Kłótnia z użyciem noża. Rodzinny dramat na Białobrzegach

Do dramatycznych wydarzeń doszło w poniedziałek (9.09) po godzinie 12.20 w jedynym z domów na ulicy Białobrzeskiej w Krośnie. W wyniku awantury domowej jeden z domowników ranił nożem dwie osoby.
Według nieoficjalnych informacji sprawcą ataku był obywatel Stanów Zjednoczonych, który często przebywał u rodziny na Białobrzegach
Krosno112.pl/Radosław Sowiński

- Miało tam dojść do sprzeczki na tle finansowym. Mężczyzna miał ranić dwie kobiety i próbować podpalić dom - relacjonuje nadkomisarz Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.  - Na szczęście kobiety zostały niegroźnie ranne. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna został zatrzymany i trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Według nieoficjalnych informacji sprawcą ataku jest obywatel Stanów Zjednoczonych z kartą stałego pobytu w Polsce. Często bywał u rodziny na Białobrzegach. W naszym kraju miał przebywać do 12 września. Zranione to prawdopodobnie jego żona i teściowa. Między domownikami miało często dochodzić do kłótni.

KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (11) forward