Dziewczyna z Krosna może zostać Miss Polski. Finał w grudniu

Niepewnie zaczynała od castingu na Miss Podkarpacia. Teraz Angelika oficjalnie jest jedną z najpiękniejszych Polek. W grudniu zaprezentuje się na ogólnopolskiej gali finałowej.
Modeling jest od niedawna jedną z pasji pięknej krośnianki
Alina Gil, studio mody Francois

Angelika Hejnar jest na drugim roku filologii rosyjskiej. Studiuje w Rzeszowie, ale wcześniej kilkanaście lat mieszkała w Krośnie. Lubi żyć spontanicznie i wykorzystywać szanse, żeby spróbować czegoś nowego. Dlatego kiedy zobaczyła plakat ogłaszający casting na Miss Podkarpacia, wahała się tylko przez chwilę.

- Nawet nie pomyślałam, że może mi się udać. A jednak zakwalifikowałam się do finału konkursu wojewódzkiego. Nie zdobyłam nagrody, ale dostałam Zieloną Kartę, która była przepustką do ćwierćfinału w Łodzi - mówi Angelika o początkach swojej przygody.        

Wspomniany ćwierćfinał odbył się na początku czerwca w Łodzi. Później na młodą krośniankę czekał półfinał w Kozienicach (29.06), który poprzedziło zgrupowanie uczestniczek konkursu w ostatnim tygodniu czerwca. Jak mówi Angelika, był to bardzo aktywny czas.

Codziennie wstawałyśmy dosyć wcześnie i do wieczora miałyśmy różne zajęcia: próby choreografii, sesje zdjęciowe, przymiarki, lekcje stylizacji i wizażu. Bardzo rzadko zdarzały się wolne chwile, bo wszystko trzeba było dopracować, dopiąć na ostatni guzik - opowiada.

Angelika bierze udział w wielu projektach i pokazach mody
Alina Gil, studio mody Francois

Tygodniowa praca zakończyła się uroczystą galą. Wzięło w niej udział aż 40 najpiękniejszych Polek z całego kraju. 28 z nich zakwalifikowało się do finału. Wśród nich jest Angelika Hejnar. - Nie spodziewałam się, że dojdę tak daleko - przyznaje krośnianka. - Do każdego etapu podchodziłam z dystansem, cieszyłam się po prostu, że mogę się dobrze bawić - dodaje.

Ogólnopolski finał odbędzie się 9 grudnia, ale przygotowania trzeba już zacząć. Angelika na pewno zapisze się na siłownię. - Muszę trochę poprawić sylwetkę, a przez ostatnie pół roku było bardzo mało czasu - tłumaczy.

Przyczyniły się do tego studia, w które kandydatka na Miss Polski wkłada całe serce. Dzięki temu pod koniec wakacji ukaże się publikacja zawierająca referat Angeliki na temat zsyłek Polaków na Syberię.

Przyszła rusycystka ciągle znajduje nowe hobby. Ostatnio jednym z nich stał się z pewnością modeling. Oprócz pozowania na galach konkursowych, Angelika bierze udział w różnych pokazach mody i sesjach zdjęciowych. W tym tygodniu ukazał się numer czasopisma "Make-Up Trendy", w którym można zobaczyć zdjęcia finalistki Miss Polski 2018.

Małgorzata Habrat

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person mscgs24
07.07.2018 00:04

Najpiękniejsza jest Jej naturalność. Oby nie  wielki świat nie zwichrował jej psychiki.

I niech się bron boże na tej siłce nie zrobi na wzór paskud prezentowanych tu jakiś czas temu....

person
mscgs24
na forum od listopada 2017
star
person karciany
06.07.2018 14:27

Przepiękna kobieta, oby jej się wiodło w życiu.

person
karciany
na forum od lipca 2018
WSZYSTKIE KOMENTARZE (14) forward