Bieg w kształcie serduszka. Niecodzienny happening walentynkowy

Kilkoro sympatyków sportu z Krosna wyznaczyło trasę biegową w kształcie serca. Wprawdzie zrobili to dla znajomych, ale każdy, kto biega, może dołączyć i w sobotę (9.02) „narysować” serce swoimi krokami.
Trasa Walentynkowego Biegu Serduszkowego przypomina kształt serca
www.facebook.com/events/346454156205114/

Trasa ma 13,5 km. Zaczyna się na parkingu pod ZUS-em. Wiedzie przez cmentarz, następnie ulicą Wyszyńskiego przez Suchodół do Głowienki. Ulicą Podmiejską w Głowience kieruje się w stronę ulicy  Lotników.  A stamtąd Zręcińską, Podkarpacką i Czajkowskiego. Z Placu Konstytucji 3-go Maja biegnie Wisłoczą, Legionów i Bursaki. Następnie skręca w Powstańców Śląskich i Bohaterów Westerplatte, by zakończyć się pod budynkiem ZUS.

Trasa biegu prowadzi przez nawierzchnie asfaltowe i chodniki. Można ją przestudiować tutaj:

„Analizując skomplikowany układ ulic, udało się skomponować nieco krzywe, ale jednak SERDUSZKO ;)” – napisali sportowcy z Gonet Team na Facebooku (zobacz: wydarzenie).

Autorzy trasy podkreślają, że sobotni bieg nie jest imprezą zorganizowaną, lecz „spontanicznym biegiem towarzyskim”. Oznacza to, że nie ma organizatora, zapisów, opłat, regulaminu itp. Każdy biegnie sam, na własną odpowiedzialność i bez nadzoru. – To ma być przyjemny, walentynkowy, towarzyski truchcik.

Trasa dostępna jest też poprzez aplikację Endomondo na smartfony: tutaj 

KOMENTARZE
KOMENTARZE WYRÓŻNIONE
person kurnachata
08.02.2019 00:52

Osiedle guzikowka to takie serce.

person
kurnachata
na forum od listopada 2017
starstarstar
WSZYSTKIE KOMENTARZE (2) forward