niż 2,4 m. Te wytyczne są związane z miejscem wystawy pokonkursowej - będzie ona mieć miejsce od 25 marca do 8 kwietnia 2018 na podcieniu krośnieńskiego Rynku. Prace można składać do 16 marca w RCKP, ul. Kolejowa 1. Ogłoszenie wyników odbędzie się 25 marca o godz. 16:00 na Rynku podczas wydarzenia "Rynek Krosna - wielkanocne serce miasta". Szczegóły na www.rckp.krosno.pl.

Konkurs Plastyczny Wielkanocne Tradycje Pogranicza

Dorocznemu Kiermaszowi Wielkanocnemu, który odbędzie się 25 marca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza towarzyszyć będzie trzynasty już konkurs plastyczny "Wielkanocne tradycje Pogranicza - palma, pisanka, wieniec, ozdoba świąteczna". Prace można składać również do 16 marca 2018 w RCKP, ul. Kolejowa 1.

Do konkursu zaproszone są osoby prywatne, dzieci i młodzież krośnieńskich szkół, powiatu krośnieńskiego oraz ich odpowiedników na Słowacji i Ukrainie. Każdy może zgłosić jedną pracę wykonaną w dowolnej technice i formie. Szczegóły na www.rckp.krosno.pl.

Zrób to z książką - konkurs fotograficzny

Tymczasem Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym ph. „Zrób to z książką!”. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego osobę (lub osoby) z ulubioną książką np. w trakcie czytania na tle krośnieńskich obiektów lub miejsc związanych z Krosnem lub powiatem krośnieńskim.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie: szkół podstawowych kl. VII, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia wysyłając je na adres: biblioteka@kbp.krosno.pl lub dostarczyć na płycie CD/DVD do siedziby KBP.

Termin nadsyłania fotografii mija 9 kwietnia 2015 r., a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 23 kwietnia - w Światowym Dniu Książki. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na www.kbp.krosno.pl.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward