Działacz PiS w spółce gazowej. "Sprawdźcie to"

Paweł Krzanowski z Krosna, działacz partii Prawo i Sprawiedliwość, został zastępcą dyrektora w ważnej w spółce gazowej. Ani on, ani spółka nie chcą jednak komentować, w jaki sposób dostał to stanowisko.
Paweł Krzanowski - działacz PiS z Krosna
Damian Krzanowski

Paweł Krzanowski to działacz partii rządzącej Prawo i Sprawiedliwość. Jest radnym miasta oraz byłym kandydatem na prezydenta Krosna. O prezydenturę starał się dwukrotnie - w 2010 i w 2014 roku. W obu przypadkach bez powodzenia.

Ma 46 lat. Ukończył Wydział Inżynierii Ochrony Środowiska i Geodezji na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Pracował w rodzinnym biurze projektowym, prowadzi własną działalność gospodarczą.

W ostatnich tygodniach został on Zastępcą Dyrektora ds. Technicznych w Oddziale Inwestycyjno-Remontowym w Polskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. w Krośnie. Spółka PSG jest częścią grupy kapitałowej PGNiG, to spółka kontrolowana przez Skarb Państwa, czyli rząd PiS.

Informacje o stanowiskach i premiach wypłacanych dla działaczy PiS w całej Polsce wzbudzają coraz większe emocje społeczne. - Czy możecie sprawdzić, w jaki sposób działacz PiS otrzymał to stanowisko? - pytają nas Czytelnicy.

Niestety, sam Paweł Krzanowski nie odpowiedział na nasze pytania i odesłał nas do rzecznika PSG. Rzecznik spółki od tygodnia też milczy. 

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person mourinho
26.04.2018 22:21

"Ukończył Wydział Inżynierii Ochrony Środowiska i Geodezji na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie." to niezły budowiczy z niego

person
mourinho
na forum od listopada 2017
person tutejszy
26.04.2018 13:55

Kwalifikacje ma, herbatę parzył na kuchence gazowej, no i wierny żołnierz partii, to najważniejsze. Jemu to stanowisko się po prostu należy!

person
tutejszy
na forum od listopada 2017
person MarcoPolo
26.04.2018 11:42

 uszkoprezesa

Chętnie poznamy tą specjalizacje pana Krzanowskiego , zdobyte uprawnienia, tytuł pracy inż , jak taki orzeł to dawaj ...... Może przebieg zatrudnienia w zawodach związanych z gazownictwem i inwestycjach..... Instalacje wod-kan-gaz to robić można na kursie instalatora. Uprawnienia do projektowania na papierze ??????????? Liczą się realia-przebieg zatrudnienia , przynajmniej tak jest w UE.

person
MarcoPolo
na forum od listopada 2017
star
person uszkoprezesa
26.04.2018 10:38

Nie wiem dlaczego ludzie są tak bardzo źle doinformowani ale po wydziale „inżynierii środowiska i geodezji” bo tak ten wydział się nazywa, jest wiele specjalizacji, również dotyczących instalacji budowlanych czyt. wod-kan-gaz. A wypowiadają się tu ludzie pokroju przysłowiowego Kowalskiego, którzy nie mają pojęcia o wykształceniu i uprawnieniach zrobionych przez Pana Krzanowskiego, jeżeli już ktoś zabiera się za taki temat powinien dokładniej zebrać informacje a nie szukać sensacji w temacie polityki.

person
uszkoprezesa
na forum od kwietnia 2018
person atratata
25.04.2018 23:02

dobra zmiana,  dostał zapłatę za zasługi dla pis!!!!

person
atratata
na forum od listopada 2017
WSZYSTKIE KOMENTARZE (32) forward