Pacjenci z Zakładu Rehabilitacji przy ul. Lewakowskiego będą teraz leczeni na ul. Wojska Polskiego

Uwaga pacjenci, którzy oczekują na zabiegi rehabilitacyjne przy ul. Lewakowskiego 25a. Teraz odbywać się one będą w budynku przy ul. Wojska Polskiego 43. W przyszłości być może powstanie nowy gabinet w okolicach dworca, tak aby pacjenci nie musieli nadkładać drogi.
Pacjenci Zakładu Rehabilitacji Nr 1 przy ul. Lewakowskiego (na zdjęciu) są teraz przyjmowani przy ul. Wojska Polskiego 43
Adrian Krzanowski

Zakład Rehabilitacji, który znajdował się do tej pory przy ul. Lewakowskiego 25a prowadzony jest przez spółkę Centrum Medyczne Zdrowy Styl Sp. z o.o.

Zakład ten został połączony - z niezależnych przez spółkę względów - z Zakładem Nr 2, który znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 43. Dlatego też wszystkie zabiegi odbywać się będą w nowej lokalizacji - na parterze w budynku obok "kwadraciaka".

Pacjenci, którzy mieli zaplanowane zabiegi przy ul. Lewakowskiego nie mają powodów do obaw. Wszelkie zabiegi będą się odbywać planowo przy ul. Wojska Polskiego. Tam została przeniesiona cała dotychczasowa kadra oraz sprzęt rehabilitacyjny.

W tym budynku przy ul. Wojska Polskiego 43 przyjmowani są pacjanci z Zakładu Rehabilitacji przy ul. Lewakowskiego
Adrian krzanowski

- Wydłużyliśmy godziny pracy gabinetów przy ul. Wojska Polskiego. Praca odbywać się będzie w godzinach od 7:30 do 19:30, tak aby zapewnić najlepszą obsługę pacjentów - deklaruje Mariusz Poprawa, współwłaściciel spółki i członek zarządu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pacjenci mogą się kontaktować telefonicznie pod numerami telefonów: 13 436 60 51 lub 13 436 60 50.

Przybliżona lokalizacja Zakładu Rehabilitacji "Zdrowy Styl":

W przyszłości może zostać otwarta nowa lokalizacja gabinetu rehabilitacyjnego "Zdrowego Stylu" w okolicach dworca. Jeśli w ciągu kolejnych miesięcy uda się znaleźć nowy lokal i go dostosować do zabiegów, pacjentom zostanie przekazana odpowiednia informacja - zapewniają władze spółki.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward