Drapieżnie i zmysłowo. Nowy teledysk zespołu Fairies videocam

Siostry Małgorzata i Agnieszka Findysz z Krosna wraz z amerykańskim muzykiem i producentem Michaelem Lathamem, czyli zespół Fairies wydali nowy teledysk. ”Pink Panther” był nagrywany m.in. na krośnieńskim Rynku.
Siostry Agnieszka i Małgorzata Findysz założyły zespół rok temu. Na zdjęciu z Michaelem Lathamem
archiwum sióstr Findysz

To trzeci teledysk zespołu obok „New me” oraz „All the things”. Klip „Pink Panther” czyli „Różowa pantera” zadebiutował w sieci w niedzielę, 9 czerwca. Singiel ma metaforyczny przekaz. - Pantera jest to zwierzę drapieżne, wywodzące się z niebezpiecznego świata rywalizacji i walki o przetrwanie. Natomiast róż jest symbolem zmysłowości oraz miłości. W teledysku te dwa światy przenikają się – tłumaczą Małgorzata i Agnieszka Findysz.

Zdjęcia do teledysku powstały w Krośnie i okolicach. Michael Latham rapuje na krośnieńskim rynku, opowiadając swoją historię. -Mike jeździ na motorze. Jest kuszony przez świat Wróżek – mówią siostry. - Świat, który pełny jest kreatywności i wolnego ducha. Wszyscy zmieniają się pod swoim wpływem i uzupełniają o nowe przestrzenie.

Agnieszka i Małgorzata tłumaczą, że w utworze chodzi poznanie swojej prawdy i dokopanie się do swoich marzeń. - W lustrze znajdziesz klucz do swojej duszy, w której będzie odpowiedź, jak o to wszystko zawalczyć.

ZOBACZ TEŻ W ARCHIWUM PORTALU
KOMENTARZE
Brak wyróżnionych komentarzy.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (0) forward